&&&kuzucuk&&&&&&&&&& leyloşumm canım arkadaşım hamileeeeeee

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 24 Şubat , 2013, 18:10:59

« önceki - sonraki »

elfo

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: inanamıyorum leylam ne kadar sevindim anlatamam  :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: daha 1 ay önce rüyasını görmüştün. meğer çok yakınmış. evet rüyayla amel olmaz ama bişey çok istendi mi Rabbim bi şekilde hissettiriyor işte  :amin: :amin: :amin:
Rabbim çok sağlıklı bir gebelik nasip etsin  :amin: gözlerim doldu  :y25:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

°•.ℓανιηуα.•°

kuzucuk

TEK TEK HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN CANLARIM GÜZEL TEYZOŞLARIMIZ İYİ Kİ VARSINIZ  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
sabah kalkar kalmaz doktora gittik 6+3 olmuş minnak kuzum  :nazar:  :nazar:  :nazar: anneciğine süpriz yapmış gelmiş büyüyormuş maaşallah nazlı kuzum  :nazar:  :nazar:  :nazar: ultrasonda kalp atışlarını da gördük kuzucuğumun Rabbime sonsuz şükür  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:      :amin:  :amin:  :amin:  :amin: inşallah hep güzel haberlerini alırız nazlı meleğimin  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:
o kadar tarifsiz bir mutluluk ki kızlar Rabbim herkese yaşatsın buradaki bütün teyzoşlarımıza bu mutluluğun kat kat güzelini yaşatsın  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: elfo - 25 Şubat , 2013, 09:01:54
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: inanamıyorum leylam ne kadar sevindim anlatamam  :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: daha 1 ay önce rüyasını görmüştün. meğer çok yakınmış. evet rüyayla amel olmaz ama bişey çok istendi mi Rabbim bi şekilde hissettiriyor işte  :amin: :amin: :amin:
Rabbim çok sağlıklı bir gebelik nasip etsin  :amin: gözlerim doldu  :y25:

Allah razı olsun elifim evet geçen ay rüyamda görmüştüm hatta eşim de çok güzel rüyalar görmüştü Rabbime  sonsuz şükür evladımızı gönderdi sağlıcakla kucağımıza da alırız inşallah  :amin:  :amin:  :amin: elifim inşallah sen de paşanı  sağlıcakla kucaklar ,hayırla sağlıkla büyütürsün inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 24 Şubat , 2013, 20:47:42
KUZUMMM CANIM BENİMMM NASIL SEVİNDİĞİMİ VE ŞAŞKINLIĞIMI ANLATAMAMM RABBİM HAZİNESİNDEN MİNNACIK KUZUCUK GÖNDERDİ ANNECİĞİNEEEE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İNŞALLAH YARIN DR DAN GÜZEL HABERLERDE GETİRCEKSİN TAZE GEBEŞİMİZZ . :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN BENİM GİBİ İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARIMIZINDA HEYCANLARINI YAŞARIZ BURDA TEK TEK İNŞALLAH :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ALLAH RAZI OLSUN AYŞEM ÇOK ŞÜKÜR DOKTOR RANDEVUMUZ GÜZEL GEÇTİ  :amin:  :amin:  :amin: AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN BİTANEM RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN İNŞALLAH BURADA İSTEYEN HERKESİN BİR BİR HAYIRLI HEYECANLI GÜZEL HABERLERİNİ ALALIM  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: destina06 - 24 Şubat , 2013, 22:45:38
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo çok sevindim kuzum la hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin birimiz daha transfer oldu şükür :nazar: :nazar: bize de dua et :opucuk: :opucuk:
ŞULEMMMMMM ALLAH RAZI OLSUN CANIMCIM HAMD OLSUN RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETTİ İNŞALLAH SİZİN DE TEZ HAYIRLI VAKİTTE GÜZEL HABERLERİNİZİ ALACAZ  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: DUA ETMEZ OLURMUYUM BİTANEM İSİM İSİM HEP DUAMDAYDINIZ ŞİMDİ DE MİNİK KUZUMLA BOL BOL DUA EDECEZ SİZE  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

nazlıyarim

hayırlı olsun leylacım allahım sorunsuz bi gebelik yaşatsın inşallah sağlıkla kollarınıza alırsınız allahım sizlere bağışlasın. :nazar:  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Sır_Çiçegi

laylammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nasıl sewindim anlatamam kendi hamileliğimde bu kadar sewinmedim desem yeridir  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

teyze oluyorum ohh ohhh  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
oğluma kardeş gelio ohh ohhh  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

saglıkla gecer 9 ay inş. cnm saglıkla alırsın bebeğini kucagına  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun darisi bekleyen arkadaslarin basina  :amin: :amin: :nazar: :nazar: bir sonbahar annesi daha masallah cogaliyorz  :nazar: :nazar: :love7: :love7: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kuzucuk

Allah razı olsun canlarım  :love7:  :love7:  :love7: bütün güzel dualarınız için    :amin:  :amin:  :amin: AMİNNNNNNNNNNNN  :amin:  :amin:  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar: evet dediğiniz gibi kısmet olursa inşallah  ben de sonbahar annesi olacağım  :amin:  :amin:  :amin: 

Bluegirl

Hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla inş  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Şubat , 2013, 13:09:26
laylammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nasıl sewindim anlatamam kendi hamileliğimde bu kadar sewinmedim desem yeridir  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

teyze oluyorum ohh ohhh  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
oğluma kardeş gelio ohh ohhh  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

saglıkla gecer 9 ay inş. cnm saglıkla alırsın bebeğini kucagına  :amin: :amin:

DUYGUMMM ALLAH RAZI OLSUN TATLIM  :opucuk:  :opucuk:  :love7:  :love7:  :love7:  TEYZOŞ OLUYOSUN  :muzz:  :muzz:  :muzz: BAHA PAŞAYA KARDEŞ GELİYO  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: DUA ET TATLIM SAĞLIKLI BİR GEBELİK OLUR İNŞALLAH  :amin:  :amin:  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 25 Şubat , 2013, 12:55:19
hayırlı olsun leylacım allahım sorunsuz bi gebelik yaşatsın inşallah sağlıkla kollarınıza alırsınız allahım sizlere bağışlasın. :nazar:  :amin:
Allah razı olsun canım arkadaşım inşallah bitanem amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin  :amin:  :amin:  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar: Rabbim tez vakitte hayırlı hayırlı göndersin meleklerinizi  :amin:  :amin:  :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: Şekerlik - 25 Şubat , 2013, 16:05:29
Hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla inş  :amin:
Allah razı olsun canım  :opucuk:  :flowers:  :love9: aminnnnnnn  :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

dualarım hep sizlerle cnm pek girip takip edemesemde hep aklımdasınız dualarımdasınız  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...