Olabilir mi??

Başlatan sewgii, 14 Şubat , 2013, 20:41:39

« önceki - sonraki »

sewgii

Arkadaşlar biz 3kez tûp bebek denedik hic tutunma olmadi tüp bebegi yaptirdigımizda sperm sayisi 1milyondu sonradan 10milyona çikti şuan asilama yapılirmi 3 tüp bebek sonrasi olabilirmi

Nagis0626

bence doktoruna danış bir kere ama aşılamadan daha çok sansn oluyor tüp bebekte
rabbim hayırlısı olsun

sewgii

Ewet bende öyle dûsünüyorum ama tüp bebek yaptiramam bide sayimiz yükseldi esimde aşılamayi deniyelim diyor

masal12

tüp bebek sonrasında aşılama yapanı hiç duymadım canım belki de hiç bir şeye gerek kalmadan kendiliğinden olur sitede bunu yaşayan cok var ıns sende oyle olursun :amin:

ayy

kuzum sayınız nasıl yükseldi herhangibişey yaptınızmı ve nekadar sürede yükseldi  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
bizimde sayımız azdı 6 mil küsür tüp yapacaktık ki 1 ayda kürlerle  20 mil küsüre çıktı sayımız ve aşılam yaptırdık birkez olmadı.ben pişman oldum aşılama yaptırdıgıma çünkü sayı aşılama için bile az.10 mil sayı  yıkanınca 5lere 4lere inecek kuzum boşuna para vermeyin aşılamaya.
ama sayınızı yükseltmek için kürler vs.deneyebilirsiniz bisüre ve sonrasında karar verebilirsiniz.
inşallah bu süredede sürpriz yapar meleğin :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cigdemcrocus1501

CANIM BİZİM YIKANDIKTAN SONRA 50ML DÜŞTÜĞÜ HALDE TUTMADI BENCE KENDİNİ YIPRATMA.TÜP BEBEKİÇİN TEKRAR DENE BELKİ 6. VEYA 7. DE TUTACAK BİLEMESSİN.YADA PRESEED DENE FORUMDA 7YILDIR UĞRAŞAN ARKADAŞ ARA VERDİĞİNDE KULLANDI HAMİLE ŞİMDİ.

sewgii

Tup bebek icin maddi durumum yok keçi boynuzu kürü kullandik aysecim we twde bi adam cikiyo bitkisel hap aldik onu kullandi eşim ya bide bisey sorcam biz 3kez tup bebek denedik en son yaptirdigimz dondurulmus embriyolarla oldu bu raporun icine giriyomu

nazlıyarim

Alıntı yapılan: sewgii - 15 Şubat , 2013, 18:02:14
Tup bebek icin maddi durumum yok keçi boynuzu kürü kullandik aysecim we twde bi adam cikiyo bitkisel hap aldik onu kullandi eşim ya bide bisey sorcam biz 3kez tup bebek denedik en son yaptirdigimz dondurulmus embriyolarla oldu bu raporun icine giriyomu
canım maşallah  :nazar: ne güzel artmış değerleri bak ne diycem çider'e kayıt olsana sen hem o kullandıklarına devam etsin eşin bide e vitamini kullansın.inşallah kendiliğinden gelir bebişiniz.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

dgunes

sewgi nerde yaşıyorsun aşılada maliyetli biraz daha verip tüp bebek yap derim ben inşallah hiç gerek kalmazda gelir bebişin
;)

ayy

kuzum bizde keçikürü yapıyoruz.ilaçcı eşim istemiyor :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
canım eger dondurlmuşalrın varsa ve rapora dahil etmezlerse bile dondurulmuşların maliyeti çok daha az oluyor onu bi öğren :opucuk: :opucuk: :opucuk:
aşılamayla hiç ugraşma kuzum dondurulmuşlardan daha pahalıya gelir hem :opucuk: :opucuk: :opucuk:
vee dondurulmuşların varsa çok da bekleme bence inşallah gelir meleğin kuzum :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

sewgii

Nazliyarim çidere üyeyim cnim e vitamini ne olabilir peki doktor hic ilac wermedi eşime tüp bebek yaptirmadan önce

sewgii

Dgüneş ben antalyada oturuyorum bildigim 1tane hastane wardi iyi olarak orda 3kez tup denedik olmadi o yüzdn ist weya ankarada bi hastane düsünüyorum ama maddi yónden zor biraz

sewgii

Ayşecim ben 3.tup bebekte zaten dondurulmuslari kullandim 5tane dondurulmus wardi 1tanesi 5.gün embriyosuydu çózülurken sadece o saglam cózuldu o transfer edildi ben 1 transferde rapor cikardim diger 2 transferde cikarmadik diye biliyorum acaba hastaneyi arasam bilgi werirlermi

nazlıyarim

Alıntı yapılan: sewgii - 17 Şubat , 2013, 20:56:17
Nazliyarim çidere üyeyim cnim e vitamini ne olabilir peki doktor hic ilac wermedi eşime tüp bebek yaptirmadan önce
canım e vitaminini günlük almamız gerekiyor ya ceviz fındık fıstık işte onda olan vitaminler bu vitaminde inan faydasını görür eşin allah allah peki proxeed plus da mı kullanmadı eşin  :icon_scratch: bu dr.lar varya tamamen paracı illa cukka cep yapacaklar ya hemen tüp bebek  :caca:  :caca: sen eşini besiye çek canım sana özelden yazdım.çidere kayıtlıymışsın iyi bari  ;) 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

tatlım hastaneden öğrenebilirsin tabi bilgilendirriler seni.bu aradada bitkiselleri ihmal etme :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ben okudugumu yanlış anlamışım sandımki dondurulmuşun var :sad1: :sad1: :sad1: