CAN TANEMİN (AYNURUMUZ) AŞILAMASI için FETİH SÜRESİNE YARDIM EDERMİSİNİZ

Başlatan ayy, 27 Şubat , 2013, 12:11:49

« önceki - sonraki »

kuzucuk

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 02 Mart , 2013, 15:26:35
kuzumm aşılaman nasıl geçtiii :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ayşem cok şükür iyi geçti bi sıkıntı cıkmadı asılama günü hiç kalkmadan yattım dün ve bugün de dikkat etmeye calıştım doktorum ayın 12 sinde belli olur dedi inşallah güzel haber almak nasip olur canım cok sağolun rabbim hepinizden razı olsun.. :amin: :amin:

ayy

hayılı olsun kuzmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:
inşallah kuzuların annesinin göbüşüne doğru yoldadır şuanda :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:
sağlıcakla gelsinler inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
12 sinde müjdeyi veririsin Allahın izniyle inşallah kuzum :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
evet dinlen kuzum bolbol ama çokta yatmana gerek yok yemegini falan yap yürüyüşe falan çık.sadece agır kaldırma kuzum :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

hayırlı olsun aynurum 12 gün sonra senden müjdeli haber duymak ümidiyle :love9: :love9: :love9:

CAN TANEM

Ayşem Şulem  :opucuk:

İnsallah canlarım Rabbim hepimizin gönlüne göre verir insallah bakalım hayırlısı artık ne umutlanmak istiyorum nede umutsuzluga kapılmak... Doktorumun sekreteri bu aralar aşılamalardan iyi sonuçlar alıyoruz insallah senden de iyi haber alırız o bile mutlu etti beni :amin: :amin:

kuzucuk

ayy

Ya Rabbim! Sana yalvarıyoruz. Sevgili Peygamberimiz Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyoruz. Ey çok sevdiğim Peygamberimiz Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyoruz. Senin hatırın için kabul etmesini istiyoruz. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bizlere şefaatçı eyle! Onun hürmetine dualarımızımı kabul et

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

02.03.2013 CUMARTESİ      1 TANE : ayşe(1) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

03.03.2013 PAZAR              3 TANE  : ayşe(2)kuzucuk(1) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

04.03.2013 PAZARTESİ        5 TANE :ayşe(3)kuzucuk(2) OKUNDU  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

05.03.2013 SALI                   7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

06.03.2013  ÇARŞAMBA         7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

07.03.2013 PERŞEMBE            7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

08.03.2013  CUMA(seladan önce) 11 TANE : ayşe(6) kuzucuk(5)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

CAN TANEM

Sağol Leylam erkenden kalkıp okuyorsun benim için Allah senden ve tüm arkadaşlarımdan razı olsun inşallah... :amin: :amin:

destina06

ben yardım edemedim ya ne için uğraşıyoduk nelerle karşılaştık ALLAH beterinden saklasın dualarımdasın aynurum :opucuk:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: destina06 - 05 Mart , 2013, 09:42:56
ben yardım edemedim ya ne için uğraşıyoduk nelerle karşılaştık ALLAH beterinden saklasın dualarımdasın aynurum :opucuk:

Şulem sen iyi olda önemli değil kuzum insallah atlatacaksın hersey güzel olacak dualarım seninle canım :amin: :amin:

ayy

hepimiz okuyalım yazıcam leylam  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
şulemm bitanemm teyzeleri hallediyoo sen üzülmeee :opucuk: :opucuk: :opucuk: sen iyi ol yeterki :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: seni seviyomm kuşummm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kızlar okuduktan sonra leylam gibi okudum  yazalım bende okduktan sonra okundu listeye okundu yazayım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

Ya Rabbim! Sana yalvarıyoruz. Sevgili Peygamberimiz Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyoruz. Ey çok sevdiğim Peygamberimiz Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyoruz. Senin hatırın için kabul etmesini istiyoruz. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bizlere şefaatçı eyle! Onun hürmetine dualarımızımı kabul et

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

02.03.2013 CUMARTESİ      1 TANE : ayşe(1) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

03.03.2013 PAZAR              3 TANE  : ayşe(2)kuzucuk(1) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

04.03.2013 PAZARTESİ        5 TANE :ayşe(3)kuzucuk(2) OKUNDU  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

05.03.2013 SALI                   7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

06.03.2013  ÇARŞAMBA         7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

07.03.2013 PERŞEMBE            7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

08.03.2013  CUMA(seladan önce) 11 TANE : ayşe(6) kuzucuk(5)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM