İkinci Aşılama Sürecim Başladı.Yenilen Pehlivan Güreşe Doymaz İmiş :)

Başlatan ruyareve, 18 Şubat , 2013, 20:39:55

« önceki - sonraki »

masal12

canım ya bu kadar ilaç almışken keşke vazgeçmeseydın hakkında hayırlısı olsun dilerim kendiliğinden gelir :amin:

ayy

neden gitmedinnnn :caca: :caca: :caca:
kuzum yaa ökadar ilaç aldınn vs keşke gitseydinnnn :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
inşallah meleğin sürpriz yapar kendisi gelir :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ruyareve

Yeniden merhaba,
en son 2 Mart'ta aşılama yaptıracaktım ama ağır bir bronşit ve grip sebebiyle bir de aşılama aşamasından hazetmediğim için gitmedim, gidemedim. Ama tedavinin dün akşama kadar sonuç verdiğini düşünsem de yine olmadı. Sağlık olsun.
Ancak bu sefer ne idrar ne kan tahlili yaptırdım, adetim de 2 gün gecikmişti, Pazartesi kan tahlili yaptırırım diyordum ki TIRT oldu :)
Neyse, bu sefer doktora gitmiyorum, klomen alıp 5 ya da 10 gün kullanıp, 11. Gün ovitrelle yapacağım. Buna eşlik edecek doğal gıdam incir olacak. Günlük ne kadar tüketmeliyim bilmiyorum ama yapacağım. Daha sonra sigara ve kolayı azaltıp, yeşil ve kırmızı sebze ve meyveye yöneleceğim. Hayırlısı Allah'tan...
Bakalım 35 yaş ve üstü grubundan biri olarak bu uygulama ne kadar etkili olacak.
Sonuçta artık DENEYSEL çalışıyorum ;)
Herkese kolay gelsin.
Eğer benim uygulayacağım bu yöntemi ya da buna benzer bir yöntemi uygulayıp sonuç almış bir arkadaş varsa ve bana ulaşırsa sevinirim :))
GAZAAM MÜBAREK OLSUN İNŞAALLAH...

masal12

canım iyi güzel şeylere karar vermişin cok guzel de o hapları kafana gore kullanma..

çatlatma ığnesını yumurtan bellı buyuklukte olmadan vurursan ne olcak boşa gidecek..

aşılama yapmıcaksan da doktor kontrolunde kullan o iğneyi..

senin ne sorunun var tüp bebek düşünmüyor musun?

hakkında hayırlısı olsun umarım yakında gelır meleğin :amin: :amin:

ruyareve

Alıntı yapılan: masal12 - 17 Mart , 2013, 14:27:44
canım iyi güzel şeylere karar vermişin cok guzel de o hapları kafana gore kullanma..

çatlatma ığnesını yumurtan bellı buyuklukte olmadan vurursan ne olcak boşa gidecek..

aşılama yapmıcaksan da doktor kontrolunde kullan o iğneyi..

senin ne sorunun var tüp bebek düşünmüyor musun?

hakkında hayırlısı olsun umarım yakında gelır meleğin :amin: :amin:
Valla belli bir problemim yok, olmuyor işte. Aslında bu işlerden de çok sıkıldım ama son defa bi denicem sonra yaza belki tüp bebek... Hayırlısı...

Balböceği

Bu klomen çatlatma iğnesi idi demi ? Doktorun mu verdi ?

Arkadaşım doktor bişey vermeden kullanma istersen

Arkadaşımın biri ikiz doğurdu onun arkadaşı da tek çocuğu varmış sen ikiz doğurdun bende doğuracam diye klomen kullanmış oda kist mi yapmış ne (geçmiş zaman tam hatırlayamadım) ters tepki yapmış kadının rahimini almışlar.

Doktorun verdiyse kullan.

ruyareve

Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Mart , 2013, 16:04:29
Bu klomen çatlatma iğnesi idi demi ? Doktorun mu verdi ?

Arkadaşım doktor bişey vermeden kullanma istersen

Arkadaşımın biri ikiz doğurdu onun arkadaşı da tek çocuğu varmış sen ikiz doğurdun bende doğuracam diye klomen kullanmış oda kist mi yapmış ne (geçmiş zaman tam hatırlayamadım) ters tepki yapmış kadının rahimini almışlar.

Doktorun verdiyse kullan.
Kelimeni 4 ay kullandım. Doktor 6 aya kadar kullanıcaz demişti zaten... Doktora gitmekten ve muayene olmaktan haz etmediğim için 4 aydır uygulananı uygulayacağım. Bundan da bişey çıkmazsa yaza belki tüp bebek, baktım keyfim yerinde değil hiç bebek... Allah bilir hayırlısını tüp bebekte istemiyorum. Benim vücudum dışında oluşacak, 3. Ya da 5. Günü transfer yapılacak, doğal gelmiyor. Allah sağlık versin olur inşaAllah...

ayy

ruyareve
yapacagın şey hiç mantıklı gelmedi bana canım madem öyle aşılama yaptırma yumurta takibi yaptır kendi başına iş yapma.bu kadar mantıksız bişeyi nasıl olurda yaparsın anlayamadım.kendine yada herhangibir yerine zarar vrebilirsin.
tüp bebek için söylediklerine hiç katılmıyorum doğal değilse madem klomende kullanma fazladan yumurta yapıyor doğal olmadan.bikez daha düşünmeni tavsie ediyorum canım kobay değiliz biz üstelik kadınsallınımızın organarıyla oynuyorsun ki bu ne şakaya gelir nede hafife alınır nede senin düşündüğün gibi basit değil bence.
madem çok doğal istiyorsun hiçbişey kullanma ve bekle bebeğini yada dr kontrolünde yaptır her ne istiyorsan tatlım.
umarım bebeğin çok bekletmez seni :amin: :amin: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kızlara katiliyorum kontrolsüz ilaç kullanma sonra kist olabilir hem yumurta gelişmesi ayni şekilde olmaz ve gùnde olmaz ben 3 aşilama  3  kez de takip yaptirdim hepsinde de catlatma ignesini farkli gunlerdw vuruldum

Balböceği

Her kadın normal yolla bebek sahibi olmayı ister, ama durum bunu el vermezse tedaviyla olur.

Mevla dert vermişse dermanını da içnde vermiş sonuçta mevla yine ol demezse tüp bebekte olmaz.  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

dogal denemek istiyorsan incir havuc kürünü dene yumurta geliştirici ve çatlatıcı bir kür

ruyareve

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Mart , 2013, 21:01:56
dogal denemek istiyorsan incir havuc kürünü dene yumurta geliştirici ve çatlatıcı bir kür
[/quote

İncir kürüne bugün başladım 25+25 gün sürüyor, inşaAllah devam edicem. Şu an itibariyle doktor randevumu da aldım, hayırlısı olsun.
Dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan da olmıyım.

ruyareve

Uzun zamandır siteye giriş yapmıyordum.
açıkcası moralim çok bozulmuştu. 29 martta ikinci aşılamayı yaptırdım tutmadı, doktoru zaten gözüm tutmamıştı, artık öyk böyk gelmişti, bıraktım.
şimdi ise, tüp bebek merkezine gitmeye başladım, detaylı tahliller yaptırdım, sonuçlar yarın çıkacak.
Tahlillerde, daha önceki doktorun yaptırtmadı bütün tahliller var,
örneğin,
hormon,
yumurtalık yaşı,
rahim döllenmiş yumurtayı tutuyor mu, tutmuyor mu öğrenicem...
Ve bu yeni doktorum dedi ki, yaşın 35, senin daha aşılamayla işin yok.
pahalı olmasına pahalı ama ilgi mükemmel, danışman hemşirem var ya, 24 saat arabileyeceğim.
son 7 ay sadece vakit kaybıymış.
35-38 arası evli çiftler ilk üç aylarında gebe kalamıyorlarsa, aşılamayla işleri yokmuş, direkt olarak tüp bebek merkezi...
daha başlayalı yeni oldu ama, eziyet göreceksem böyle bir merkezde zaman harcamaya razıyım, eli boş çıkan yok, kim gittiyse çocuk sahibi olmuş. :basardim:

hayırlısı Allah' tan...