Minik Mucizem ve Bizim Doğum Hikayemiz

Başlatan esracım, 01 Mart , 2013, 17:15:57

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: AnneSinin AşKIııııııııı - 02 Mart , 2013, 11:04:51
cnm benim bitaneemm  :opucuk:  nasıl duygulandım okurken kendi doğumum geldi aklıma yawrumu kucağıma aldığım ilk anlarr  :y25: :y25: Allahım kızınızla geçireceğiniz sağlıklı huzurlu ömürler versin inşallahh  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
canım benim çok ama çok teşekkür ederim.inşallah kızımız beraberce büyüyecek  :love9: :love9: :love9: :love9:

cidden kucağımıza aldığımız o ilk an mükemmeldi.Allah ım isteyen dileyen herkese yaşatsın inşallah  :love9: :love9: :love9:  :amin: :amin: :amin:

elfo

hikayen beni çok duygulandırdı canım  :y25: :y25: :y25: :y25: inş. bu güzellik bizlere de nasip olur. elbette doğum yapmak kolay değil ama anlattığına göre dayanılmayacak bi acı da değil. dediğin gibi en güzeli de yavrunun sesini duyduğun o an  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

°•.ℓανιηуα.•°

bu hikayeleri okumaya bayılıyorum.

heyecanla nefesimi tutarak okuyorum  :k06:

esracım tebrik ediyorum canım... senin anlattıklarını okurken hep kendi doğum maceram geldi aklıma...

Allahım sen herkese yaşat bu duyguyu  :amin: :amin: :amin:

ZAHİR

okurken gözlerim doldu canım ama cesarette buldum normal doğum için inş bana da nasip olur... tüm sıkıntılara değiyor dimi onu kolllarına almak :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım okurken çok duygulandım...mutluluğunuz daim olsun. Kızına da sağlıklı, başarı ve huzur dolu bir hayat diliyorum

CAN TANEM

:love9: :love9: Esramm Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etti şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :nazar: kızının yüzü gibi bahtıda güzel olur insallah canım... :amin: :flowers: Sen doğum hikayeni yazdığın sıra bende aşılama oluyordum Rabbim bu duyguyu bizlerede nasip eder inşallah  :amin: :amin: :love9: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 04 Mart , 2013, 12:13:12
bu hikayeleri okumaya bayılıyorum.

heyecanla nefesimi tutarak okuyorum  :k06:

esracım tebrik ediyorum canım... senin anlattıklarını okurken hep kendi doğum maceram geldi aklıma...

Allahım sen herkese yaşat bu duyguyu  :amin: :amin: :amin:

canım benim seni o günlere tekrar götürebildiysem ne mutlu bana  :)
ayrıca teşekkür ederim  :opucuk:

Amin inşallah isteyen herkes yaşar bu duyguyu  :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: ZAHİR - 04 Mart , 2013, 13:27:43
okurken gözlerim doldu canım ama cesarette buldum normal doğum için inş bana da nasip olur... tüm sıkıntılara değiyor dimi onu kolllarına almak :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
canım kesinlikle korkma derim.birtek doğum sancısı insanı yoruyor o kadar ama çekilmez çile değil.yoksa doğum kolaydı suyumu patlattılar kolaydı çatı muayenesi kolaydı.hiç korkma derim.hemen sütüm geldi hemen ayağa kalktım.bir risk yoksa normal doğum yapmanı tavsiye ederim.hakkında hayırlısı  :amin:

esracım

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Mart , 2013, 13:39:21
canım okurken çok duygulandım...mutluluğunuz daim olsun. Kızına da sağlıklı, başarı ve huzur dolu bir hayat diliyorum
canım benim çok teşekkür ederim iyi dileklerin için  :love9: :love9: :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 04 Mart , 2013, 13:45:47
  :love9: :love9: Esramm Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etti şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :nazar: kızının yüzü gibi bahtıda güzel olur insallah canım... :amin: :flowers: Sen doğum hikayeni yazdığın sıra bende aşılama oluyordum Rabbim bu duyguyu bizlerede nasip eder inşallah  :amin: :amin: :love9: :love9:
canım inşallah sende diğer arkadaşlarımda inşallah sağ salim kucaklarınıza alırsınız bebeklerinizi.olmayan isteyen dileyen arkadaşlarıma da nasip etsin aynı duyguları dualarım bu yönde her zaman  :amin:

zaman çok hızlı geçiyor hamileliğin tadını çıkarmaya bak :love9: :love9: :love9: :love9: :icon_thumright:.kızım şimdi 15 günlük oldu şaka gibi geliyor.

kuzucuk

esracım doğum hikayenizi okurken çok duygulandım bitanem   :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
çok şükür melek kızın kollarında  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:    :nazar: :nazar:  :nazar:    :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin canım   :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

cok duygulandım bende  :crybaby2:
rabbimm herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

Alıntı yapılan: kuzucuk - 08 Mart , 2013, 10:59:38
esracım doğum hikayenizi okurken çok duygulandım bitanem   :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
çok şükür melek kızın kollarında  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:    :nazar: :nazar:  :nazar:    :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin canım   :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:
canım darısı başınıza inşallah, sıra size gelir.bizde sizin hikayelerinizi okuruz.inan o günler çok çabuk geliyor.şimdiden bugünlerinizi doya doya yaşayın.
ayrıca güzel dileklerin için çok teşekkürler...

esracım

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Mart , 2013, 14:00:04
cok duygulandım bende  :crybaby2:
rabbimm herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inş.  :amin: :amin:

amin canım , inşallah isteyen  herkes yaşar bu duyguyu  :amin: :amin:

masal12

çok duygulandımm esracımm aglıcam nerdeyse :love9: :love9:
inş bende yaşarım bu duyguları :amin: :amin:
allah nazardan korusun  :nazar:,
çok tebrık ederım omru guzel olsun sağlıkla büyüsün yavrun..