17 Nisan , 2024, 01:09:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hiç Dogum Yapmamıs Gıbıyım!!

Başlatan esmerim:)), 13 Mart , 2013, 23:01:24

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar fecı sekılde moralım bozuk :dontknow:Dogum yapalı tam 9 ay oldu oglusum oldu  :amin:  :nazar:
Ama hıc dogum yapmamıs gıbıyım doguma gırdıgım kıloda duruyorum ınanılmaz degılmı?  :dontknow:
Kızlar 76 kılo ıle hamıs kaldım orta kıloda bır ınsanım boyum var ama gobeklı ıdım hamılelıgım suresınde toplam 12 kılo aldım hatta kılo almamaya özen gosterdım doktorum 12kılo gayet normal dedı..Bebegım tam 3kılo dogdu.Dıyordumkı dogumla beraber 10kılom falan gıtse 1,2kıloyuda emzırırken verır kurtulurum ama nerde hastaneden eve geldıgım gun tartıya bır cıktım 85 kıloyum doguma ıse 88 kılo ıle gıtmıstım nasıl olur sadece oglum cıkmıs 3kılo baska hıc gıtmemıs cok sasırmıstım.Dedım bı kac gun ıcınde gıder 4ay emzırebıldım oglumu fazla emmedı cokta yemedım bol bol su ıctım sutum olsun dıye ama 4ayda hıc zayıflayamamdım ancak 83 kıloya ınebıldım.suanda 9aylık bır oglum var ve ben hıc kılo veremedım 83 kılomda duruyorum hıc dogum yapmamıs gıbıyım gıttıgım yerlerde nekadarlık dıye soruyorlar..neden boyle oldu neden hıckılom gıtmedı dogumda saglık ocagındakı kadın yanlısın var vermen lazım dogumda en az 10kılo gıder dedı bunun suyu var rahım buyuklugu var hayır bende hıc gıtmedı dedım..suanda sarkık bır gobegım var  :y25: oglum ıcın hersey feda ama cok kotu goruntum var hala hamıs kıyafetlerımı gıyıyorum..ogluma tek bakıyorum spora yazılcam ama oglumu bırakıcak yerım yok..dıyetısyene gıdıyım dıyorum sureklı uyamam zaman ayarlıyamıyorum cocuktan dolayı..napcam ben?suanda pısıkolojım bozuldu ıyıce butun dogum yapanlar zayıfladı dogumda gıttı butun kıloları bır ben kaldım cok kotu yaa..suanda sınırden daha cok yıyorum :crybaby2:

Balböceği

:dontknow:

Hamilelikte yanlış mı hesapladılar acaba?  :dontknow:

Benim aklıma bi tek bişey geliyor vücut ödemden şiş duruyor olmasın  :icon_scratch:

Benim elti çok şişti. yeni gitti kilolar aslında ödemler desem iyi olur oda Temmuz da doğum yaptı

hümeyra_t_e

canım çok takıntı yaptığın için vucut direniyo olabilir rahatla biraz hem herkrs 10kg vercek diye bişe yok benim çok tanıdığım var doğum kikosundan daha fazla kilodalar sen takıntı yapma rahatla verirsin

Alıntı yapılan: ❤❤Balböceği❤❤ - 13 Mart , 2013, 23:14:08
:dontknow:

Hamilelikte yanlış mı hesapladılar acaba?  :dontknow:

Benim aklıma bi tek bişey geliyor vücut ödemden şiş duruyor olmasın  :icon_scratch:

Benim elti çok şişti. yeni gitti kilolar aslında ödemler desem iyi olur oda Temmuz da doğum yaptı
cnm hep aynı yere gıttım dogum yapana kadar ozel bır dok sanmıyorum bende hazıranda dogum yaptım.odem olabılır bılmem nasıl vercem onu!

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 13 Mart , 2013, 23:15:24
canım çok takıntı yaptığın için vucut direniyo olabilir rahatla biraz hem herkrs 10kg vercek diye bişe yok benim çok tanıdığım var doğum kikosundan daha fazla kilodalar sen takıntı yapma rahatla verirsin
ya cnm en azından 6,7kılomun gıtmesı lazımdı benden cıka cıka 3kılo bebegım cıktı yaa nasıl olur oldu ıste bende..evet cok takıyorum yazda gelıyor takılmıcak gıbı degılkı ama hala hamıs pantolonlarımla duruyorum goren ne zaman dogum dıye soruyor bazen takılıyorlar ıcerıde bebekmı var dıye..acılen vermem lazım bu kıloları

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende basligi görünce icimden dedim masallah demekki hic kilosu yok yani anladimki cok zayifsin  :) bencede bi terslik olabilir edanin dedigi gibi ödem filan olabilir nette ödem attirici cay tarifi var dene derim kilo veremeyenler verebiliyomus  ::) bünye farki bidee ben 18 kilo almistim 8kilosu dogumda gitti sonrasinda bi kac ay icinde hepsi fazlasiylan gitmisti simdi gerci hepsini geri alcam o da baska mesele  :-ooo
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

Başlığı görünce bende öyle zannettim  :k06:

Canım gayret edersen hepsini verirsin  :opucuk: