13 Mayıs , 2024, 20:40:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2009 YILINDA ANNE OLMAYA HAZIRLANAN ARKİDİŞLER BURAYA

Başlatan ๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑, 17 Temmuz , 2008, 15:41:35

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

SLM YENİ BİR SAYFA AÇIYIM DEDİM NASIL OLSA BİR DAHA Kİ AY HAMİŞ OLCAM YA  :-[ BURDAN BOL BOL SOHBET EDERİZ KIZLAR ŞUANDA TEDAVİ AŞAMIMI YARISINA GELMİŞ OLAMAK LA BERABER KISMETSE BENDE 1 AY SONRA SİZE BURDA HAMİLEYİM  :basardim: :basardim: :basardim: DİYE SEVİNÇ ÇIGLIKLARI ATICAM  :-[
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

canım cok iyi düşünmüşşüsn sayfanız hayırlı olsun :flowers:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sagol emoşcum iyi oldu valla benim sayfam yoktu nasıl olsa bende ömür ay anne adayı olucagım bende bir sayfa açıyım dedim bol bol konuşuruz artıkın burdan

emosum

oozge

tülinim ne ıyı fıkır bu yaa ohhhhhhhhhhhhh sahayıda hazırlamıssınnnnnnnn kopcaz kopcaz 1 ay sonraaaaaaaaaa sen eve gelene kdr bn coktan hbr verırırım foruma zatennnnnnnn :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:(hani arıcan ya benı oyuzden) :hello2: :hello2:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet özgecim hemen hamiş oldugum gün ilk seni arıycam untumuş degilim valla

oozge

o günü iple çakıyorummmmm emın ollllllllllllllllll canımmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

inşallah özgecimşimdilik ben kaçtım canımcım kociş telefon etti anneme gimiş iş çıkışı akşama yemege annemdeyim sabah da doktora gitcem gelince  yazarım artıkın size şimdilik hoşcakalın öptüm hepinizi  :k06: :k06:

oozge

tmm tulınımmm
annişin yemeklerıde yenmezmı yaaaa :hungry: :hungry:

mavili

canım benim sayfan hayırlı ugurlu olsun sana şans getirsin melegin sayfası da hazır tamam artık onu bekliyoruz oda gelir bu kadar hazırlıgı görünce dayanamaz kesin :k06:

eminenurum

canım sayfan hayırlı olsun inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz rabbim sanada tüm isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip etsin

-GAMZE-

canım benim sayfan hayırlı olsun işallah en kısa zamanda alcas gusel haberlerını dualarımız senınle canı  :amin: :amin: :amin: :amin: sonrada akcaz gecelere ,partilere dimi ösgemmmmmmm

efsane

canım sayfan hayırlı olsun oh oh oh ne güzel inşallah bebiş haberini de aldıkmı degmeyin keyfimize dualarımız tüm hamiş olmak isteyenlerle :amin: :amin: :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

hepinize çok tşk ederim kızlar daha yeni geldim hastaneden çok yoruldum sabah 8 den beri hastanedeydim kontorul vardı ya buün sıkı durunnnnnnnnnnnnnnnnn 7 tane yumurta oluşmuş biliyormusunuz zzzzzzzzzzzzzzz   çok mutlu oldum gnelere devam diger gonalf başlıyorum bugun çarşamba gene kontrol var ancak geldım bugun evdeyim sabah çok erken kalktım biraz uyumam lazım sonra tekrar görüşürüz

duru boncuk

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:çok sevindim duygucum hadi gözün aydın inşallah hamileyim haberinide alırız en yakın zamanda :amin: sayfanız hazır ee artık gelir o yaramaz yada yaramazlar eminim ben hayatım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: