09 Mayıs , 2024, 14:33:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2009 YILINDA ANNE OLMAYA HAZIRLANAN ARKİDİŞLER BURAYA

Başlatan ๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑, 17 Temmuz , 2008, 15:41:35

« önceki - sonraki »

oozge

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gelsın gelsın agustoss hem bnm dogum gunumde varrrrrrrrr
ınşallahh cok gusel ve mutlu bı ay gecırcem bu bebıs haberıyle cunku cok ıstıorum tulınımın bebısının olmasını :amin: :amin: :amin: :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet özgemin dogum günü benim eşiminde dogum günü hesap larıma göre transfer yapıldıkdan sonra 12 gün sonra hamilelik belli oluyormuş kan tahlilinde benimde eşimin dogum günü 20 agustos melegim ona çok güzel bir hediye olucak
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

benımde 10 u banada supr bı
haber olucakkkkkkkkkk :hello2: :hello2: :hello2:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

CANIM SAYFAN HAYIRLI OSUNNN İNŞALLAH BİR AN ÖNCE HAMİLE KALIRSIN SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK VE SONUNDA  ELİ AYAĞI DÜZGÜN SAĞLIKLI NUR TOPU GİBİ BEBİŞİN OLUR DA BURDA FORUMDA ONU SEVERİZZ  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk: HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZZ (KUCAĞINADA BEBİŞ YAKIŞMIŞ HANİ  :k06:  :k06:)

sevda

BENDE O GÜZEL HABERİ DUYMAK İÇİN CAN ATANLARDANIMMM... :muzz: :muzz:

NE GÜZEL OLURR DUYGUCUMM YAAAA EŞİEN BÖYLESİ GÜZEL BİR DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ VERMENNN... :D

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

zuhalcim çok sagol tşk ederim bebegi kucagıma yakıştımışsın yakında kendı melegim le olan resimlerimi koycam size az kaldı sabredin

sevdacım bende öyle düşünüyorum inş ozamana kadar hamiş olurum da dogum günün ona bir süpriz yaparız canım ya kimbilir nasıl mutlu olur dört göz le beklıyor

SAKIN STERS YAPMA CANIM, İÇİME DOĞUYORR ÇOK TATLI Bİ HAMİŞ OLCAKSIN ÖNÜMÜZDEKİ AYLAR.  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

inş zuhalcim senin kızın gibi tatlı bir ceylin gibi fıstık gibi bir kızım olur bakalım hayırlsıı kız erkek farketmezde olsun yeterki zuhalcim hiç streslli degilim inan ki gayet relaksım sakinim çok mutluyum

HOLEYY DESENE KUDURUZ Bİ CEYLİN NAZ DAHA GELECEKKK....

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

aynen öyle özgeyle konuşuyoruz zaten bu kadar nazlı geldigine göre çok özel bir bebek olcak diyoruz isim için oylama sayfası acıcaz ona en cok hangi isim oylanırsa o olucak çünkü tek nadidem olucak o benim

AYYYY YAVRUM KIYAMAMM AÇARIM CANIM İSİM SAYFASIDA AÇARIZ MELEĞİMİZİ YETERKİ O OLSUNNNNNNN EN GÜZEL İSİMİ KOYARIZ BİZ ONA  :opucuk:  :opucuk:

mavili

agustos ayı herkesin dogum günü galiba benimde 15i belki kızımla aynı gün dogun günü kutlarız o da ogün dogarsa

tülincim bu ay benimde içimde olumlu hisler var sanki garantiymiş gibi bakıyorum inşallah olur öyle sevinecegimki inan

oozge

aaaaaa toplu kutlama yaparıs işdeeeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama nm pastam franbuazlı olsunnnnnn lutfen ve kocaman olsun kımsyle paylasamam pastamı ona goreeeeeeeee :caca:

emosum

banane ben cikolatalı seviyom ya kakaolu olsun benimki yeter  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

SEN SIRANI BEKLE ARTIKIM SENEYE
SEN SAVDIN SIRANI CNMCIM SIRA BIZDE HIHHHHHHHH :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: