arkadaşımın bhcg degerleri

Başlatan masal12, 07 Mart , 2013, 15:21:30

« önceki - sonraki »

masal12

kızlar arkadaşımın regli 5 gun gecikmiştı hcg 7890 çıktı az sonra doktora gıdıcez inş sağlıklı bır gebeliktır cok mutluyuz :hello2:

benım merak ettıgım bu deger cok yuksek degıl mı ne dıyosunuz?

muhribe

maşallah canım  :nazar:

ikiz olduğunu sanmıyorum  :icon_scratch:

benim adete 2 gün kala 290 çıkmıştı, her gün iki kat artar.. hesap et işte, aşağı yukarı öyle bi değer oluyor

@Melek Yüzlüm@

benim eltinin de 5 gün geçti hala hasta olmamış yarın kan testi vericek bakalım değerini yazarım buraya ögrenince memlekete gitmeden onu dr götürücemmm oda hamile ise böle değer çıkar sanırımm

özlem0609

canım sanmıyorum ıkız olacagını,görumcemınde böyleydı hatta asılamayla kaldı,iki yumurtası vardı,bende ıkızdır dıyodum ama tekıl gebelıkmıs,hayırlı olsun arkadasına,rabbım sanada gostersın inş. :amin: :amin: :amin:

masal12

inşallah bende gorurum bu gunlerı kızlar arkadaşımın eşi şehır dışında görevde oldugu ıcın ona ben yardımcı oldum keseyı falan bırlıkte gordük cok garıp oldum benım bıle gozlerım doldu...

ayy

arkadasına hayırlı olsun bebeişi kuzummm  :nazar: :nazar::amin: :amin: :amin:
darısı bize olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

masal12

amın ayşecım darısı bızım gibi tüm bekleyenlerın olsun :amin: :amin: :amin: :amin: