kızlar bende hamileyim ama sevinemiyorum bile...

Başlatan mehtap84, 22 Şubat , 2013, 15:42:20

« önceki - sonraki »

mehtap84

kızlar şuan 9 haftalık hamileyim..sat tarihim 3 aralıktı adetim 13.gün geçikince dr.gittim.kan testi yaptı negatif çıktı ve bana adet söktürücü verdi..tarlusal ben içtim.5 gün geçti olmadım ve eczaneden test alıp yaptım sonuç pozitifti sevinemedim bile çünkü ilk gebeliğimde sonlanmıştı bebeğime spina bifida teşhisi konulmuştu..folik asit eksikliğinden dolayı..ve ben 7 aydır folik asit kullandım onun için tekrar etme olasılığı var diye korkuyorken birde bu eklendi...dr.ya hep ya hiç kuralı vardır dedi..birşey olmaz dedi..dünde başka bir dr. gittim riskli diyerek fakülte hastanesine sevk etti çok korkuyorum Allahım bu sefer yavrumu kucağıma sağ sağlim alım ne olur...ilaç kullanıpta bebeği sağlıklı doğan varmı aranızda....

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ne güzel bir haber, inşallah bu defa bebişin sağlıkla dünyaya gelir... konu hakkında bilgim yok düzenli hap kullandıysan folik asidin yükselmiştir...

ayy

canım bebişin hayırlı olsun korkma güzel şeyler düşün :nazar: :nazar: :nazar:
kullandıgın söktürücü ilacı hamişken bilmeden kullanan ve şuan bebişi kucagında arkadasımız var sitede.inşallah sende sağlıcakla alırsın kucagına meleğini :amin: :amin: :amin: :amin:
ayrıca folik asitde almışsın zaten almaya devam ederin dr yönlendirmesiyle :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hic korkma cnm icini ferah tut  :opucuk: :opucuk: bu benimde basima geldi kizima hamileyken bilmiyodum hamile oldugumu doktorumda erken oldugu icin bisey görmedi bana adet söktücü verdi bir hafta ictim hep sanci geldi ama adet olmadim tekrar doktora gidince kizima hamile oldugumu ögrendim :k06: :k06: Allaha sükür sagliklan kizima kavustum  :love7: burda bi kac arkadas daha vardi basina gelen hic birinede bisey olmadi insallah senin bebisinde sagliklidir  :amin: :amin: :nazar: buarada aramizda cok fark yok insallah beraber ilerleriz  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

mehtap84

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 23 Şubat , 2013, 00:52:09
hic korkma cnm icini ferah tut  :opucuk: :opucuk: bu benimde basima geldi kizima hamileyken bilmiyodum hamile oldugumu doktorumda erken oldugu icin bisey görmedi bana adet söktücü verdi bir hafta ictim hep sanci geldi ama adet olmadim tekrar doktora gidince kizima hamile oldugumu ögrendim :k06: :k06: Allaha sükür sagliklan kizima kavustum  :love7: burda bi kac arkadas daha vardi basina gelen hic birinede bisey olmadi insallah senin bebisinde sagliklidir  :amin: :amin: :nazar: buarada aramizda cok fark yok insallah beraber ilerleriz  :opucuk: :opucuk:

içimi rahatlattın cnm çok sağol...dr. net konuşuyor zaten birşey olmaz diye hormon ilacı o dedi ya düşer ya devam eder..ama devlet hastanesindeki dr.da kötü birşey demedide yinede ilaç kullandığın için riskli gebeliğe giriyor dedi..fakülte hastanesine gitsem çok korkuyorum ilk gebeliğim orada sonlandı..resmen perişan adiyorlar seni...dua etmektn başka çarem yok...sitede ve başka sitelerde bende duydum sağlıklı bebeği olanları inş. benimde sağlıklı bir bebeğim olacak Allahın izniyle...cevap verdiğiniz için tşk ederim...inş. beraber ilerleriz seninde hayırlı olsun cnm..sağlıcakla alırı<z kucaklarımıza inş.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mehtap84 - 23 Şubat , 2013, 12:06:22
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 23 Şubat , 2013, 00:52:09

içimi rahatlattın cnm çok sağol...dr. net konuşuyor zaten birşey olmaz diye hormon ilacı o dedi ya düşer ya devam eder..ama devlet hastanesindeki dr.da kötü birşey demedide yinede ilaç kullandığın için riskli gebeliğe giriyor dedi..fakülte hastanesine gitsem çok korkuyorum ilk gebeliğim orada sonlandı..resmen perişan adiyorlar seni...dua etmektn başka çarem yok...sitede ve başka sitelerde bende duydum sağlıklı bebeği olanları inş. benimde sağlıklı bir bebeğim olacak Allahın izniyle...cevap verdiğiniz için tşk ederim...inş. beraber ilerleriz seninde hayırlı olsun cnm..sağlıcakla alırı<z kucaklarımıza inş.
Allahin izniylen hic bisey olmaz insallah  :opucuk: bende kizimdan önce iki düsük yasadim herkesin basina gelebiliyor  :-\ bidaha yasatmaz insallah  :amin: :amin: bende ilac yüzünden korkmustum ama doktorum bebege zarar veren ilac deil demisti hatta nette arastirdim hamileler bilmeden kullanirsa bebegi daha iyi tutunuyomus filan yaziyodu rahatlamistim sende merak etme  :opucuk: :opucuk:

masal12

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Yaşasınnnnnnnnnn cok sevindim canım yaaa korkma hiç birşeycik olmaz allah seni ve bebeğini korusun ınanılmaz sevindimmmmmmm tebrikler :nazar:

mutluluk

hayırlı olsun canım.hiç korkma tadını çıkar rabbim inş onu koruycak :flowers: :flowers: :flowers:

sudenaz85

hayırlı olsun canııım çok sevindim inş. sağlıklı şekilde kucağına alırsıınn :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: