sevgililer gününü nasıl kutlayacaksınız?

Başlatan jbdun, 14 Şubat , 2007, 12:26:41

« önceki - sonraki »

jbdun

bugüne özel neler planlıyorsunuz arkadaşlar? :love9:

serap

BİZİM BEBİS E ANANNESI BAKACAK BU GUN .HERALDE DISARDA BI YEMEK YERIZ BASBASA EN GUZEL KEYF .

tweety0555

dısarda bır yemek gelıncede guzel mum ısıgıyla suslu sarap dolu kadehlrın oldugu masada sohbet bebıs bakıcıda olacak :hieyt:
ayrıca bugun bız dgunumu kutlıcaz :muzz:

jbdun

eşim de dışarda yiyelim anneme bırakalım kızı dedi ama ben bırakamıyom :-\
güzel pasta ve kekler yaptım ve bi de güzel bi kart yazıcam tamam :)
hediye için dışarı çıkamadım :honk:

serap

olmadı bak jubdun .!esını kırma yılda bir kez bu gun.çok mu ufak bebiş?

serap

maşallah.allah analı babalı buyutsün insallah.ama bir aksam bırakabılırsın ne olacak.bak bızımkıde ufak 3.5 aylık.anneannesi duracak yanında bu aksam bır ıkı saat.

jbdun

amin canım seninkini de ;)
ben evde hazırlığımı yaptım zaten başka zaman gideris.

sizlere afiyet olsun canım ;)

serap

amin güzelim.teşekkür ederim.bende cok bırakmıcam zaten bebısımı .evin yakınında yesılköyde balık yer dönerız herhal cabucak.

jbdun

neeeeeeeeeeeeeee yeşilköy müüüüüüüüüüüüüüüüüü :(
ben de ordanım ama evlenip aydına geldim ya :crybaby2:
annemler orda şimdi

serap

aaa  ne güzel tesadüf. :)burada olamaman üzücü tabiii.istanbul bu aralar cok güzel hava sıcak .aydın nasıl ne zamandır oradasın?

jbdun

evet bence de üzücü ama buraya da lıştım artık 4sene olacak geldiğime.buralar kafa dinlemek için iyi,kötülükler buraya gelmedi daha :sad1:
annemlerle hergün konuşuyorum zaten çatlatcak beni,röneye gidiyoruz falan diyo :BangHead:

serap

evet jubdun cum ınanılmaz bir mevsim yasanıyor istanbulda.yesılkoy de cok guzel sonbahar göruntusunde.gerci ben pek cıkamıyorum ama gecende kahvaltıya gıttık röneye bılenlerden aldık pasta börek. :hungry: :

jbdun

ahhh ahhh :)
ben abdullahın açmasını çok severim,
bi daha gittiğinde benim yerime de keyif yap canım ;)

serap

oooh madoda da bı keyf kahvesi ne güzel olurdu.napıosun aydında calısıomusun?