28 Nisan , 2024, 03:22:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğinizin kalp atışını nezaman duydunuz??

Başlatan ecem146, 02 Mart , 2013, 11:19:27

« önceki - sonraki »

ecem146

çok teşekkür ederim ilginize 8+1 günlüktü ama maalesef kalp atışı yoktu ancak 3mm iken 5.7 mm olmuş doktor onunla bi alakası olmadığını yaşamadığını söyledi ancak almak istemedim cuma günü başka bi şehire gitcem orda 3boyutlu ultrason varmış bide orda baktırcam onlarda yaşamıyo derse artık alcam ama 3ten 5 olması ve buna rağmen doktorun yaşamıyor diye ısrar etmesini anlayamadım sizce neden öyle demiştirr

almila__

Allahallaa bebeğin gelişiminin devam ettiğini görüp de niye illa alalım diyoki en iyisi başka bi doktora da daha görün bence de canım hayırlısı ne diyim inş iyidir bebişin :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Cocugunn hem kalbi durmus hem gelisimi devam ediyor ve alalim diyor bence mutlaka baska doktora gorunmelisin daha sonra vicdan azabi yasama acaba yasiyormuydu diye soru isretleri kalmasin aklinda

sudenaz85

kalbi duran bebek nasıl büyüyo kesinlikle bi yanlışlık var canım hemen başka bi dr. git çelişkili bişey ya :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben yanlis anlamadiysam kalbi durmamis doktor görmemis zaten 7haftalikken sonrasindada bebek biraz büyümüs ama kalp atisi yok  :dontknow: :dontknow: ama insallah doktorun yaniliyodur  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ayy

ne kolay dr lara alalım demesiii  :violent1: :violent1: :violent1:
bence biraz bekle ve buarada başka bir dr görün kuzum .inşallah bebeişinin sesini duyarsın kuzum bu defa :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: ecem146 - 06 Mart , 2013, 20:14:08
çok teşekkür ederim ilginize 8+1 günlüktü ama maalesef kalp atışı yoktu ancak 3mm iken 5.7 mm olmuş doktor onunla bi alakası olmadığını yaşamadığını söyledi ancak almak istemedim cuma günü başka bi şehire gitcem orda 3boyutlu ultrason varmış bide orda baktırcam onlarda yaşamıyo derse artık alcam ama 3ten 5 olması ve buna rağmen doktorun yaşamıyor diye ısrar etmesini anlayamadım sizce neden öyle demiştirr
canım kesinlikle başka bir doktora görün ne kolay kesin yargılara varabiliyolar  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1: yaşamayan bir bebek neden gelişsin inşallah doktorun yanılır Rabbim bebeğinizi size bağışlasın canım  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

ecem146

okadar kesin konuşunca okadar ümidin kırılıyoki anlatama bana bekleme dedi zaten sonuç değişmeyecek ama bukadar zor bulmuşken onu kaybetmek istemiyorum dualarınızı esirgemeyin benden nolur yarın öğlen başka bi yere gitcem inşallah yüzüm gülerek çıkarım ordan

ayy

canım inşallah yarın güzel haberlerle gelirsin :amin: :amin: :amin: :opucuk:

^^MUCİZEMMM^^

canım benim ya inan cok üzüldüm.bu kadar zor bulmuşken inşallah rabbim sevincini yarım bırakmaz.bencede sen başka bi doktora daha görün el elden üstündür derler.hem için sonradan rahat eder.benim kızkardeşiminde ilk bebeğinin kalp atışı yoktu.ama birkaç doktora görünmüştü.işinin ehli bi doktormuş son göründüğü bi doktor bebek içeride kireçlenmiş demiş hemen almamız lazım demiş.ama sonrasında düşük kanaması kesilip normal adetini gördükten sonra tekrar hamile kaldı.şimdi 2 aylık dünya tatlısı bi oğlu var.inşallah sonuç kötü çıksa bile ki inşallah değildir.rabbim hemen ertesi ay tekrar nasip eder sanada.sınav dünyasındayız inşallah bu son sınavın olurda rabbim daha fazla bekletmez seni :amin: :amin:

ecem146

bebeğim yok artık başka doktorada gitim ama olmadı bugün kürtaj oldum içim okadar çok sızlıyoki sanki bişeyler koptu ve içimde bibebek yok artık  :crybaby2:acaba birgün benimde bebeğim olacak mı bende annne olacakmıyım çok merak ediyorum.Allah tüm isteyenlere versinn

özlem0609

canım uzulme bak,bugunlerı atlatırsan ileride biraz daha soguk kanlı bakabıleceksın bu duruma.arkadasımında oyle oldu,bebegın kalp atısını duyamadılar,10.haftalrdaydı.Rabbım saglıklı olsaydı onu senden alırmıydı zaten,demekkı dogsa bıle saglıksız,engellı bebek olacaktı,hayırlı ne ıse o olsun hepımız ıcın,bi daha olur ümidini kaybetme,şimdi hamıle kalabıldıysen bı daha kalırsın,bıraz daha gecsın toparlarsın kendını,Rabbım yar ve yardımcın olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

canım inşallah tez zamanda sağlıcakla gelir meleğin :amin: :amin: :amin: :sad1: :sad1: :sad1: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

İnşallah sen de anne olacaksın... Bu forumda şu anda anne olan birçok bayan senin yaşadıklarını yaşadı ve sonunda sağlıklı bebekleri oldu inşallah senin de olacak

masal12

o kadar zor bulmuşken kaybetmek ne kadar acıdır tahmın edebiliyorum cok gecmış olsun canım..
allah sana saglıklı bebek nasip etsin :amin: :amin:
3 kez tup denedıkten sonra kendıliğinden hamile kaldın cnm bence yıne kendılığınden kalıcaksın dualarım senınle