29 Mart , 2024, 11:51:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arabam 15 Milyar hobimse benzin koymak..:)

Başlatan ferruh1234, 13 Mart , 2013, 12:39:13

« önceki - sonraki »

ferruh1234

Bismillahla açtım devam edebilirsiniz.. :occasion5:

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

dün disarda kaldim kapiyi kitlemisin  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: korkma yemezdik evini  :ehi: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kesin 3 tane degerli arabalarin calinmasin diye kitledin demi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ferruh1234

film bölümüne yeni konu açtım gelsenize :ehi: :ehi: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ferruh1234

ferruh1234

ferruh1234

selam Efendim ben bişey sormak istiyorum..? şu öyle bir geçer zamankinin Ali kaptanı ve kuzey güneydeki kuzey tekinoğlu onları bir filmde hayal edin ve ikisininde acelesi var ve birbirlerini tanımıyorlar..fakat atlamışlar arabaya biryerlere yetişmeye çabalıyorlar..giderken tesadüfen ikiside dar bir caddede burun buruna karşılaştılar ve ikiside birbirini düdüklemeye başladı ve atıyorum Ali kaptan aşşa inip yürüsene kardeşim diye bağarmaya başladı ..ortaya nasıl bir manzara çıkar bu durumun sonucu nereye varır..?
Evet tahminlerinizi bekliyorum..Güzellikle anlaşırlarmı boks maçımı yaparlar..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

noldu konu ismini degistirdin  :icon_scratch: araban 15 milyar mi  :ehi: :ehi: valla burda en fazla 2bin euro filan cok atmisin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: benimkinin degerini demiyim hic ozaman  :laughing7:

Balböceği

Gülüm tr'de öyle ama   :-\ burda sudan ucuz arabalar valla ayağımızı yerden kessin önemi yok bana göre  :k06:

ferruh1234

15 Mart , 2013, 15:24:13 #101 Son düzenlenme: 15 Mart , 2013, 15:26:25 ferruh1234
satsam cebime koyarlar..15i ama 0 olsa değeri 30 var :hieyt:

ferruh1234

Adanalı var atvde şu ayrılık olmasaydı Laleleri dolmasaydı diyor..

...ŞehzadEfe...

hiç hoşlanmadım tavırlarınızdan hitap şeklinizden alaycı konuşmalarınızdan aslında arkadaslarda kale almasa güzel olur kafa bulmazsınız en azından ayıp adap edep dimi bir çok bayanın takıldığı bir site cinsiyetinizin ne oldugu meçhul bir bayın davrandıgı düşündügü gibi yazmalar enteresan
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ❤❤Balböceği❤❤ - 15 Mart , 2013, 15:21:23
Gülüm tr'de öyle ama   :-\ burda sudan ucuz arabalar valla ayağımızı yerden kessin önemi yok bana göre  :k06:
ozaman baya fark varmis anammm  :-ooo :-ooo :-ooo