Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

__nil__

benide yazın belki burda listede olunca gaza gelirim.zaten rekor bende boyum 1.72 kilom 86 şimdilik hedefim 75 olmak ama asıl hedefim 65 olmak.çokk çalışmam lazım çooookkk :( :( :( :( :( :( :(

Balböceği

Nil öyle deme kız, zayıflamasam ben zayıflamazdım 3 senedir aldığım kilolarla başım dertteyd bir kısmını vermiştim 2 senedir de 70'lerde fink atıyordum  :ehi:

Biraz sabr istiyor ama insan verdikçe gaza geliyor aklına koy yeter ki porsiyonları küçült abur cubur yeme bak nasıl gidiyor hepsi.

EMEL 26

edacım bende zayıflamak istiyorum  varmı verebilecegin önerilerin datlum :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

Ay Emoşum öneri vermediğim kimse kalmadı  :ehi:

Gerçi burada değil  :ehi: hacım bacım porsiyonları küçült ara öğünlerin olsun ana öğüne tok oturuyorsun resmen 3 saatten fazla aç kalma suu bol bol su iç  :hungry:

Bügüm eşim diyorki ayıptır söylemesi selülit falan kalmadı  :ehi: harbi harbi zayıfladın diyor  :ehi:

EMEL 26

edacım buranın demir başı olarak resmen aile hekimi ilan ediyorum canım  :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok güzel canım maşallah sana
inşallah peşinden bende gelirim
Kızlarımla hayat çok güzel💖

fıstık

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Mart , 2013, 10:25:49
Alıntı yapılan: fıstık - 19 Mart , 2013, 01:14:34
Bu cuma olmaz ama haftaya cuma yanınızdayım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sanki cok kilon vardaa kiz cikinca hivbisey kalmicak  :k06:

kız kapı gibi 18 kilo aldım borumu bu

tamam boyum var göstermiyorum ama 84 kiloyum ben   :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :k06: :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

20 Mart , 2013, 08:13:39 #126 Son düzenlenme: 20 Mart , 2013, 12:09:28 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu     
1-Pepee'nin Annesi                  63                          63                  60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                 59                           59                  55                   
3-Balböceği                              68                          68                   65
4-Fatma (melekyüzlüm)       65                          65                   55
5-lagrima                                  71                          71                   65
6- destina06                              57,5                       57,5              55                   
7-AYŞE TEYZE                            56                          56                 53                 
8-olvido                                       86                         86                  75               
9- -nil-                                          86                         86                  75   
10-ecesu                                     62,1                      62,1                53               

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

ben de girmek istiyorum yarışmaya.

ne zaman kg bildirimi

çizelgemde yazıyor herşey ama isterseniz yazarım yine de

lagrima

www.herbalife.com.tr den kilo kontrol ürünlerine bak cnm istersen aldıgım fiyattan sana da gönderirim
Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 19 Mart , 2013, 22:32:37
ne demek herbalife :icon_scratch: :icon_scratch:

lagrima

diyetemi herbalife ürünlerini kullanmayamı cnm sabır gerekli? doğumdan sonra 23 öncesinde de 10 kilo vermiştim. :)
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 19 Mart , 2013, 22:46:44
İşte ona da sabr lazım ebrar kaç aydır diyet yapıyorum şükür gayet iyim ama sabr lazım  :k06:

Balböceği

Yok yok artı bişey kullanırsan diyette gayet güzel kilo gidiyor, diğer türlü sabr işi işte  :-\

Bide ebrar ciddi bu ilaç mi ney yani nasıl kullanıyorsun  :icon_scratch:

__nil__

kilo verirsek ne zman sölücez buraya

lagrima

ilaç değil cnm kalorisi düşük besleyici mama. sabah akşam su ile hazırlayıp içiyorsun öğlen normal yemek. doğal bi ürün. ve çayı var ikisini kullandım çayda inanılmaz incelme sağlıyor. yeşil çay özlü. türk kalp vakfı sağlık tarım bakanlıgı dünya sağlık örgütü falan destekliyor. vesselam bana 3 ayda 23 kilo vermemi sağladı. :) hedefime ulaşmadan bıraktım hedefimde 30 kiloydu :D bayram girdi atlılar börekler derken bıraktım işte. gene başlayıp geri kalanıda versem iyi olcak.
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 20 Mart , 2013, 12:09:44
Yok yok artı bişey kullanırsan diyette gayet güzel kilo gidiyor, diğer türlü sabr işi işte  :-\

lagrima

cumadan cumaya cnm tartılıp yazacagız.
Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Mart , 2013, 12:22:11
kilo verirsek ne zman sölücez buraya

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: lagrima - 20 Mart , 2013, 12:37:56
ilaç değil cnm kalorisi düşük besleyici mama. sabah akşam su ile hazırlayıp içiyorsun öğlen normal yemek. doğal bi ürün. ve çayı var ikisini kullandım çayda inanılmaz incelme sağlıyor. yeşil çay özlü. türk kalp vakfı sağlık tarım bakanlıgı dünya sağlık örgütü falan destekliyor. vesselam bana 3 ayda 23 kilo vermemi sağladı. :) hedefime ulaşmadan bıraktım hedefimde 30 kiloydu :D bayram girdi atlılar börekler derken bıraktım işte. gene başlayıp geri kalanıda versem iyi olcak.
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 20 Mart , 2013, 12:09:44

canım yaa aslında öyle şeyler kullanmasan çok iyi olur... komşum da o mamayla ciddi kilo verdi... arkasından kansere yakalandı ve hızla tüm vücdunu kanser sardı nerdeyse tüm kanser çeşidi vardı,  eylül ayında da  vefat etti... doktor kanser olmasının nedeni mama değil ama hızla ilerlemesinin nedeni olabilir  demiş çünkü mama vücut direncinin  hızla düşürmüş... eşim adli tıpta çalışıyor, ona da zayıflama hapı vb. nedenle ölenler geliyor bana zayıflama çayı bile içme   sadece yeşil çay iç diyor