2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Ayy eminim bu çok rahattır tek sıkıntı yön değistirirken biraz zor olur yatakta  :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet yön değiştirmeden yastığın yönünü değiştireceksin, yatakta hareket edip duracaksın... biraz pahalı bir yastık 113 TL emiynim yorgancılar çok daha ucuz yapar

CAN TANEM

bencede canım resmini göstersen dikerler hemen içinede elyaf doldurdunmu tamamdır 20 -30 lirayı anca bulur  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebek oturmaya başladığında da destek yastığı olabilir

CAN TANEM

evet canım çok amaçlı kullanılabilir :opucuk:

Sen kilo aldınmı Ayşem  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

aldım canım 1 kilo aldım 59 oldum sen aldın mı? havalar serinlemeye başladı artık yürüyüş yapacağım... dün akşam oğlumla yürüyüş yaptım, yol kayganmış nerdeyse düşecektim, karnım çok acıdı

CAN TANEM

Bende 3 kilo aldım canım biraz çok sanki bakalım bu ay bisey diyecekmi doktor  :sad1:

aman dikkat et canm bende ters hareketler yapıyorum bazen Rabbim korusun Yavrularımızı  :nazar: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah korusun. oğlumda  yedi aylıkken belediye otobüsünde otururken öyle bir fırladım ki başım nerdeyse tavan değmişti, bebeğin karnımda oynadığını hissetmiştim.. şoför de sadece pardon demişti...

dün akşam oğlum da korktu, elimde tuttu kaldırdı beni... "keşke sen de beniim gibi duvarın üstünden atlasaydın" dedi :ehi: :ehi: :ehi:

iklima

otobüsler tehlikeli gerçekten
ben inip binerken de çok dikkat ediyorum.arkadan inerken korkuyorum hep ya şoför beni indi zannederde hareket ederse diye.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

bu yastık hamilelikte güzel de sanki emzirirken çok büyük gibi.
standart boy emzirme yastığı dikicek bana annem biraz daha büyük mu yaptırsam acaba
bende heryerimi yastık doldurup öyle uyuyorum
yatagin üstüne ayrı bir yatak daha kuruyorum resmen
:k06:

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

emzirme için büyük olabilir ama özellikle lohusalık döneminde  kullanışlı geldi bana... geceleri emzirirken uyuyakalabilirsin bu bebeği tehlikeden korur gibi geldi... ben uyumamak için ayakta emziriyordum...

bireylülakşamı

Kızlar bu yastıkların çift yönlü olanları da var, onla yatakta dönerken sorun da yaşamazsınız hem  : :laughing7:
... Sen benim; her şeye rağmenim,
Asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişimsin
Ve ümidimi yitirmeyişimsin *

iklima

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Ağustos , 2013, 08:52:03
emzirme için büyük olabilir ama özellikle lohusalık döneminde  kullanışlı geldi bana... geceleri emzirirken uyuyakalabilirsin bu bebeği tehlikeden korur gibi geldi... ben uyumamak için ayakta emziriyordum...
ayakta mı  :honk:
dalar giderim diye mi korkuyordun
kıpır kıpır zaten uyanır insan ama uykun ağırsa bilemem.
bi yerde okumuştum annenin emzirirken çok rahat olması gerekiyormuş

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım uykum çok hafif ama yeni doğduğunda bebek pek hareket etmiyor... bir de günlerce  uykusuz kalmıştım, hastanede fazla yattım, sezaryanın verdiği halsizlik, yorgunluk vb.  o yüzden eve geldiğimiz  birkaç gece  genelde ayaktaydım...