27 Nisan , 2024, 22:15:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2. bebeğime hamileyim :(

Başlatan melekdiliyorum, 09 Mart , 2013, 17:08:26

« önceki - sonraki »

melekdiliyorum

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Mart , 2013, 21:28:04
hepsine kulaklarını tıka sakın istenmeyen çocuk olarak görme bebişini o mucizeyi taşıyorsun onunla mutlu kocaman olcak ailen inş. :love9: :love9: :love9: sorana isteyerek bilinçli yaptım de  onlara ne  :caca: :caca:

bende kızım 11 aylıkken hamile kldım 3 aylık hamileyim biz istiyorduk ilkmiş gibi çok heyecanlıyım yıpratıcı olsada bakacağız 2si peşpeşe büyüyecek... bende gurbetteyim 2yıldan az kaldı tayinimiz memleketten gelen bile olmuyor uzak diye düşün  :'( daha ailelere bugün söyledik :k06: :k06: hiç tepki gelmedi çünkü öncesinde çok dediler bebe yapın yapın diye o zamnlar olmuyordu yap deyince yapılmıyor Allahın takdiri aratmadan 2.bebeğim geldi ya eşimle çok mutluyum ve ben tek yada 2 çocukla kalsın istemeyenlerdenim :k06: :k06:

sağlıkla kucağınada alırsın inş :amin: :amin: :amin: :opucuk:

Aynı şeyleri yaşamışız, bizim burada doğunun doğusu, annem oğlumda 10 gün kalıp gitmişti, kayınvalide gelse bile hizmet bekler zaten, o nedenle pekte istemiyorum. Bende nasipse doğuda olsun, batıda büyüsünler diyorum, çünkü çalışma planım var, tekrar hamilelik, doğum yaşamayayım diyorum ama insanlar varyaaa.

özlem0609

sende cevrendekı ınsanların etkısıne gırmıs gıbı duruyosun canım.ekmegını onlar vermıyo,karnını onlar doyurmuyo,onlara ne kı,senın yapacagın tek sey onların agzının payını vermek,zaten senı anlayan sana yakın olan bırı bunu yapmaz.demekkı nerde dedıkodu,nerde gıybet onlar orda.Rabbımın verdıgını elbette kabul etmek durumundayız,Rabbım herkese nasıp etsın bunu,olmak ısteyıpte olamayan o kadar cok kısı var ki....hem kaderde varsa rızkını Rabbım verır zaten.senın canını boyle yakanlara sen bos durma,sok lafı. :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

DİLVİN

öncelıkler tebrık ederım canım
rabbım sağ salım kucağına almayıda nasıp etsın
benım oğlum 2 yaşındayken hamıle kaldım. o kadar çok stres yaptım kıı
o kadar çokk yıprattım kendımı. boşu boşunaaaaa
ben çalışıyorum ve çocuğuma kayınvaldem bakıyordu. ona bile korka korka söyledık
sonucundaa çocuğumun 7 haftalıkken kalbı durdu ve kurtaj oldum.
sonuçmu sadece aptallığıma yanıyorum sımdı. KIME NE ..HERKESI NE ILGILENDIRIYOR
OLDUYSA KOCAMDAN OLDU
sende ınsanları o şekılde sustur bence.. KImse senı yargılayamazzz. herkes kendı işine baksınn
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

...ŞehzadEfe...

ilk olarak tebrik ederim canım ne güzel allah veriyorki hamilesin isteyen herkesede nasip etsin
bide etraftakileri takmışsın yaa ben senin yerinde olsam anası belli babası belli derim kime ne  ;) yada etraftakileremi sorucaz ne zaman hamile kalıcaz diye bu gece yapmayı düşünürüz tabi sizce mümkünse uyarsa bırak bunları güzelim kim ne derse desin siz istiyorsanız elaleme bilmem ne yemek düşer  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

şu an 2. bebeğime hamile olsam en son aklıma gelecek şey elalem ne der olacaktır
çok da bi tarafımda yürüsün gitsinler  :ehi:
neden yaptın diyecek olsalar heriften kaçamadım der veririm ağızlarının paylarını, kime ne benim özelimden yatağımdan bilmem neyimden  :caca:
bence tadını çıkar, nice insan var tedavi görüyorlar sabırla bekliyorlar bebekleri olmasını
sen şanslısın Allah hiç bekletmeden gönderdi yavrunu  :amin:

Balböceği

Bir ara bende korktum ama şükür oğlum büyüdü olsada kimse bişey demez  :ehi: :ehi:

Var öyle ben sana hak veriyorum. Ben istemedm Allah verdi başımın üstünde yeri var de anlaya. Anlar.

Hayırlı olsun canım boşver üzme kendini  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

baslarin isteklerine göre yasasaydik ooo  :cussing: :cussing: sende etkisinde kalmisinki konuya üzülmüs smily koymusun  ??? bende kizim 10aylikken istiyerek hamile kaldim cok zorluklan cektim halada cekiyorum 4gündür hastanedeydim bebegime bisey olcak diye aklim cikti  :-\ sükürler olsun simdi kizimlan bebegimlen evimdeyim  :amin: banada dediler yandin sen iki cocuklan zor filan diye kimenee  :cildir: kendi annem bile dedi keske hemen yapmasaydin ona bile kizdim sana mi sorcaktim yaparken diye kimse karisamaz esimde bende ikinci cocugu zaten istiyoduk neden bekliyeyim tam rahat olcam kizim büyücek sonra ikinci yapcam daha zor olcak benim icin sende iyi düsün Rabbime sükret  :amin: :amin: kimseyide takma  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Kimsenin seni yadirgamaya hakki yok sen kotu bisey yapmiyosun evlat dunayay getiriyosun pes pese buyuyecekler zor olcak elbet ama ilerde sefasini surcen

Nedense insanlar kazayla oldu deyince inanmiyolar bende hamileyim 2 aylik  3 yasinda da kizim var istemeden hamile kaldim ve insanlara bu sekilde soyledigimde ya alaya aliyolar ya girgira sanki insanlara yalan borcum var

Suanda inanilmaz mutluyum heyecanliyim basta agladim beklemeden oldugu icin ama simdi nekadar sukretsem az o da evlat

Mesela bi diger denilende buda erkek olsunda aradan cikar kiz olsada aradan cikarticam erkek olsa da kime ne