26 Nisan , 2024, 03:34:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sevgililer gününü nasıl kutlayacaksınız?

Başlatan jbdun, 14 Şubat , 2007, 12:26:41

« önceki - sonraki »

jbdun

süper olurdu valla,buraya gelmeden önce ataköyde ith-ihracattaydım,buraya gelince öğretmen oldum,malum burası küçük bi yer :honk:

ya sen?

serap

ben tekstıl sektöründe calısıyorum.tasarımcıyım .malum 5-6 aydır evdeyım ama.ben bu sıteye bu gun kaydoldum senın gıbı bırıyle tanısmak benı heyecanlandırdı jubdun.gercekten buyuk tesaduf.

jbdun

evet büyük tesadüf canım,ben daha çok heyecanlandım malum uzaktayım.
ben artık hazırlanmalıyım canım eşim gelcek ;)
tekrar görüşmek üzere :wave:  ve tekrar afiyet olsun veeee sevgililer günün kutlu olsun ;)

Almiş'inAnniş'i

benim kocamın da ilk kez içinden geçmiş yemeğe gidelim dedi. ama o kadar halsizim ki gözüm kesmiyo valla. napsam bilmiyorum adamcağızın hevesini kırmamak için son gücümü de ona mı ayırsam acaba kazlar.  :dontknow:

serap

teşekkürler güzelim .bende memnun oldum görüsmek dileği ile.sevgililer günün kutlu olsun.

jbdun

safakrazi topla gücünü de çık canım,bak daha bebiş gelmemiş :)
rahat rahat çık kocanla,güzel bi yemek yiyin.

Almiş'inAnniş'i

rezervasyonu iptal ettirmemiş gidiyim bari  :k06:

jbdun

iyi yapmışsın safakrazi ;)
umarım çok güzel geçmiştir :)

Almiş'inAnniş'i

alahım dün yollar kabus gibiydi. maltepe den kadıköye 2,5 saatte gittim o hasta halimle delircem sandım.  :cildir:
ama yemek güzel geçti allahtan  :occasion14:  :hieyt:

jbdun

neyse bari,önce çektin ama sonra da mükafatını aldın desene :k06:

Emine

Biz de sinemaya gittik..Çok güzel geçti  :love3:

mumkule

Ben de 16 ay sonra ilk defa 1 kadeh kırmızı şarap içtim  :occasion5: :occasion14:
Biz bebeğimizi uyuttuk anneanneye teslim ettik ve çıktık. İsviçre menüsü olan bi kafeye gittik. Peynir tabaı ile şarap ısmarladık. Ben uzun zamandır içmediğim için çakırkeyif olduğumu sandım. Eren'e "ben sarhoş oldum galiba" dedim sırıtarak  ;D O da bana güldü ve "Ayça saçmalama patateste bile daha çok alkol vardır" dedi. Ve biz koptuk tabiiii  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

allahtan biz türkçe menüsü olan bi yere gittik yoksa ben aç kalırdım kesin  :toothy10:

ssk nın üsküdar sahilindeki tesisine gittik. ben hariç herkes içti  :sad1: