kizlar bakarmisiniz

Başlatan cute552, 13 Şubat , 2013, 17:35:16

« önceki - sonraki »

cute552

13 Şubat , 2013, 17:35:16 Son düzenlenme: 13 Şubat , 2013, 17:37:17 cute552
Kızım bu ayın 22 sinde 3 ayını doldurucak 3 saatte bir mama veriyorum benide emiyor arada önceleri biboronu emerken uyurdu şimdi ise emerken ağlıyor bende önce uyuyup öyle doyuruyorum açken uyutmasida zor hem zor uyuyor hem zor doyuruyorum yapacağımı şaşırdım emmek istemiyor cokta uykucu hep uyusun istiyor bu beslenme konusunda bilgilerinize ihtiyacım var

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

laracroftt

bebeklerın uykuyu sevmesı nımettır delı mısın kız sıkayet edılır mı bundan :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Mama ıcerken aglıo dıosun
Gazı olabılır, gazını cıkarıp tekrar dene
Mamanın sıcaklıgını ıyı ayarla sıcak olmasın
Karnı agrıo olabılır
Bıberonun ucu tıkanmıs mamayı zor cekıo olabılır
Herzman duzenlı mama yıyıp sımdı yemıosa bunları bı gozden gecır bakalım
Bıde mamayı degıstırmeyı dene son care
Oyle dene

cute552

yok şikayetçi değilim aksine benim işime geliyor sorun uykuya dalamaması zor uyutuyorum hep uyumak istediği için zor uyutuyorum zaten gazlıydı benim kız ama azaldı gazı gazlı haliyle içerdi mamasını uyurduda şimdi ise saç kurutma makinesiyle uyutuyorum düşünün halimi onada artık alıştı ondada ağlıyor mamayı ise herzaman sorunsuz içerdi şu 2 3 günde huyundanmıdır bilmiyorum çok değişti önce uyutup sonra mamasını veriyorum

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

asya81

Benim kizda tam 3.ay aynen oyleydi normalde kucagimda uyanikken emen mbiberondan mama icen cocuk aglar oldu.sadece uyurken icirebiliyordum.8.aya kadar boyle surdu.sonra birakti buhuyu galiba bebeklerde surec bu