18 Nisan , 2024, 11:36:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

meleğim demiştim meleğim KIZIM GELİYOR:)

Başlatan meleğimi istiyorum, 09 Mart , 2013, 16:51:07

« önceki - sonraki »

kelebegimm

tebrik ederim canimm :opucuk:
rabbim kucagina aldigin gunleride gostersin

]

Nevaa

Amin. Hayırlı olsun . Darısı başıma .
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

meleğimi istiyorum

ALLAH isteyen herkese nasip etsin canım ALLAH razı olsun

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım tebrikler, geçen aklıma gelmiştin ve  seni hamile diye düşünmüştüm

sudenaz85

canım çok sevindim gözün aydın  :hello2: :hello2:aralıkta adet olmuştun sen  :icon_scratch: ben 16 haftalık hamileyim yani 1 hafta var ama ben aralıkta 1 aylık hamileydim

huzur

hayırlı olsun gözün aydın.
bizlerin bebekleri aynı jenerasyon olacak  :muzz:
bir ağustos annesi daha :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers:

Aşkk

sılacım şükürler olsun demekki zamanı gelmiş artık  :amin: :amin: :amin:
canım benim şimdi ne kadar mutlusundur  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Nevaa

Alıntı yapılan: meleğimi istiyorum - 09 Mart , 2013, 16:51:07
selam kızlar uzun zamandır giremiyordum netim yoktu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim şuan hamileyim ALLAHIM İSTEYEN HERKESLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH:)

tebrikler bende uzun zamandır girmiyordum tekrar bebek düşünmeye başlayınca kendimi burada buldum banada inşaallah kısa zamanda rabbim ikinci bebeği nasip eder.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

niles1983

canımm çok sevindim maşallah  :nazar: Allah  kucağınada almayı nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:
sende benım gibi çok uğraştın sonunda duaların kabul oldu bizde 21 haftalık olduk daha halen inanamıyorum ..
tebrik ederim çok sevindim çokkk Allah isteyen herkese nasip etsin  :flowers: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

almila__

canım çok tebrik ederimm :opucuk: :opucuk: : :flowers: :flowers: :flowers:
Rabbim sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin:
darısı diğer arkadaşlarımıza inşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mehtap0753

cnm çok tebrik edeerim darısı bizlere:)selincim sen nasılın cnm bebiş nasıl nasıl gidiyo hamilelik konuşamadık ya :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: meleğimi istiyorum - 11 Mart , 2013, 14:08:28
çok tşk ederim kızlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bende çok şeyler denedim ama sadece ALLAHA bırakmak en doğrusu ben öyle yaptım vede rabbim verdi çok şükürrr dualarım isteyen tüm anne adaylarına hatice senide çok özledim ay

çok şükür sılacımm  :love9: sağlıkla kucağına aldığının haberlerinide alırız inşallah  :amin: bende çok özledim senii arada bi gel uzun zaman gitme öylee  :caca:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

♣ ђคtเςє ♣

bebiş olmuş 4 aylık bu bize yeni haber veriyo  :caca:  :caca:

neyse tatlım tekrar tekrar tebrik ederim rabbim sağlıkla versin kucağına  :amin:  :amin: