29 Nisan , 2024, 13:52:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esracım doğuma girdi

Başlatan elfo, 17 Şubat , 2013, 08:52:37

« önceki - sonraki »

SeliN59

canım Allah analı babalı büyütsün yaşı uzun olsun inşallah Akşam anlamıştım yakında doğum yapacağını sen kurtuldun Allahın izniyle inşallah bizde böyle sağ sağlim kavuşuruz bebeklerimize tekrardan geçmiş olsun

nazlıyarim

:love9: maşallah allahım hayırlı ihlaslı evlat eylesin sizlere bağışlasın  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ZéynéP.SimAy

canım benimm hayırlı olsun şimdi gördüm dahaa... Allah analı babalı büyütsün minik prensesimizi c.tesi sabahı konuşmuştuk daha ağrıların vardı demek doğum sancısıymışş  :k06: :k06: minik prensesimiz hoşgelmişş  :nazar: :nazar: :nazar:  :flowers: :flowers:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hayırlı olsun gözünüz aydın cnm prensese saglıklı bir şekilde kavuşmuşsunuz Allah analı babalı büyütsün inş. dert keder wermesin  :amin: :amin:

darısı dier arkadaşların başına inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Bluegirl

Hayırlı evlat olsun Allah analı babalı büyütsün inş  :amin:

Aşkk

ne güzel bir doğum haberi daha rabbim bizlere de böyle rahat kolay doğum nasip eder inş  :amin: :amin:
Allah sağlıklı uzun ömürler versin analı babalı büyütsün inş  :amin: :amin:

almila__

allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşşş  :amin: :amin: :amin:
allah hayırlı evlat etsin inşş  :amin:
ohhhhhhh misssssssss gibi kokar şimdiiii  :love9:

ZAHİR

epidural fln yaptırmamış dimi esra Rabbim acısını göstermesin inşşş  :amin: :amin:

kızlar yelizden haberi olan var mı pekii
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

°•.ℓανιηуα.•°

esracım gözünüz aydın canım  :opucuk: maşallah bebeişine de sana da  :nazar:

elfo

Alıntı yapılan: ZAHİR - 19 Şubat , 2013, 11:08:21
epidural fln yaptırmamış dimi esra Rabbim acısını göstermesin inşşş  :amin: :amin:

kızlar yelizden haberi olan var mı pekii

yok canım epidural felan olmamış.  sancısını uzun süre evde çekmiş, hastaneye vardığında zaten 5 cm açılması olmuş hemen de doğuma almışlar. neyse daha fazla anlatmayayım doğum hikayesini kendisi yazmak ister  :laughing7:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZAHİR

esra gelsinde detayları alalım ondan korkularımızı giderir belki :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün evlerine de gelmişler... sancı çekerken de hepimiz için  isimlerimizle dua da etmiş, Allah razı olsun

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
uzun ömürler versin rabbim ZÜLAL bebişe inşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:
Allah razı olsun esramdan :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 17 Şubat , 2013, 08:52:37
dualarınızı eksik etmeyin. İnş. normal doğum yapacakmış. yarım saate kadar doğumhaneye alacaklarmış.
Elif teyzesi gibi kova burcu olacak  :love9: :love9: :love9:
Canım benim haber verip dualarınızı benden esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim.İnşallah sizlerde mutlu sona kavuşacaksınız.

♣ ђคtเςє ♣

nasıl bebişin canım sağlığı falan iyidir inşallah  :amin: darısı bizim başımıza  :amin: