bizde cinsiyetimizi öğrendik teyzoşlar :)

Başlatan xxcansuxx, 07 Mart , 2013, 19:51:29

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Mart , 2013, 10:03:26
hayırlı olsun cnm paşamız geliomuş  :hieyt:
kucagına aldıgın günleride görürüz inş.  :amin:

:amin: :amin: :amin: :opucuk: evet duygucum oğlum olcakmış benimde inş.ablasına erkeklik taslamaz :aferin: :aferin:  babasına kızımı ezdirmem abilik falan yaptırmam küçüklüğünü bilsin şimdiden söylüyorum diyorum... inş.farklılar ya iyi anlaşırlar  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 08 Mart , 2013, 10:25:28
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:oğluşun hayırlı olsun canancımm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: Allah razı olsun elifim Allahım sanada nasip etsin hayırlı sağlıklı nur yüzlü bebeklerin olsun inş. :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

ayy

ayşe kız elif değiliimm :k06: :k06: :k06:
neyse hormonlarına ve heycanına veriyorum  :k06: :k06: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 09 Mart , 2013, 21:13:27
ayşe kız elif değiliimm :k06: :k06: :k06:
neyse hormonlarına ve heycanına veriyorum  :k06: :k06: :opucuk: :opucuk:
anaaaaaaaaaaa kız ben sana neden elif yazmışım elfonun iletisine cvp verdiydim ya ondan demek
sorma canım hast.de tel sordular kayıt için ben cevap veremedim çok salak hissettim kendimi  :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

hormonlar tavanda ggeziniyoo yaa kuzum ondandır :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 09 Mart , 2013, 21:23:09
hormonlar tavanda ggeziniyoo yaa kuzum ondandır :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:
öyle gerçekten canım  :k06: :k06:
kız o koltukta kaç bebe var  :k06: :k06:
Allahım sana o kadar nasip etsin diycemde beddua etmiş mi olurum acep bilemedim  :suclu: :suclu:

ayy

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 09 Mart , 2013, 21:30:52
sanırım 10 tane varr :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
inşalah kuzummm :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
inş. canım sabrının mükafatı böyle çok olsun kocaman aileniz olsun  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cananım tebrık edıyorum canım  :hieyt: çok sevindim bırde oglun oldumu ohhh mıs gıbı ama sunu soylemem lazım erkek bebek yaramaz oluyor tabı kızlarda da oluyordur mutlaka en azından benım çevremde boyle senı korkutmak gıbı olmasında:)))ama sen basarırsın guclu kızsın vesselam:) sızlerı gordukçe boyle daha cok azımlı oluyorum yılma sıbel sende ıkıncı belkı dusunursun yıllar sonra:))) allah tamamına erdırsın bızım eskı gruptan ses yok yoksa onlarda ıkıncıyemı calısıyo:)

Balböceği

Siboşum ben buradayım kız düşünüyorsan 2014'e bekle beraber yapalım  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Mart , 2013, 11:54:05
cananım tebrık edıyorum canım  :hieyt: çok sevindim bırde oglun oldumu ohhh mıs gıbı ama sunu soylemem lazım erkek bebek yaramaz oluyor tabı kızlarda da oluyordur mutlaka en azından benım çevremde boyle senı korkutmak gıbı olmasında:)))ama sen basarırsın guclu kızsın vesselam:) sızlerı gordukçe boyle daha cok azımlı oluyorum yılma sıbel sende ıkıncı belkı dusunursun yıllar sonra:))) allah tamamına erdırsın bızım eskı gruptan ses yok yoksa onlarda ıkıncıyemı calısıyo:)
sibelim Allah razı olsun sorma ya yeğenim var 1.5 yaş hiç yerinde durmadığı gibi çok yaramaz nerde zarar orada bizimki annesi arkasında çok yoruluyor aklımda diyeyimde  :k06: :k06: ama babasıda öyleydi onun  annem ne çekerdi :ehi: :ehi: bakalım nasıl olcak benim erkeğim  ;) yap yap ikinciyi acemiliği atmışken iyi olur  :k06: :k06: evet ya kızlar yok eda burda işte 2014de yapacak ya 2.yi çalışma yapmadığı için kayıp değil diğer kızlar gibi  :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Şıkkıdık Şultan - 11 Mart , 2013, 11:55:14
Siboşum ben buradayım kız düşünüyorsan 2014'e bekle beraber yapalım  :ehi:
edaaaaaa sen misin kız şu nick değişip duruuuuu nedennnn  :k06: :k06: :k06:

doğangüneş

Oyyyy maşallah cok sevindim Cnm  :muzz:
Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin paşamızı  :amin: :love9:
Dileyen herkeslerede iki tadida yaşatsın  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: doğangüneş - 17 Mart , 2013, 02:11:51
Oyyyy maşallah cok sevindim Cnm  :muzz:
Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin paşamızı  :amin: :love9:
Dileyen herkeslerede iki tadida yaşatsın  :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: sağol ayşe ya evet onunda tadına bakcaz inş. sağlıkla gelsinde
isteyen herkese nasip etsin rabbim  :amin: :amin: