ÇÖREK OTU VE BAL

Başlatan mehtap0753, 08 Mart , 2013, 13:00:47

« önceki - sonraki »

makaron

Kizlar corek otunu yohum seklinde mi aliyoruz yoksa  toz mu?

ayy

kuşum inşallah gerek kalamzzzz :amin: :amin: :amin:
bence ii gelir  :love9: :love9: :love9:
ama şekere etkisi yoksa incir kürü daha etkili :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günde bir tatlı kaşığı  bu karışımdan yiyorum. bir tane şeker hapı alıyorum... benim açlık kan şekerim düşük tokluğu da hiç ölçtürmedim... evet bu karışımı kullandığında adetin 1-2 gün önce geliyor

mehtap0753

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 13 Mart , 2013, 22:42:09
mehtapcım son durumun ne güzelim

yok cnm ne gelen var ne giden son bir teste yaptım çıkmadı:( bugün çörek tu ve bal yedim bir tatlı kaşığı hergün yiycem bide tarçın ekliyim diyorum bakalım ne olucak :'(

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım zaten bu karışımda tarçın da var... Canım keşke adet olunca başlasaydın çünkü adet gecikmenin nedeni kistse bu karışım kistin büyümesine neden olabilir

mehtap0753

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 14 Mart , 2013, 13:51:02
canım zaten bu karışımda tarçın da var... Canım keşke adet olunca başlasaydın çünkü adet gecikmenin nedeni kistse bu karışım kistin büyümesine neden olabilir

dr bakmıştı kist falanmı var acaba niye olmadı diye ama kist görmedi neyse adet oluncamı içiyim ben yinede öylemi oluyor zaten adet olunca iğneyede başlıycam göbekten sonra kısmetse 2. aşılama bakalım artık :amin:

niles1983

canım çörekotu ve balın herşeye faydası var sabahları aç karnına bi tatlı kaşığı :hungry:
doğru yoldasın şiddetle tavsiye ederim. şifa olsun bebeim  :amin:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu ay kullandım.. bu gün yumurta akı gibi akıntım oldu bu ben de sadece tedavi olduğumda oluyordu... demek ki doğru yolladayım ve yakında yumurtam çatlayacak

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Mart , 2013, 13:30:21
bu ay kullandım.. bu gün yumurta akı gibi akıntım oldu bu ben de sadece tedavi olduğumda oluyordu... demek ki doğru yolladayım ve yakında yumurtam çatlayacak
ayşecim doğru yoldasın  :nazar: hadi inşallah gelicek bu ay nazlı kız  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

ayşem zevkle takip ediyorum kuşum seni :love9: :love9: :love9:
inşallah güzel haberinide verirsin :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 25 Mart , 2013, 23:14:33
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Mart , 2013, 13:30:21
ayşecim doğru yoldasın  :nazar: hadi inşallah gelicek bu ay nazlı kız  :amin:

aman naz mı yapıyor yoksa inatçı mı anlamadım :ehi: :ehi: :ehi:
Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 25 Mart , 2013, 23:59:55
ayşem zevkle takip ediyorum kuşum seni :love9: :love9: :love9:
inşallah güzel haberinide verirsin :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sağol canım inşallah verebilirim

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben iki ay bu kürü kullandım, 2. ay hamile kaldım ama bende bir tane kist yaptı

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Temmuz , 2013, 08:28:06
ben iki ay bu kürü kullandım, 2. ay hamile kaldım ama bende bir tane kist yaptı

bende nisanın 14ünde adet olduktan sonra 2.günü yemeye başladım,12 gün yedim faydası oldu.mayısıda adetim 6 gün gecti kanda baktırdım hamileydim.

GülnurARSLAN

kızlar bunu nasıl yapcaz yazında bende başlıyayım adetin 5. günü bugün başlasam olurmu ?

ยรlคภ๓คz göภlüm

olur canım... normalde adetin 2. günü başlanıyor... tarçın, çörek ve balı karıştırıyorsun günde 2'şer tatlı kaşığı yiyorsun ( ben 1 tatlı kaşığını zor yemiştim  o da düzenli değil) buna 10 gün devam ediyorsun.  benim yumurtanın çatlama günü ortalama 16. gün olduğu için ben 14. güne kadar yedim.  bunun yanında incir de ye o da çok faydalı