YA ÇOK MERAK EDİYORUM DOĞUM SANCISI VE KUM SANCISI AYNI MIDIR

Başlatan öykükıvanç, 04 Mart , 2013, 10:35:10

« önceki - sonraki »

öykükıvanç

KIZLAR 23 HAFTALIK HAMİLEYİM. İLK GEBELİĞİM OLDUĞUNDAN DOĞUM SANCISINI MERAK EDİYORUM VE ISRARLA NORMAL DOĞUM DÜŞÜNÜYORUM. AKLIMA BÖYLE BİR SORU GELDİ. DAHA ÖNCE KUM DÖKMÜŞTÜM BİR SÜRE BU AĞRIYI ÇEKTİM. BANA DOĞUM SANCISI GİBİ  DİYORLARDI. ACEBA HEM KUM DÖKP HEMDE DOĞUM YAPAN VAR MI? VARSA HANGİ SANCI DAHA YÜKSEK BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

muhribe

canım normal doğum yaptım, 1-2 ay sonra taş düşürdüm.. arkasından kum döktüm

üçünü de katmerli katmerli yaşadım anlayacağın  :k06: kum dökmek çok hafif normal doğum sancısının yanında, yanma oluyor böbrekler zorlanıyor biraz ağrı oluyor falan.. doğum sancısı daha sık ve şiddetli. ama emin ol kaldırılamaycak bir şey değil. benim sitedeki arkadaşlara nazaran çok zor oldu doğumum 15 saat sancı çektim. ama sorsan yine normal doğum isterim, mucizevi bişey, bebek çıktıktan sonra tak diye kesiliyor ağrı sızı  :amin:

taş ağrısı da doğum gibi, belki de daha kötü çünkü doğumda bebeğine kavuşuyorsun taşta ise bi parça kara bişey geliyor eline  :ehi: 2 hafta düşürmeye çalıştım ben taşı, tıkandı kaldı kanalda kırdırdım öyle düşürdüm. çok zordu Allah düşmanıma yaşatmasın  :amin:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: aL●YaZMaLıM - 04 Mart , 2013, 10:46:16
canım normal doğum yaptım, 1-2 ay sonra taş düşürdüm.. arkasından kum döktüm

üçünü de katmerli katmerli yaşadım anlayacağın  :k06: kum dökmek çok hafif normal doğum sancısının yanında, yanma oluyor böbrekler zorlanıyor biraz ağrı oluyor falan.. doğum sancısı daha sık ve şiddetli. ama emin ol kaldırılamaycak bir şey değil. benim sitedeki arkadaşlara nazaran çok zor oldu doğumum 15 saat sancı çektim. ama sorsan yine normal doğum isterim, mucizevi bişey, bebek çıktıktan sonra tak diye kesiliyor ağrı sızı  :amin:

taş ağrısı da doğum gibi, belki de daha kötü çünkü doğumda bebeğine kavuşuyorsun taşta ise bi parça kara bişey geliyor eline  :ehi: 2 hafta düşürmeye çalıştım ben taşı, tıkandı kaldı kanalda kırdırdım öyle düşürdüm. çok zordu Allah düşmanıma yaşatmasın  :amin:

CANIM ÇOK SAĞOL. MERAK EDİYORUM SADECE ANCAK O SANCIYI YAŞADIĞIMDAN ONUNLA KIYASLADIM. ZATEN AKSİ BİR DURUM OLMAZSA KESİNLİKLE NORMAL DOĞUM İSTİYORUM. İNŞALLAH ALLAH'TA ÖYLE NASİP EDER. TEKRAR TEŞEKKÜRLER... SANA DA GEÇMİŞ OLSUN AYRICA :-). YİNE TAŞ DÜŞÜRÜRSEN TEK ÖNERİM GİREBOLU DİYE BİRŞEY VAR ONU KULLAN EŞİMDE DE OLDU ONUN ÜZERİNE DÜŞÜRDÜ VE KURTULDU.

muhribe

tamam canım aklımda olsun inş bi daha gerek kalmaz  :amin:

sana da şimdiden kolay doğumlar olsun inş bi avazda kurtul  :amin: :amin: :amin:

asya81

Canim kum dokme sancisini bilemem amabende 10 saat sunni sanci cektim oyle boylebiraci degil yataklari dovdum  :cildir: halbuki aciya direncim yuksektir. Normal suni olmassa yine nefes alacak vaktin oluyor suni sancida dakikada rahat 3 kez sanci geliyor arastirmalara gore bu aci bir insanin ayni anda 20 kemiginin kirilmasina es deger.ama oyle boyle allah yardim ediyor okadar sanciya ragmen yine olsa yine normal isterdim nasipse

cananyakut

kum sancısı tabi ki doğumla bir tutulamaz kum sancısı cok hafiftir.

leylakarsu

Canım ben ikisini aynı anda yaşamadım ama dogum sancısı daha fena