29 Nisan , 2024, 08:52:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çok sinirliyim ve geçmiyooor:(

Başlatan Dilara Ebrar, 07 Mart , 2013, 16:34:09

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

kızlaaar çok siniliyim.eşim yaklaşık 1 ay önce arabasını sattı.aslın bu fikir ikimizindi.öyle karar verdik.ama benim saf kocam arkadaşına vermiş.ve ödeme taaaaaaa ağustosta.allahım düşünüyorum dşünüyorum çıldırcam yaaaaa. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

:-ooo
sen de yeni öğrendin sanıyorum.. sana söylemeden neden yapmış ki böyle bişey  :dontknow: ağustosa daha çok var, yani pataya ihtiyacınız yoksa belki sorun olmaz ama ne bileyim hep derler tanıdıkla iş yapmayın diye  :dontknow:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Ofis..Bekçisi - 07 Mart , 2013, 16:35:53
:-ooo
sen de yeni öğrendin sanıyorum.. sana söylemeden neden yapmış ki böyle bişey  :dontknow: ağustosa daha çok var, yani pataya ihtiyacınız yoksa belki sorun olmaz ama ne bileyim hep derler tanıdıkla iş yapmayın diye  :dontknow:

hayır canım ben sattığı gün öğrendim.ama sinirim hala geçmiyor.ya tabikide parası lazımdı.tüm kredileri kapatıp yeni bişiler yapcaktık onunla.ama kaç ay ertelendi. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ya küçük bi çocuk yapmaz yaptığını.böle düşündükçe fena kuruluyorum eşime karşı. :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

yine de sakin ol, belki mantıklı bir açıklaması vardır  :dontknow: ya da klasik çoğu erkek gibi hayır demeyi becerememiştir  :dontknow:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Ofis..Bekçisi - 07 Mart , 2013, 16:43:06
yine de sakin ol, belki mantıklı bir açıklaması vardır  :dontknow: ya da klasik çoğu erkek gibi hayır demeyi becerememiştir  :dontknow:

evet canım tek acıklaması bu oluyor zaten onunda HAYIR DİYEMEDİM  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: burda eşşek gibi çalışıyoruz.oğlumu bakıcılara bırakıyorum ama adamın yaptığına bak.hayır diyemedim.5 ay vadeli ödememi olur ya

muhribe

peki tek seferde alabilecek mi bari parayı

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Ofis..Bekçisi - 07 Mart , 2013, 16:49:07
peki tek seferde alabilecek mi bari parayı

çek vermiş bide.nakitte değil.

destina06

vermeden önce sana sormadı mı  canım  :icon_scratch: napayım arkadaşım borç istiyor :icon_scratch:artık yapacak bir şey yok sinir olsan neye yarar kendine zarar verene kadar bekleyeceksiniz mecbur ???

Lă_Tăhzen!

Sinirlenmekte haklisin    ah bu erkeklerin mantiksizligi  :-\

ayy

bu erkekler mantıklı düşünse şaşarım zatennnn :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
olan olmuş kuzum huzurunuz bari bozulmasın eşin hata yapmış ama hayır diyememiş belliki :violent1: :violent1: :violent1: :opucuk: :opucuk:

almila__

canım sinirlenilmicek bişi değil ki  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
haklısın

--elif--

amannn hepsi aynı sen sıkma canını düşüncenin d si yok al birini vur ötekine  :violent1:  :violent1:  :violent1:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ebrar&yusuf - 07 Mart , 2013, 22:19:39
amannn hepsi aynı sen sıkma canını düşüncenin d si yok al birini vur ötekine  :violent1:  :violent1:  :violent1:

haklısın valla  :-\

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

erkekler nedense arabalari düsüncesiz alip satabiliyolar hic hesap kitap yapmadan  :caca: :caca: :caca: bizde daha 6ay önce kredi cekip yeni araba aldik ama esim yeni bi araba gördü yok bunu alcam dedi utanmadan gitti gene kredi cekti aldi  :-ooo simdi iki araba kredisi ödicez senelerce  :caca: :caca: arabalari gören bunlar cok zengin diycek ama nerdee kredi öde dur  :violent1: :violent1:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: