29 Nisan , 2024, 17:01:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çocuklarınızın ismini kim koydu?

Başlatan muhribe, 08 Mart , 2013, 17:44:39

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

şeref efe babası koydu ismini bana soran olmadı sagolsun  :violent1: :violent1:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

benim bi arkadaş hamileyken eşi demiş annemin ismi olacak: ümmühan

arkadaş koparmış yaygarayı, o ne biçim isim, ölsem de koymam, doğurmam ben bu çocuğu falan.. neyse eşi geri adım atmış vazgeçmiş. sonuç: çocuğun adı safiye  :k06: tövbe gülüyorum ama komik geliyor çok  :k06: arkadaş kendi annesinin ismini koydurmuş..

yağmurdan kaçarken doluya tutulmak böyle bişey sanırım  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

Ali Sarper  :love9:

19. haftamızda cinsiyetini öğrenebilmiştik. ve öğrendikten 1 gün sonra eşimle okuldan eve doğru yürüyorduk. sence sarper ismi nasıl dedim. anlamını sordu,ben de "güçlü sert erkek,zoru başaran er kişi yiğit kişi" dedim. bayıldı.  :k06: ve o günden sonra adının sarper olacağı kesinleşti. hep sarper diye sevdik karnımdayken bile... aliyi de ben istedim. ali ismini çok severim. yalnız biz de kimliğe sadece sarper yazdırdık. ali kulağına okundu.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben koydum  :basardim: :basardim: gene kiz olursa ben koycam erkek olursa esim  :hieyt: :hieyt:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

hümeyra_t_e

EMRE eşim ve ben koyduk 6aylıktı karar verdik hastanede kulagına muhammet emre diye okundu nufusa sadece emre yazdırdık

ayy

Alıntı yapılan: Bahar Yorgunu - 11 Mart , 2013, 09:53:35
benim bi arkadaş hamileyken eşi demiş annemin ismi olacak: ümmühan

arkadaş koparmış yaygarayı, o ne biçim isim, ölsem de koymam, doğurmam ben bu çocuğu falan.. neyse eşi geri adım atmış vazgeçmiş. sonuç: çocuğun adı safiye  :k06: tövbe gülüyorum ama komik geliyor çok  :k06: arkadaş kendi annesinin ismini koydurmuş..

yağmurdan kaçarken doluya tutulmak böyle bişey sanırım  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ümmühan kötü isim değilki hele Safiye   :ehi: :ehi:

Sahabe hanımlarında böyle bir isim vardı yanlış hatırlamıyorsam

ZéynéP.SimAy

benim isim hikayemi bilmeyen yok heraldee  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Tam çıkıyordum Zeynep mesajını gördüm  :caca:

Yeter artık üzülme zamanla alışacaksın sen ben farkı yok bunuda bil ben alıştım  ::)

Yine çocugun olacak Allah nasip ederse onlara koyarsın  :opucuk:

Kız anam ben Doğu'nca ismimi Tuğba koymuş dedem nice sona değiştirmiş  :cildir:

Sabah eşim dalga geçiyordu nerden geldiyse aklına  :ehi:

İçinden neler geçiyor iyi biliyorum  :'(

ZéynéP.SimAy

kızımın adına çok üzüşüyorum cnm ya ama artık yapacak bişeyim yokk  :dontknow:
haklısın alışacam zamanla ama çok zor olacak sanırım  ::)

Balböceği

Tek isimle mi kaldı iş ismimi var  :dontknow: :dontknow:

Alışıyor Merak etme  :'(

ZéynéP.SimAy

Simay Şaziye Beştecioğlu diye yazıyor cnm hem çok uzun hemde kötü bi isim oldu  :violent1:

Balböceği

Biröismi bile varmış ya niye kendini üzüyorsunuz hiçde kötü değil  :wave:

Sır_Çiçegi

AMİL BAHA ÖNEN oğlumun adı

ewlendikden sonra cocugumuz kız olsa ben erkek olursa eşim koyacak die düşünüyorduk eşim erkek olursa bebeğimiz baha olacak dedi nitekim hamile kaldım erkek dendi baha die sewdik hep eşimin annesi kv illa osman koyacaksınız die alttan mesaj werdi (bu arada osman eşimin babasının adı) eşimde sinirlendi osman dedemi sewmiyom koyarsam amil dedemin adını koyarım dedi ben pek sıcak bakmadım baha tek isim istiyordum eşim kimlik çıkartmaya gitti önce baha yazmış sona onu sildirip amil baha yapmış geldi kimlik bana aşkım iki isim koydum filan dedi kimliğe baktım o an acım war zaten sen nasıl istersen dedim bişi demedim ama zorluklarını çekiyorum bazen kızıyorum eşime  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Bluegirl