Erzincan- (tayin)

Başlatan Dilek&Yusuf, 15 Şubat , 2013, 11:38:36

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

arkadaşlar aranızdA ERZİNCANda olan varsa bi sorum olacaktı eşim polis memuru tayin isteyeceğizde ERZİNCAN polisler için nasıldır lojmana hemen çıkarırlar  mı lojmN sıkıntısı çeker miyiz?

°•.ℓανιηуα.•°

canım biz eşimle erzurumda doğu görevimizi yapmıştık 4 yıl. oralar güzel yerler. çok olaylı değil en azından. ama ilçeleri için bişi diyemem. bilmiyorum.  :dontknow: hayırlısı olsun. malatyayı falan yazsanız ya.

sukeyna

İnsallah istediğiniz yer olur canım biz gecen yıl yaptık tercihimizi ilk tercih Erzurum ilinciao Erzincan vs gidiyordu ama tercih dışı geliyor artık ve neticede Yüksekova oldu malesef :-\
Bu arada benim eşimde polis memuru, siz su an nerdeyiniz canım?

balkız2

gel kız geel ben  erincandayım ama bu işler nasıl bilmem kii :sad1:

Dilek&Yusuf

Bizde Şırnaktayız burda doğu görevimiz bitti.Ama polislere  2.şark çıktıya ondan tekrar doğu yazalm demiştk yaptık tercihi Artvin.Samsun.Trabzon.rize falan yazdık.Eşim vazgeçti  Erzincandan yazmadık bakalm ne olur
Sukeyna bizede Şırnak tercih dışı çıkmştı geldk bitti Allaha şükür.Sizin ilk senenizmi orda ALLAH yardımcnz olsn inşllah

sukeyna

Evet canım Haziran'da ilk yıl bitecek, ama ben he uz gitmedim Yüksekova'ya yazın gidecegim insallah , çünkü dogum yaptım istanbul da yalnızım şimdi, lojman çıkar çıkmaz da gideceğiz oğlumla esimin yanına..

Sende çalışıyor musun Şırnak da memur musun yani? Nasıl gecti zorlandın mı? Bu arada Samsun ve Trabzon harika insallah çıkar, belli olunca yazarsan sevinirim tabi oralar şark degil ama hayırlısı olsun, birde
Şırnak Hakkari gibi birinci bölgede şark yapınca dönüşte ilk tercihin çıkıyor diyorlar doğru mu acaba?

Dilek&Yusuf

Canım öyle diyorlar geçen sene herkesn ilk tercihi çkmş bakalm bu sene nasıl olur eşim Samsunlu ben Trabzonluyum Artvinde şark diye yazdk bide eşimn abisi vr orda bkalm hakkımızda hayırlısı nereyse orası olsun.Sende canını skma aileden uzak olmak,sosyal hayatn olmaması buralarda skntı bide eşin işe gttğnde aklın hep  onda kalıyor ama Allah ne yazdıysa o olur can skmaya gerek yok cnm iyi arkadaşlklarn oluyor burda tabi insanları tanımayıda öğreniyorsun.sende şanslısın 1 yıl kalcaksn göz açıp kapayıncaya kadar biter bn ilk geldğmde hç bitmeyecek diyordm ama az kaldı şükür.son olaraak çalışmıyorm dışardan adalet okuyorm.amma uzun yazdm bende :k06: :k06:sen çalışıyor musn cnm gerçi bebiş olmş ALLAH analı babalı büyütsün.

sukeyna

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 07 Mart , 2013, 22:54:38
Canım öyle diyorlar geçen sene herkesn ilk tercihi çkmş bakalm bu sene nasıl olur eşim Samsunlu ben Trabzonluyum Artvinde şark diye yazdk bide eşimn abisi vr orda bkalm hakkımızda hayırlısı nereyse orası olsun.Sende canını skma aileden uzak olmak,sosyal hayatn olmaması buralarda skntı bide eşin işe gttğnde aklın hep  onda kalıyor ama Allah ne yazdıysa o olur can skmaya gerek yok cnm iyi arkadaşlklarn oluyor burda tabi insanları tanımayıda öğreniyorsun.sende şanslısın 1 yıl kalcaksn göz açıp kapayıncaya kadar biter bn ilk geldğmde hç bitmeyecek diyordm ama az kaldı şükür.son olaraak çalışmıyorm dışardan adalet okuyorm.amma uzun yazdm bende :k06: :k06:sen çalışıyor musn cnm gerçi bebiş olmş ALLAH analı babalı büyütsün.

Aa bende trabzonluyum canım, sen neresindensin? Zabıt katibiyim tatlım em Adliye'de ama yuksekova da ücretsiz izinde olacağım , senin de cocuğun bar sanırım dimi resimde gördüm  :opucuk:

balkız2

dilek erzincandamısınız

Dilek&Yusuf

Yok Balkizim Artvindeyiz Artvine cikti tayin.

xxcansuxx

bizde tayinciyiz doğu gör.bitiyor diyarbakırdayız 1.tercihdi..
tercih dışı hakkari şırnak olacağına büyükşehir diye geldik... şükür bir sıkıntımız olmadı güzel şehir ama eşim 2.doğu için kalmak istemedi

bizde de durumlar karışık netleşmedi nereyi yazcağımız :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Dilek&Yusuf

Hakkinizda hayirlisi olur inşallah orda tekrar kalmaktansa bence başka bi dogu ili yazin hem uzun kaliyorsun orda hem de insanin psikolojisi bozuluyor bizde o yyüzden artvin yazdik ikinci Sark görevi için geldik buraya ŞIRNAKTA uzatan arkadaslarimda oldu tabi oradaki yasantinizda önemli rahatsaniz uzatabilirsiniz de ddediğim gibi hakkinizda hayirlisi olsun bu tayin isleri zor oluyor insan hic biseye karar veremiyor

xxcansuxx

artvine bir arkadaşı gitti biz buraya gelirken evler pahalıymış orda ama iş bakımından rahatmış hiç olay vs yok...
bizde bugün yaptık batıya gidiyoruz inş. 2.şark istemiyor eşim aslında bizim polisokulu işimiz vardı eşim son anda vazgeçti bize söylenilen boş yerler gidilmicek yerlerdi eşim zaten buranın sıkıntısını çektik birde batıda çekmeyelim dedi ilk AYDIN,sakarya öyle yazdık

hepimizin hakkında hayırlısı oolsun

Dilek&Yusuf

Evet burada ev kiralari gerçekten fazla özellikle merkezde biz ilcedeyz Allahtan.hakkinzda hayirlisi olsun inşallah neresi hayirliysa sizin için orasi olsun   :amin: