2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

ponçik

Güle güle iyi günlerde kullansınlar cicilerini bebişler  :occasion5:

CAN TANEM

Slm kızlar bugun kontrolüm vardı bebeğim çok şükür gayet iyi ama doktorum bebeğin asagı inmesinin önemli olup olmadıgını anlamak için vajinal baktı rahimde azda olsa baskılanma olmuş dedi buda erken dogum riski oluşturur önlem almamız lazım dedi insallah bi sıkıntı cıkmaz dualarınızı eksik etmeyin  :amin:

CAN TANEM

CAN TANEM

Ben iyiyim şükürler olsun ayşem sen nasılsın bebeiş nasıl  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ikimiz de iyiyiz canım.. 9 günden sonra  iş, zor geliyor... oğlum da tatil ne çabuk bitti diyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün akşamdan bu yana oğlumun hareketini hissedemiyordum, korktum... Allah'tan sabaha karşı hareket etti..bazen çok hareketli oluyor hatta bir gün önce ayağı baya belli oldu

ponçik

İnsan nasıl tedirgin oluyor değil mi  :-\ iyi şeyler düşünmek lazım, İnşallah sağ salim kucaklarımıza alacağız bebişleri  :amin:

**fatoş**

allah kolaylık versin annelere gerçekten işimiz zor anne karnında hareket etti etmedi vs her an tedirginsin büyüyncede hiç bitmiyor dertlerii annem derdi anne olunca nalrsınız diye haklıymış kızım sabah masada çaydanlığı devirdi allah tan üstüne dökülmedi aklım çıktı allahım esirgedii rabbim annelere sabır bebişlerimizede hayırlı sıhhatli ömürler versin :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 22 Ekim , 2013, 09:00:48
İnsan nasıl tedirgin oluyor değil mi  :-\ iyi şeyler düşünmek lazım, İnşallah sağ salim kucaklarımıza alacağız bebişleri  :amin:

ister istemez takıyorsun. bir de maşallah çok hareketli bir bebek,  hareket etmeyince panikliyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: **fatoş** - 22 Ekim , 2013, 09:03:07
allah kolaylık versin annelere gerçekten işimiz zor anne karnında hareket etti etmedi vs her an tedirginsin büyüyncede hiç bitmiyor dertlerii annem derdi anne olunca nalrsınız diye haklıymış kızım sabah masada çaydanlığı devirdi allah tan üstüne dökülmedi aklım çıktı allahım esirgedii rabbim annelere sabır bebişlerimizede hayırlı sıhhatli ömürler versin :amin:

annelik çok zor...Allah korumuş kızını.. oğlum da rüyasında ne gördüyse namaza kalktığımda ağlamış. ne gördüğünü de anlatmadı sarıldık birlikte uyuduk

ponçik

Geçmiş olsun Fatoş Allah korumuş  :amin:

Ayşe maaşallah kuzuna  :love9: çok hareketli olunca tedirginlik daha çok oluyor tabi  ::)
Ben kontrole genellikle sabah saatlarinde gidiyorum, o saatlerde bizimki ultrasonda epey hareketliydi , bakalım varlığını hissetmeye başlayınca ne kadar hareketli olduğunu göreceğiz  :laughing7:

**fatoş**

sağolun kızlar benim kızımda benimle kalkar namaza yatmayız bidaha oğlum uykucu okul vakti gelene kadar yatar korkutmuşlardır oğlunu yavrum benim çocuklara hiç kıyamam ben