İkinci Aşılama Sürecim Başladı.Yenilen Pehlivan Güreşe Doymaz İmiş :)

Başlatan ruyareve, 18 Şubat , 2013, 20:39:55

« önceki - sonraki »

ruyareve

Merhaba,

İlk olarak, 5 gün klomen kullanarak hamile kalmaya çalıştım, olmadı.

:dontknow:
İkinci olarak, 5 gün klomen, 5 gün Menogon, ertesi günü 10000' lik Pregnly kullanarak hamile kalmaya çalıştım, olmadı.

Üçüncü olarak, 5 gün Klomen, 5 gün Menogon, ertesi günü 1 adet olivetti (göbekten, acımıyor :)), ertesi günü ilk aşılamam yapıldı, o da olmadı.

Ve, bir buçuk gün süren buruk bir haftasonundan sonra, bugün doktora tekrar gittim, "durum böyleyken böyle." diye anlattım, "olmadı mı?" dedi, "olmadı, beceremedim." dedim.

:honk:
Şimdi YENİK PEHLİVAN edasıyla, bir cengaver gibi 5 gün klomen kullanacağım,

sonraki 5 günde babalar gibi o Menogonu (iğneden hoşlanmıyorum, canım çok acıyor)

vurulacağım ve ertesi gününde doktorun uygun gördüğü yumurta çatlatma iğnesini

(iğne yani, acıtıyor, napıyım!!!) yaptırdıktan sonra, ertesi günü yani 2 Mart Cumartesi

günü Allah' ın izniyle PAŞALAR gibi gidip, korkmadan, "acı yok, acı yok!!!" (ki acıyor

:)) edalarıyla aşılamamı yaptıracağım ve adet olmam gereken günü bekleyeceğim,

sonraki gün de adet olmamışsam idrar testi, 14. gününde kan tahlili yaptıracağım ve

kafayı gebe kalmakla bozmayacağım.

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
BU AŞILAMA YOLUNDAKİ YOL HARİTAM BUDUR, GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN İNŞAALLAH...
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

:aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:
ne güzel anlatmışsın kızzzzzz
:aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

hayırlı olsun kuşum tedavin inşallah son olur ve yavrukuşuna kavuşursun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

masal12

canım anlattıklarını okurken kendı yaşadıklarım gözümün önünden geçti napalım bebiş için herseye katlanıcaz umarım güzel sonuçlar alırsın

bende 1 martta regl olcam ve 2. aşılamaya başlancak bu sefer kararlıyım vazgecmıycem hazırım :icon_thumright:

CAN TANEM

Rabbim emeklerinin karsılığını en güzel sekilde verir insallah canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

hayırlı olsun canım menegon gerçekten acı veren ama çok etkili bi iğne ben ilk aşılamamda vurulmuştum o iğneden kasıklarım dolu dolu olmuştu  :ehi: rabbim yolunuzu açık eylesin inşallah gelir kuzunuz  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°•.ℓανιηуα.•°

inşallah canım bu defa olucak. kafana fazla takma. takınca olmuyo çünkü. rahat relaks ol,bak emin ol olur  :amin:

birbuçukyıl

İnşallah bu son aşılama olur.Güzel güzel haberlerini alırız . Sonra da düşünürsün hey gidi günler neler çekmiştim ama nasıl da geçti gitti...

ruyareve

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 20 Şubat , 2013, 10:36:10
İnşallah bu son aşılama olur.Güzel güzel haberlerini alırız . Sonra da düşünürsün hey gidi günler neler çekmiştim ama nasıl da geçti gitti...

Ne güzel söylemişsin, ben de bazen öyle düşünürüm ama şimdiki zamanda kalırım ne yazık ki, hayırlısıyla İnşaAllah.
Her zaman diyorum, bu dertten muzdarip herkese bir an önce güzel haberlerini verme dileğiyle...

ruyareve

5 günlük Klomen süreci bitti, yarın hayırlısıyla 5 günlük klomene başlayacağım. Allah'tan bir mani olmazsa, inşaAllah, 2 Mart Cumartesi günü 2. Aşılamam yapılacak.

ruyareve

Merhaba,
Dün itibariyle 4. menogonu vuruldum ve bugün kontrole gittim, trajikomik bir olay yaşadım, ilk olarak yumurtaları göremedi doktor, sonra zar zor sol yumurtalıkta bir tane gördü, 1 cm-güler misin ağlar mısın!!!- neyse, ellerimi yumruk yapıp belime koymamı istedi ve sağ yumurtalıkta, yumurtaya benzer bir şey gördü.
zaten, sıtkım sıyrılmış durumda, hem gülüyordum hem de kendime hayıflanıyordum ki, doktor, bugün kalan son menogonu yaptırmamı istedi ve cuma günü sabah ovitrelle yaptırmamı istedi, cumartesi günü de aşılama yapılacak!!!
o küçük yumurtalar 5. menogonla nasıl büyüyecek de, ovitrelle ile çatlayacak da, aşılamada spermler gidip o bit kadar yumurtaları bulup da içine girmeye çalışacaklar  :ehi:
deli manyak gülüyorum, ağlanacak halime.
içtiğim ilaca mı yanayım,
popom acıyor iğnelerden ona mı yanayım...
cumartesi günü yaşamaktan hiç haz etmediğim, aşılama anına mı yanayım...
Eşim sağolsun, bu konuda çok anlayışlı ve ben "bu son artık, olursa olur, olmazsa Allah Kerim." dediğim halde, biraz dinlen kafayı dağıt, tatilden sonra tekrar deneriz ama bu sefer tüp bebekle başlayacağız diyor.
SON OLARAK,
GEÇEN AŞILAMADA YUMURTA BOYUTLARI 2 CM İDİ, SİGARAYI ÇOK ÇOK AZALTMIŞTIM, İYİYDİ AMA BU SEFER SİGARAYI VE KOLAYI ABARTTIM.
NACİZANE BİR ÖNERİM OLACAK Kİ, ZATEN BUNU DOKTORLAR MUTLAKA SÖYLÜYOR;
SİGARA, KOLA VE İÇİNDE KATKI MADDESİ OLAN HERŞEYDEN UZAK DURUN, EMİN OLUN YUMURTALARI ÇOK AMA ÇOK ETKİLİYOR...

ayy

kuzum o bitane göründüğüne bakma bak göreceksin diğer gittiğinde hem sayısı falalaşacak hemde boyu uzayacak.zaten önemli olan kalitesi tatlım.bide incir kürü yapmadın dimiii :violent1: :violent1: :violent1: bari iki incir ye günde :violent1: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :caca:
inşallah güzel sonuçlar alacaksın :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ruyareve

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 28 Şubat , 2013, 20:28:35
kuzum o bitane göründüğüne bakma bak göreceksin diğer gittiğinde hem sayısı falalaşacak hemde boyu uzayacak.zaten önemli olan kalitesi tatlım.bide incir kürü yapmadın dimiii :violent1: :violent1: :violent1: bari iki incir ye günde :violent1: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :caca:
inşallah güzel sonuçlar alacaksın :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

canım inşAllah dediğin gibi olur, çok deneyim sahibi değilim sonuçta ama sıkıldım valla.
incir kürünü okudum, böğürtlen kökü suyunu biraz yapmıştım ama içim kaldırmadı. Rabbim bilir hayırlısını, beklicem bakalım.
hevesim kaçtı, burdaki güzel haberleri okuyup "bir gün inşAllah." diyorum. hayırlısı...

ayy

ne çabuk hevesinn kaçıyoo  :caca: :caca: :caca:
9 yıllık eviliyimm hala hevesliyim bennn :amin: :amin: :amin:
incir kürünü yapsan iyi olurdu kuzum ama en azından şimdilik incir ye .herşey sıpacanlar için :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

ruyareve

Yenilen pehlivan güreşe doydu, 2. Aşılamam 2 marttaydı ve gitmedim,istemedim.Olacaksa doğal yollardan olsun,olmayacaksa Allah' ın vardır bir bildiği.