2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

ponçik

eğer alttan çok dersin varsa ve bu sene mezun olamayacaksan çok da umursama bence , bir sene uzasa çok şey kaybeder misin  :dontknow: ben doğuma 2 hafta kala girememiştim, cünkü o gün akrabamızın düğünü de vardı, sınava girsem düğüne gidemeyecektim vs.vs..
ondan sonra da dondurdum daha da devam etmedim, zaten 2 yıllık mezunum 4 sene olmasa da olur dedim, kariyer hedefime ev hanımı olarak devam edeceğim  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım senin kariyerine çok ibrendim.. ne güzel çocuğuna kendin bakacaksın.. gerçi benim de emekli olmama az kaldı 33 yıl var... bak onun şafağını hiç saymıyorum   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

aboooo 33 yıl mı  :-ooo
senin sigortan çok mu geç başladı Ayşe
benim 18 senem kaldı  :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yılda 12 yıl yaştan da 33 yıl kaldı. 2000 'de memurluğa başladım

cigdemcrocus1501

ŞÖYLE ANLATIYIM BEN  TÜRK DİLİ EDB OKUYORUM BU SENE SON VIZELER IYI GECTI OYUZDEN, FİNALİ KAÇIRMAK İSTEMIYORUM ÖĞRETMENLIK İÇİN UĞRAŞIYORUM .ZTN  YAŞ 32 33 OLCAK ,BİR YIL KALMIŞTIM ANNEM HASTAYDI ONA BAKTIM VEFAT ETTİ.DERS CALIŞAMADIM O YIL UZAMIŞ OLDU.
BUARADA SEZERYAN İSTİYORUM ÇÜNKÜ 9 YIL ONCE AĞIR AÇIK AMELIYAT GECIRDIM ORADA DİKİŞİM VAR ,OYUZDEN RİSKE ATMAK İSTEMIYORUM ..

aşkitoom

KIZLAR KONTORLÜMÜZ İYİ GEÇTİ BEBEĞİM 2691 GR :nazar:
fakat nsteye bağladılar,orda sancım çıktı.muayene etti.rahimde açılma yok,sizce ne zaman doğum olur.
sancı görülüp gününde doğan var mı.kilosu nasıl sizce,bide siz fl den boyu hesaplıyorsunuz ya,benimkinide hesaplar mısınız fl=71.2mm.

ยรlคภ๓คz göภlüm

21 Aralık , 2013, 09:00:34 #426 Son düzenlenme: 31 Aralık , 2013, 08:45:17 ยรlคภ๓คz göภlüm
Canim kilosu iyi boyu da yaklasik 49,8 cm

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: cigdemcrocus1501 - 20 Aralık , 2013, 18:42:33
ŞÖYLE ANLATIYIM BEN  TÜRK DİLİ EDB OKUYORUM BU SENE SON VIZELER IYI GECTI OYUZDEN, FİNALİ KAÇIRMAK İSTEMIYORUM ÖĞRETMENLIK İÇİN UĞRAŞIYORUM .ZTN  YAŞ 32 33 OLCAK ,BİR YIL KALMIŞTIM ANNEM HASTAYDI ONA BAKTIM VEFAT ETTİ.DERS CALIŞAMADIM O YIL UZAMIŞ OLDU.
BUARADA SEZERYAN İSTİYORUM ÇÜNKÜ 9 YIL ONCE AĞIR AÇIK AMELIYAT GECIRDIM ORADA DİKİŞİM VAR ,OYUZDEN RİSKE ATMAK İSTEMIYORUM ..
canim mekani cennet olsun insallah sinavlari verirsin

mehtap0753

kızlar uzun süreden son ra slm ben 9 aralıkta doğum yaptım çok şükür darısı bekleyenlerin başına :):) 49 cnm 3 kilo 40 gr doğdu fakat sarılık sorunu yaşadık baya bir yükseldi 21 e kadar çıktı böyle oolunca tekrar hataneye yattık bir gece ışın tedavisi gördü çok şükür emzire emzire ve mama takviyesi ile sarılığı geçirdik bitti o yirmi gün bana 20 yıl gibi geldi :(çok korktum sarılıktan dolayıdı da bebeğim sürekli uyuyordu şimdi düzeldik hepinize kolay gelsin annelik çok güzel duyguymuş allah herkese nasip etsinn.

meltemst

Merhabalarr  :)
Aranıza yeni katıldım kızlar..
Benim oğluşum da 24.01.14 doğumlu  :nazar:
Güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiylee :love9:
SN♥KT

nilak2