Makaron'un Eşi İçin Salat-ı Tefriciye Okuduk

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 22 Şubat , 2013, 09:29:34

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 26 Şubat , 2013, 15:08:43
100 tane okundu ayşemm :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
100  tane okundu
3140 kaldı

keşke daha çok arkadaşlar yardım etse de erken bitse... aslı için büyük moral olurdu, duaya başlamamız bile onu mutlu etmişti

CAN TANEM

Doktor kosusturmamdan bi baslayamadım canım 50 tane de ben okudum  :amin:

ayy

evet hemen bitirebilsek çok ii olacakk :amin: :amin: :amin: :amin:

makaron

Kizlaar az once dr dan geldik. Oyle mutluyum ki kac gundur be haldeyim sizler biliyorsunuz. Bugun sadece bu konuda uzman bir dra gittik. İyice muayene etti. Onceki  drun yaptigi testlere bakti. Yeniden testler istedi. Muayene 1 saate yakin surdu. Ve evet dedi hastaligi tespit etti. Gercekten bir bozukluk var. Ama amelyat karari sadece buna bakarak verilmez. Onemli olan kalbin durumu dedi.  Buna yonelik sorular sordu testler hesaplar yspti ve sonuc olarak durumumuzu izlemeye karar verdi. Yani acele etmeyelim simdilik izleyelim dedi!!! Bazi hastslar bu seviyede tespit edilir ve uzun yillarca hic ilerlemeden devam edermis, bazi hastalar cok erken seviyede yakalanir ama hizli ilerlermis. Yani izlemeden bilemeyiz dedi. Hatta ayni bizim seviyemizde hastaligi tespit edilen ve cook uzun yillardir takip edilen hasralari varmis. Bize bir yil verdi. O zamana kadar ilaclar alicaz, dikkat edicez. Bir yil sonra nolucak bilmiyorum ama ben dualara devam edicem.
Kizlar siz olmasaniz nasil olurdu, oyle destek oldunuz ki. Hepinizden tek tek allah razi olsun. Duaciniz cok olsun. 9 ay olmadan muratlariniza kavusun insallah. Ayse biliyor 41 yasin adamistim hemen ona basliycam. Simdi misafir gelecek merak etmeyin diye yazayim dedim. Hepinize duaciyim.

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canımm benimm çok şükürr inşallah söylenenden çok daha hafiftir ve ilaçlarla düzelirrrr :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ben hep inandımm kötü bişey olmadıgınaaa inşallah bundan sonrada gelişmeler hep olumlu olacak :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sendende ALLAH RAZI OLSUNN kuzumm hep dularımda olacaksınız :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
msj dada yazdıklarımı unutma kuşumm rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
göreceksin olacakta inanıyoumm hep dua ett isteee  :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
41 yasini kendin bitir adadın çünkü ama diğer dualrında elimden geldiğince yardım ederim kuzummm :amin: :amin: :amin: :amin:rabbim kabul etsinn inşallahhh :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.. bizim için ettiğin dualara da çok teşekkürler

makaron

kızlar günaydın. bugün işe geldim. izinliydim aslında ama normal haatımıza dönmek istedik. tabi ki durumumuz seneyeki kontrlde belli olacak. ama bu umudu veren rabbim başka kapılarda açar.

şimdi başladığım duaları bir bir bitireyim. evde de birşeyler okutmak istiyorum. moralim yerine gelince daha bir hızlı okumaya başadım :)

ayşecim 300 tane okundu ekler misin?  :amin:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 27 Şubat , 2013, 10:24:27
kızlar günaydın. bugün işe geldim. izinliydim aslında ama normal haatımıza dönmek istedik. tabi ki durumumuz seneyeki kontrlde belli olacak. ama bu umudu veren rabbim başka kapılarda açar.

şimdi başladığım duaları bir bir bitireyim. evde de birşeyler okutmak istiyorum. moralim yerine gelince daha bir hızlı okumaya başadım :)

ayşecim 300 tane okundu ekler misin?  :amin:
Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 27 Şubat , 2013, 10:45:31
100 tane

100+300+80=480 okundu

2560 kaldı

kelebegimm

]