28 Nisan , 2024, 08:52:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Makaron'un Eşi İçin Salat-ı Tefriciye Okuduk

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 22 Şubat , 2013, 09:29:34

« önceki - sonraki »

ayy

ayşemm maşallah hepsini sen tekmi okuyonn kız 700 :-ooo :-ooo :nazar: :nazar:
biz burda bi arkadasada okuyozda o yüzden çok fazla okuyamıyommm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

27 Şubat , 2013, 21:27:20 #47 Son düzenlenme: 28 Şubat , 2013, 08:03:43 ยรlคภ๓คz göภlüm
Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 27 Şubat , 2013, 21:11:55
biz burda bi arkadasada okuyozda o yüzden çok fazla okuyamıyommm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
canım eşimle okuyoruz... benim de pek fırsatım olmuyor malum gündüz iş, akşam ev işleri, oğluşun dersleri vs...  Allah duamızı kabul etsin

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Şubat , 2013, 21:27:20
Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 27 Şubat , 2013, 21:11:55
canım eşimle okuyoruz... benim de pek fırsatım olmuyor malum gündüz akşam ev işleri, oğluşun dersleri vs...  Allah duamızı kabul etsin

Aysem senden de esinden de Allah razi olsun, en kisa surede muradiniza erin insallah.

ayy

ayşecim eşindende diğer tüm okuyan arkadaşlardanda Allah razı olsun rabiim kabul etsin iinşallah :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 28 Şubat , 2013, 00:47:48
ayşecim eşindende diğer tüm okuyan arkadaşlardanda Allah razı olsun rabiim kabul etsin iinşallah :amin: :amin: :amin:

inşallah duamız kabul olur da eşi  kısa sürede iyileşir

CAN TANEM

CAN TANEM