28 Nisan , 2024, 10:20:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

detaylı ultrason ?

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 28 Şubat , 2013, 17:30:44

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bide türkiyedeki gibi karindan bakma filan yok her gittinde alltan bakiyo  :caca: :caca: :caca: ilk haftalar neysemde dogana kadar alltan bakmak  :igrenc: :igrenc: :igrenc:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

özlem0609

canım bızım dr.da ıstedı detaylı ultrasonu,organlarına bakıp olçumlerını yapıyolarmıs,bız suan 19 un içindeyiz,2 hafta sonrada gıdıcez,burdan oyku yaptırmıstı bende sormustum ona,rısklı bı durum soz konusu deıl,yaptırmamız ıyı olur,Sag Salım kucaklarımıza alalım bebıslermıızı inş :amin: :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

amiin canım inşallah  :amin: 

nasıl bi alet peki 4d gibi mi yoksa normal ultrason gibi mi  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

HATİCEM 20. HAFTADA BENİM DOKTORUM BAKMIŞTI.

BİLDİĞİN ULTRASON CİHAZI İŞTE. AMA 4d İLE BAKIYOMUŞ.

BÜTÜN ORGANLARINI İNCELEMİŞTİ. YARIM SAAT FALAN BAKMIŞTI.

HEM BEBEĞİ DAHA NET GÖREBİLİYORSUN  :love9:

muhribe

bizim ultrason cihazı farklıydı   :icon_scratch:
özel bi odaya götürdü doktorum bizi, daha büyük bi makine var, önce hazırladı bi sürü işlem yaptı falan, sonra ultrasonla bakar gibi inceledi bebeği. renkli ve 4 boyutlu bebeğin kime benzediğini bil görebilirsin. ben taa o zaman görmüştüm Yiğitin gözlerinin babasına benzediğini  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

ayy öznurum çok heycanlandm şimdi taaa 2 ay çnce 4d görmüştüm ama daha küçücüktü  :k06: şimdi daha net görürüm  :k06:

betülüm bakırköyde ultramed diye bi merkez varmış bnm doktorumda oraya yönlendirdi 12 sine randevu aldık bakalım nasıl olcak  :k06: sen hizmet hastanesine gidiyodun dimi orda yaptırdın

muhribe

he bebişim orda yaptırdım, bi önceki sayfaya detaylı yazmıştım baktın mı

♣ ђคtเςє ♣

♣ ђคtเςє ♣

aynen ücret olarak biraz pahalı o dediğikm yer 320 tl dedi ama belma hn hastalarına 200 e indiriyoruz dedi baya indiriyolarmış iyi geldi yani

beynâ

kanuni sultan süleyman hastanesinde 5 tane doçent var perinatolog.. ben orada yaptırdım devlet hastanesi ücret ödemene gerek kalmaz,bi araştır istersen canm..