dogumunuzda kim ne takti?

Başlatan muhribe, 28 Şubat , 2013, 19:53:27

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 01 Mart , 2013, 09:15:56
Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 01 Mart , 2013, 09:03:30
heee k.validemde 3 ün 1 ini taktı  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

kaç gram  :ehi: :ehi: :ehi:

çok gram ayşecim bir bilsen canım  :k06: :k06: :k06: :k06: okadar çok hatırlayamıyorum oğluma aldıgı tek şey çorap  :k06: :k06: sagolsun

valla eltişim annen de k.valide gibi davranıyor çok tuhafıma gidiyor hiç boyle şey görmemişimdir annem eline 3 kuruş geçse bize vermeye bakar  :dontknow:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

01 Mart , 2013, 09:22:45 #31 Son düzenlenme: 01 Mart , 2013, 09:39:47 ●.●aL.YaZMaLıM●.●
boşver güzelim Allaha şükür ihtiyacım yok  :amin: olsa çok koyardı
gülüp geçiyorum artık alıştım

...ŞehzadEfe...

ne diyim kuzum boşverrr takma sende demekki anneninde huyu boyle deyip geçiceksin  ;)

laracroftt

:-ooo betul :-ooo
yuh dıorum yanı oyle sey olur mu yaa
Ayy gerı almıs bıde ınsan kızına yapar mı oyle ne ayıp sey yaa :sad1:
Neyse...

<<AyBüKe>>

Annem, babam çeyrek taktılar.

Kardeşim Asya'ya altın nazar boncuklu künye almış.

Eşimin abisi çeyrek , kayınvalidem çeyrek taktı ve Asya'nın bütün kıyafetlerini aldı.

Dayılarım 50'şer lira verdiler   :-\  Babannem, halamlar çeyrek .

Eşimin iş yerinde de para toplamışlar . Mevlüttede bi miktar toplanmıştı.

Eşimde 3'ün 1'ini taktı bana  :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

aman benımkı saat taktı guya
Kaynanam almıs saatı ona vermıs taksın dıye,salagım ben sankı :caca:
Takmıom da zaten,ılk zamanlar taktım
Attım kenara duruyo sımdı hıc begenmedım :ehi::ehi:

muhribe

benimki doğumdan önce altın kolye almıştı
ona saydım doğumu  :ehi:
çiçek falan aldı tabi
ama şapşallaşıyor bunlar doğum zamanı ne yapsalar yeridir  :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

benimki de e harfi kolye aldı bana doğumdan sonra çiçek falan yok tabi öküzümün  :love8: 

Balböceği

Takmak şurada Dursun, biri çıkıp demedi ki yavrum yalnızsın ne yaptın ne aldın ne sattın hiç  ::)

Zamanında çocuk çocuk diyen validemii Allah bildigi gibi yapsın tr'den olsam millet için takaydı para verdi ama püf yani  :ehi:

Tr'den olsaydım el gördüsüne takan takaydı  :ehi:

çıtır anne

bizde ilk bebegin besigi kiyafetleri herseyini kiz annesi yapar  :laughing7:
dogumdada bilezik yada bileklik takiyolar normalde hem anne
hem kv ama kv takarmi bilmem tabi bebegede ayriyetten kizsa kunye bilezik takilir
erkeksede erkege gore bisiler takilir kociste altin takar hanimina  :k06:

ayy

bugun kv geldii hatırlattım laa topiş aklıma geldidee annee benimm 3 bileziği unutmadınn dimii dedimmm  yokkkk unuturmuyumm sen hele bana bi bebiş doğur yeterki dedii....kadının içine doğuyorr heraldee bebişin olmamama durumuu yoksaa 3 kol kadar bilezik sözüü verirmii laaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
normalde bilmiyorr beni yapmıyoo sanıyooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 02 Mart , 2013, 03:18:43
bugun kv geldii hatırlattım laa topiş aklıma geldidee annee benimm 3 bileziği unutmadınn dimii dedimmm  yokkkk unuturmuyumm sen hele bana bi bebiş doğur yeterki dedii....kadının içine doğuyorr heraldee bebişin olmamama durumuu yoksaa 3 kol kadar bilezik sözüü verirmii laaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
normalde bilmiyorr beni yapmıyoo sanıyooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10:

nazlıyarim

allahım bu topiği okudum gece rüyama girdiniz kızlar :) ben kimseden bişi beklemiyorum rabbim bana ayıpsız kusursuz ihlaslı bi evlat versin de   :amin: varsın kimse bişicik takmasın  :-*
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 04 Mart , 2013, 00:06:46
allahım bu topiği okudum gece rüyama girdiniz kızlar :) ben kimseden bişi beklemiyorum rabbim bana ayıpsız kusursuz ihlaslı bi evlat versin de   :amin: varsın kimse bişicik takmasın  :-*

inşallah senin de bebeğin gelecek... o zaten başlı başına en güzel hediye, insan o zaman başka hediye beklemiyor