2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

03 Temmuz , 2013, 09:39:14 #30 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2013, 10:04:47 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                                     Tahmini Doğum Tarihi           Bebeğin Cinsiyeti

1- emel

2-CAN TANEM
3-mehtap0753
4-cigdemcrocus1501
5-aşkitoom                                  Ocak
6-ยรlคภ๓คz göภlüm                        Ocak 

7-sinepss 
8- Suzeni                                    Aralık   
9-izemsevi                                   Ocak
10-dilay                                   

Balböceği

ยรlคภ๓คz göภlüm

09 Temmuz , 2013, 14:46:51 #32 Son düzenlenme: 22 Temmuz , 2013, 08:47:48 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                                     Tahmini Doğum Tarihi           Bebeğin Cinsiyeti

1- emel

2-CAN TANEM                                                             kız
3-mehtap0753                                                             erkek
4-cigdemcrocus1501                        ocak
5-aşkitoom                                  Ocak
6-ยรlคภ๓คz göภlüm                        Ocak                                erkek

7-sinepss 
8- Suzeni                                    Aralık   
9-izemsevi                                   Ocak
10-dilay                                 

11-kimya34
12-nelss
13-birdamLask

cigdemcrocus1501

selam kızlar,benim de 31 ocak gozukuyor dogum tarıhı acaba sezaryan olursa 15 ocak denk gelırmı ,cunku benım dogum gunumde 15 ocak cok guzel olur:)

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim 30 Ocak. Sezeryan olacağım için dr. tahmini 15 Ocak diyor

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Temmuz , 2013, 08:50:34
benim 30 Ocak. Sezeryan olacağım için dr. tahmini 15 Ocak diyor
PEKİ CANIM SEN KAC HAFTALIKSIN TAM OLARAK,BEN  12+3  DAHA CİNSİYET BELLİ DEĞİL SEN BENDEN ÖNDESİN SANIRIM ? NASIL AYNI TARİH PEKİ BİZİM DOGUMLAR?

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım son adet tarihim 20 nisan ama yumurta geç çatladığı için beş gün gerideyiz 12+4

CAN TANEM

Kızlar ikili test sonucum çıktı şükürler olsun hersey normal çıkmıs içim rahatladı :amin: :nazar: :amin: :nazar:

FİGENN

gözün aydın canım çok güzel bi haber darısı başıma   :hello2:

CAN TANEM

Sağol figenim insallah darısı size kuzum önce yarın minik kalbini duy  sonra sırayla hepsi gelecek annesi :occasion5: :occasion5: :nazar: :amin:

FİGENN

telefonla mı öğrendin sonucu tolga beyi mi aradın?

CAN TANEM

Ayşem sağol kuzum  :opucuk:

Figencim önce telefonuma mesaj geldi sonucunuz çıktı diye bende hastaneyip arayıp fakslamalarını istedim... Ben cıkıp faksı aldım mustafa basbuga fakslayacaktım ki tolga bey aradı sonucunuz çıkmıs hersey normal diye ben bu hastaneyi sevdim yaa  :k06:

FİGENN

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 26 Temmuz , 2013, 15:44:56

Figencim önce telefonuma mesaj geldi sonucunuz çıktı diye bende hastaneyip arayıp fakslamalarını istedim... Ben cıkıp faksı aldım mustafa basbuga fakslayacaktım ki tolga bey aradı sonucunuz çıkmıs hersey normal diye ben bu hastaneyi sevdim yaa  :k06:

valla bravo aynı parayı alıyor zeki beyle ama ilgi alaka inanılmaz farklı

dün senden isim almıştım ya o akrabamız tolga beye gitmiş ve çok memnun kalmış bana sende tolgayı düşün hatta bu ay ikisine git hangisi kafana yatarsa ona devam et diyor

CAN TANEM

Alıntı yapılan: FİGENN - 26 Temmuz , 2013, 15:54:17
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 26 Temmuz , 2013, 15:44:56

valla bravo aynı parayı alıyor zeki beyle ama ilgi alaka inanılmaz farklı

dün senden isim almıştım ya o akrabamız tolga beye gitmiş ve çok memnun kalmış bana sende tolgayı düşün hatta bu ay ikisine git hangisi kafana yatarsa ona devam et diyor

Canım hastane baya ilgili alakalı zaten kendini önemsediklerini anlıyorsun ayrıca tolga beyde öyle çok iyi naif bi insan acıkcası gitgide kafama yatmaya basladı burası ben ara ara tolga beye gideceğim bundan sonra açıkcası bi sorun çıkmadığı sürece onda yapabilirim doğumu insallah :amin: :amin: