17 Mayıs , 2024, 06:41:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebegım Gozlerıyle Dalıyor!!

Başlatan esmerim:)), 13 Şubat , 2013, 19:43:35

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar oglusum 8 aylık  :amin:  :nazar: Son zamanlarda 1,2 sanıyelık sekılde gozlerıyle dalıyor bılemıyorum yada bana oyle gelıyor seslenınce yada el hareketı yapınca hemen bakıyor.Neden bu sekılde oluyor acaba?
Gecenlerde yataktan dustu yaklasık bı 60cm var bızım yatagımızdan ama burnunun ustune kafasına degıl hemen kaldırdım hatta cok aglamadı sadece dudagının kenarı gogerdı bırde burnundan 2damla kan geldı kafasını carpmadı sukur.Cok korktum yarım saat uyutmadım uykusu oldugu ıcın dayanamadı ve uyudu sık sık kontrol ettım.Doktora goturucektım ama kafasının ustune dusmedıgı ıcın gerek duymadım guluyordu sukur..Ertesı gun saglık ocagına goturdum bısey yok gayet normal kafasını carpmadıysa sorun olmaz dedı burnunun ustunden kaldırdım dedım ama ondan sonra dalıyor gercı dusmesınden oncede dalıyordu gunde 1,2 kez gozuyle dalıyor 1,2 sanıyelık surelerde sonra bakıyor gercı bende cok dalan bı ınsanım evlendıkten sonra olmuyor pek fazla.Bı problem olmaz ınsallah esımde o daha yenı goruyor dıkkat edıyor ondan dıyor kontrole goturdugumde yınede bır danısıcam.Rabbım butun bebeklerı korusun  :amin:  :nazar:

izemsevi

canım çok korkulacak birşey olduğunu düşünmüyorum bende eşine katılıyorum daha o çevreyi yeni keşfediyor mutlaka odaklandığı şeyler oluyordur.

laracroftt

allah allah ılgıncmıs ???
Burnu kanadı falan dıosun ben bı sekılde doktora gotururdum sanırım :dontknow:
Ama dalma olayı evvelden de var dıosun
Demekkı dusme ıle alakalı degıl
Buyuk bı sorun oldugunu bende sanmıorum. Uykusu geldıgınde yapıor olabılır mı? belkı dıkkatlıce bı yere odaklanıp ızlıodur sen dalıo sanıyosundur oda olabılır

tulayysl

xocuklarda bazen bi tur havalr cesidi olabilitor. sen yine de kontrole gittifinde drunaa bi danis derim

esmerim:))

Alıntı yapılan: malkoçoğlu - 14 Şubat , 2013, 14:43:44
allah allah ılgıncmıs ???
Burnu kanadı falan dıosun ben bı sekılde doktora gotururdum sanırım :dontknow:
Ama dalma olayı evvelden de var dıosun
Demekkı dusme ıle alakalı degıl
Buyuk bı sorun oldugunu bende sanmıorum. Uykusu geldıgınde yapıor olabılır mı? belkı dıkkatlıce bı yere odaklanıp ızlıodur sen dalıo sanıyosundur oda olabılır
evet burnu kanadı sandık ama 2damla geldı sadece hemen kesıldı sabah baktım burnunun kenarı kabuk baglamıs ıc kısmında heralde orası kanamıs olmalı..cunkı burnu kanasa daha fazla kanardı dıye dusunuyorum buz koyduk zaten sısmesın dıye..bılemıyorum dusmeden oncede oyle dalıyordu ama nadır yanıde yınede bız anneler telaslanıyoruz ıste kontrole gıttıgımde soylıcem doktora yınede

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Benim oglum 14 aylik oda bebeklikten beri daliyor yani hala öyle, hergün yapmasada arada bir daliyor birkac saniyeligine biryere bakiyor  yani birsey ilgisini cektiginden degil gercekten daliyor. Ben ama hic düsünüp ciddiye almadim, normaldir bence. Allah im bebeklerimizi korusun .. :nazar: