hamilelik öncesi sohbet

Başlatan gülümbenim, 09 Mart , 2013, 10:25:59

« önceki - sonraki »

gülümbenim

:nazar: :binkybaby:  bebek bekleyen anne olmak isteyen herkez bu sayfada herseyini paylasa bilir  ...en güzel sevinçli hamilelik heyecanlarınızı paylasa biliriz hatta hamile olan ve bebek isteyenler için liste hazırlayıp takip edebiliriz hadi bakalım ilk anne adayımız kim olacak bu sayfaya gelen.. :binkybaby: :binkybaby: :love7: :love9: :hello: :hello:
bebeğim geleceğin gunu bekliyorum sunu bil burada seni bekleyen seven bir çok kişi var!!!  S<3V

destina06

Ben geldim Allah benim ve benim gibi bebek bekleyen herkesin en kısa zamanda göndersin meleğini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :hello:

gülümbenim

Alıntı yapılan: destina06 - 09 Mart , 2013, 10:31:31
Ben geldim Allah benim ve benim gibi bebek bekleyen herkesin en kısa zamanda göndersin meleğini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :hello:
amin sende bebek istiyosun galiba belli zaten bende istiyorum ama esim asker olcak beklettik ben liste hazırlicam simdi adet tarihini yazarmısın bekleyenlere senide yazim  :D
bebeğim geleceğin gunu bekliyorum sunu bil burada seni bekleyen seven bir çok kişi var!!!  S<3V

gülümbenim

hamileler          hamilelik haftası                                                                                                                                                                                                                                                                                                         hamilelik  bekleyenler             beklenmeyen adet dönemi                                                                                                                                                   hadi bakalım listemiz dolmaya baslasın                                                                             

destina06

canım ben 2 kere aşılama 2 kere de tüp bebek tedavisinden sonra şimdilik bıraktım tedaviyi adet tarihimi ben bile bilmiyorum bu ay ilaç kullandım doktr bırakınca olursun dedi bilmiyorum ne zaman olacak :dontknow:

♣ ђคtเςє ♣

tatlım çok güzel düşünmüşsün ama öyle bi listemiz var zaten :k06:

gülümbenim

Alıntı yapılan: destina06 - 09 Mart , 2013, 10:52:39
canım ben 2 kere aşılama 2 kere de tüp bebek tedavisinden sonra şimdilik bıraktım tedaviyi adet tarihimi ben bile bilmiyorum bu ay ilaç kullandım doktr bırakınca olursun dedi bilmiyorum ne zaman olacak :dontknow:
allah buyuk eminim bebeğinin zaman yakın bence o suanda geleceği zamanı bekliyor

gülümbenim

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 09 Mart , 2013, 10:56:07
tatlım çok güzel düşünmüşsün ama öyle bi listemiz var zaten :k06:
billiyorum gördüm ama benim hazırladığım lise hamilelk sohbetindeki liste fazla listeden zarar gelmez ;) ;D :love7:

destina06

Alıntı yapılan: gülümbenim - 09 Mart , 2013, 10:58:30
allah buyuk eminim bebeğinin zaman yakın bence o suanda geleceği zamanı bekliyor

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

gülümbenim

Alıntı yapılan: destina06 - 09 Mart , 2013, 11:07:54
Alıntı yapılan: gülümbenim - 09 Mart , 2013, 10:58:30

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :opucuk:
bak kendini uzme ben cocugum olsun diye esimi ikna edemiyorum diye yıpratıyordum kafama takıyordum piskolojık olarak etkilendim dogal olarak takıntı yapınca cocuk olması zorlasıyor ama artık takmıyorum zamana bıraktım birde bişe sorcam dün dotorum bana doğum kontrol hapı verdi ve hamilede kalabilirsin takip et gibi bişe dedi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

destina06

yok şimdi takacak başka şeylerim olduğu için bebeği şuan düşünemiyorum zaten.Doğum kontrol hapını niye verdiki :icon_scratch:

gülümbenim

Alıntı yapılan: destina06 - 09 Mart , 2013, 11:29:17
yok şimdi takacak başka şeylerim olduğu için bebeği şuan düşünemiyorum zaten.Doğum kontrol hapını niye verdiki :icon_scratch:
adet düzensizliğim var die :'(

destina06

hım anladım belki kullandığın hapa rağmen hamile de kalınabiliyorsa o yüzden dikkat et hamile kalabilirsin demiştir

gülümbenim

Alıntı yapılan: destina06 - 09 Mart , 2013, 11:40:47
hım anladım belki kullandığın hapa rağmen hamile de kalınabiliyorsa o yüzden dikkat et hamile kalabilirsin demiştir
anladım abla umarım sende hamile kalırsın

ayy

hg sedacım :opucuk: :opucuk: :opucuk:
biçok liste var bunlar için ama istiyorsan sen de yap bitane  :love9: :love9: :love9: :love9:
benm adım ayşe bebiş istiyozz bayadırrr  yaş 32 evlilikte 9.yılımızdayız.2 tane sıpam var cennette beni bekliyolar :love9: :love9: :love9:
tek sorunumuz kocişimde :love9: :love9: :love9: :love9:

sende yaz bakayım neler yaptın şimdiye kadar dr gittinmi ne testler yaptırdınn :dontknow: :dontknow: :dontknow:
hoşş daha çok minnaksın ama :icon_scratch: :icon_scratch: :k06: :k06:
seni pek sevdim kızz sana ufaklık diyebilirmiyim  :ehi: :ehi: :ehi: istemezsen demem :dontknow: :dontknow: :dontknow:
sende bana ne dersen diyebilirsin istersen teyze deee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: