2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

cigdemcrocus1501

KIZLAR CTESİ KONTROLDEYDIK.32+1 DEYDIK 1790 GR BEBEK CIKTI 31+2 CIKTI ULTRASONDA.YANI BIR HAFTA GERIDE SIZCE KOTUMU.BEBEK KILO ALMASI ICIN NE YAPMALI AYRICA 38+3 TE FLN SEZERYAN OLCAK OZAMANA 3000GR OLURMU ENAZ?

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım seninle aynı haftatayız.. biz de bu gün 32+4 günlüğüz
ilk hamileliğimde oğlum hep 2-3 hafta geriydi, doktor premeture doğucak dedi. oğlum 3400 gr doğdu, bebekler son haftalarda toparlar.  sürekli sol tarafına yat. protein ağırlıklı beslen, stresten uzak dur. muz, ceviz vs. ye, süt ve süt ürünlerini  çok tüket

bu arada bebeğinin cinsiyeti ne?

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 09 Aralık , 2013, 11:21:32
canım seninle aynı haftatayız.. biz de bu gün 32+4 günlüğüz
ilk hamileliğimde oğlum hep 2-3 hafta geriydi, doktor premeture doğucak dedi. oğlum 3400 gr doğdu, bebekler son haftalarda toparlar.  sürekli sol tarafına yat. protein ağırlıklı beslen, stresten uzak dur. muz, ceviz vs. ye, süt ve süt ürünlerini  çok tüket

CANIM İNS DEDİĞİN GİBİ OLUR SON HAFTLARDA KAPATIR ARAYI 3000-3200 OLSA YETERLI ASLINDA .NETTEN DE BAKTIMASLINDA 32.HAFTA 1700-2000 ARASI NORMAL GİBİ AMA YINE BIR HAFTA GERİDE CIKTI .ASLINDA HEP DIKKAT EDIYORUM SUT YUMURTA MEYVE VE SOL TARAF IMA YATIYORUM AMA NIYE EKSIK CIKTI BILMEM .DR COK İRİ BİR BEBK OLMIYACAK DEDI.DAHA FAZLA GERİLEEMESİNDE.PEKİ SEN KACINCI HAFTADA DOGUM YAPMIŞTIN OĞLUNA. BENİMKİ KIZ BUARDA..

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım oğlum tam gününde doğdu. 40. haftada.
şimdi de geçen hafta doktora gittik 32. haftada 2290 gr oldu
küçük de doğsa bebişler kendisini topluyor. yeğenim 2500 gr doğdu şümdi altı aylık ve oğlumun bir yaşındaki kilosunda

ponçik

iklima

Bizde bu sayfanın bebisiydik ama günümuzden önce doğduk 28 kasım doğumluyuz
:k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Her sayfaya bekleriz canım  :opucuk: bebisler saglikli olsun yeter ki

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: iklima - 09 Aralık , 2013, 19:01:47

28 KASIM MI 2 AY ONCE FALAN MI DOGDU CANIM ?HAYIRDIR İYİDİR İNŞALLAH

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 09 Aralık , 2013, 17:07:13
vay maaşallah yeğenin tosuncuk desene  :nazar:

canım biraz öyle oldu... annesine çekmiş kardeşim de çok iştahlı hatta oburdur

Alıntı yapılan: cigdemcrocus1501 - 10 Aralık , 2013, 09:07:24

yok canım 10-15 gün önce doğdu

ponçik

Alıntı yapılan: cigdemcrocus1501 - 10 Aralık , 2013, 09:07:24

Gayet iyiler canım  ;) aralık başında doğmadı kasım sonunda doğdu çok fazla fark yok  :icon_thumright:
Hamileliğin başında SAT a göre belirlenen tarih benim için nisan başı ama mart sonu da olabilir  ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

hiç kış annesi de kalmadı... kimsenin uğradığı yok

ponçik

aşkitoom

slm kış anneleri;
nasılsınız bakalım,ben bayağı bi ağırlaştım.gece uyuyamıyorum,önüme falan kramp giriyor :k06:
sağdan sola falan dönerken belimden çıtırtılar çıkıyor :k06: bide kızlar bebişim gündüz normal hareketli ama gece çok hareketli,canımı çok yakıyor.sanki bi an çıkacakmış gibi.neden gece böyle oluyorki :icon_scratch:yarın inş 36 haftalık olcaz.cuma günüde kontrolüm var bakalım.sizlerin ne gibi şikayetleri var.

ยรlคภ๓คz göภlüm

az kalmış ben de gece uyuyamıyorum. sağdan sola dönmek bile zor geliyor. oğlum uyurken hareket etmiyor, çok usludur  oğluşum. uyandığımda hareket ediyor.. sizin az kalmış, ben de yarın 34 haftayı dolduruyoruz. doğum tarihi de şimdilik 23 Ocak

ponçik

Benim kız da çok enteresan, burada bebişlerle ilgili haberleri okurken kıpraşıp duruyor  ;D
Ben de geceleri sık uyanıyorum ama 8-10 kere değil , bir kere wc.ye kesin kalkıyorum  ;)