2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

İsim                                     Tahmini Doğum Tarihi           Bebeğin Cinsiyeti

1- emel
2-CAN TANEM                        ocak                                kız
3-
mehtap0753                                                             erkek
4-cigdemcrocus1501                 ocak
5-aşkitoom                                  Ocak                            kız
6
-ยรlคภ๓คz göภlüm                    Ocak                           erkek
7-sinepss 
8- Suzeni                                    Aralık   
9-izemsevi                                 Ocak                             kız
10-dilay                                 
11-kimya34
12-nelss
13-birdamLask
14-Ya-semin                    Ocak

15-        iklima    Aralık            kız                                                                                                                                                                16- bireylülakşamı         ocak                               kız

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Eylül , 2013, 08:49:26
kış anneleri merhaba, nasılsınız

Merhaba canım ben iyiyim çok sükür sen nasılsın  :opucuk:

Dün eşimi uyandırırken yatağa uzandım farkında olmadan karnımın üstüne baskı uyguladım biraz ağrıdı karnım aksama kadar bebeğin harekitini bekledim ufak ufak biseyler oldu ama bi önceki güne göre azdı canım sıkkın insallah iyidir bebeğim bugünde henüz hissedemedim  :y25:

iklima

iyidir ınş canım bozma moralını dr lar da ultrasonda okadar bastıriyorlar bişey olmaz allahin iziniyle ama dikkatli ol tabi gobisini koru
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

CAN TANEM

Alıntı yapılan: iklima - 16 Eylül , 2013, 10:01:14
iyidir ınş canım bozma moralını dr lar da ultrasonda okadar bastıriyorlar bişey olmaz allahin iziniyle ama dikkatli ol tabi gobisini koru

Nasıl oldu bilmiyorum boş bulundum birden insallah iyidir bebeğim  :amin:

CAN TANEM

Kızlar suan çok hafif hissediyorum bebeğimi ufak ufak atımlar oluyor bide bazen sol tarafıma toplanıyor sanki tas gibi oluyor sol yanım.. 21. haftamız bitmek üzere ne zaman sertlesir bu hareketler acaba  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 16 Eylül , 2013, 09:36:47

Dün eşimi uyandırırken yatağa uzandım farkında olmadan karnımın üstüne baskı uyguladım biraz ağrıdı karnım aksama kadar bebeğin harekitini bekledim ufak ufak biseyler oldu ama bi önceki güne göre azdı canım sıkkın insallah iyidir bebeğim bugünde henüz hissedemedim  :y25:

canım ondan birşey olmaz, rahat ol... hareketi her zaman hissedemezsin zaten. ben oğlumu kucağıma alıyorum, ev işlerini de yapıyorum. süpürge yapıyorum...
ben artık hareketleri çok rahat hissediyorum,  bazen  çok sert hareket ediyor. Kayra'nın hareketini de  ben pek hissetmiyorum bunda ise çok erken ve sık hissediyorum. doktor  çok hareketli bir bebek dedi.

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Eylül , 2013, 15:42:41
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 16 Eylül , 2013, 09:36:47

canım ondan birşey olmaz, rahat ol... hareketi her zaman hissedemezsin zaten. ben oğlumu kucağıma alıyorum, ev işlerini de yapıyorum. süpürge yapıyorum...
ben artık hareketleri çok rahat hissediyorum,  bazen  çok sert hareket ediyor. Kayra'nın hareketini de  ben pek hissetmiyorum bunda ise çok erken ve sık hissediyorum. doktor  çok hareketli bir bebek dedi.

Canım bende hissetmeye basladım ama suan çok az ve hafif hissediyorum sannırım ilk ve biraz göbekli olusumdan kaynaklı nettende baktım bir iki hafta sonra daha net hissedildiği yazıyor.. Ve dediğin gibi bazen çok hissederken bazen hiç hissedemiyorum bu hagtalarda bebek hareketleri tutarsız oluyormus sükür bugün de hissettim biraz biraz :amin: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilk kez gece bacağıma kramp girdi artık devamı da gelir artık

iklima

ben dün dr daydim yine
hiç bişey yiyemiyordum vitaminlerimi ilaçlarimi bile içemiyordum midem hiç bişeyi hazmetmiyor bir lokma bin oluyor boğazima geliyor
dr dahiliyeye sevktti o da bi dünya tahlil istedi
allahtan bişey çıkmadi surup felan verdi kendi dr um da serum verdi onu taktırdik damarlarim çok ince damar yolu açmak.için kollarimi morarttilar
biraz önce sabah kahvaltımi yaptım ınş artık yiyebilirim artık yemek yemek istiyorum insanlara bakıyorum imreniyorum.içimden sürekli kusmuk.ve kusmuk kokusu gelmesinden usandim
hamileligim çok zorladi ama sağlık problemi yok bebeğimin çok şükür bunlar dışında herşey yolunda onun için ne kadar şükretsem az

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet önemli olan bebişlerin sağlığı. inşallah sen de en kısa zamanda iyileşirsin.

CAN TANEM

İklima Allah yardımcın olsun canım gerçekter zor bi gebelik geçiriyorsun ama sükürler olsun ki bebeğin sağlıklı insallah su son dönemlerinde rahata erersin canım  :opucuk: :amin:

iklima

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 18 Eylül , 2013, 14:06:10
İklima Allah yardımcın olsun canım gerçekter zor bi gebelik geçiriyorsun ama sükürler olsun ki bebeğin sağlıklı insallah su son dönemlerinde rahata erersin canım  :opucuk: :amin:

artık umidi kestim doğumdan sonra iyi olurum ınş
giderek daha kötüye gidiyordu 7.aya muhteşem bi giris yaptık ınş doğumdan sonrası rahat geçer
rabbim daha kötüsünden korusun

sizler napiyosunuz nasıl geçiyor

Hepsi Bu..!

CAN TANEM

Bende iyiyim sükürler olsun canım 21 haftamız bitiyor bugün insallah bu sıralar yeni yeni hissediyorum bebeği o yüzden tamamen ona odaklıyım suan harekit ettimi ediyormu edecekmiyle geçiyor zamanım iyice net hissedersem daha iyi olacak insallah...

şüküler olsun bulantı konusunda rahat bi gebelik geçirdim ama bende iğne vuruluyorum pıhtılasma için biraz o beni zorluyor onun haricindede bi sıkıntımız yok çok sükür :nazar: :amin:

ponçik

Allah kolaylık versin hepimize  :amin: o mis kokululara kavuşmak için bunlara katlanıyoruz, Rabbim dermansız dert vermesin  :love9: önemli olan bu