27 Nisan , 2024, 20:50:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yardım edinnnnnnn

Başlatan ~ERVA~, 03 Şubat , 2013, 18:56:11

« önceki - sonraki »

~ERVA~

Cnm kulak çubuğu çok tehlikeli Allah korusun
Su çok tüketiyor bakalım işe yarar inş
Gazdan şükür kurtulduk ama şimdide kabız çıktı
Allah daha kötü şeyler vermesin :amin:
Senin bebiş nasıl cnm
Kaç aylık oldu

serserim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım teyzesi  biz 2 buçuk aylık olduk çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar: bizimde gaz sorunumuz var inşallah 3 ay bitiminde geçer  :amin: :amin: :amin: :amin:
sağolsun kızım çok hareketli ve uykusuz o yüzden siteye pek giremiyorum ama çok özlemişim yazışmayı Allah sağlıklarını versin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bnsroni

Doktorunuza danışarak duphalac verebilirsin.
Geçmiş olsun.

Balböceği

Alıntı yapılan: ~•Sarecik•~ - 05 Şubat , 2013, 22:00:12
Eda B'nde masaj yapıyorum ama gelen bişey olmuyor :ehi:
Cnm bn öyle şeyler yapmanın iy olduğunu düşünmüyorum
ben bişey sokmadım  ::) ay benim kocam hadi çocuğa kaka yaptım derdi  :ehi:a :ehi:

Tövbe tövbe  :ehi:

Balböceği

İnşallah kurtulur hemencecik  :amin:

~ERVA~

Kızlar kızımın totosundan aktarıyorum
Kakasını yapmış hemde gayet güzelll :ehi: :ehi: :muzz:

__nil__

cnm benim ablamın kızındada vardı sorun ve o da böyle ayıptır sölemesi keçi boku gibi çıkarrırdı ama onuda yapana kadar mahvolurdu.ama ablam da hata yaptı ilaç vs. kullanmadı kızıda hep katı gıda ve süt tüketiyordu en sonunda 2 yaşından beri anal fissür oldu şimdi daha da zor işleri.

duphalac bitkisel bi şurup onu tavsiye ederim birde tüm mamalarına çiğ zeytinyağı koy pişirdikten sonra ekle.

yada direk her gün bi çay kaşığı z.yyağı içir bn duru kabız olunca öyle yapıyorum

~ERVA~

Cnm zaten Dr götürcem bide zeytin yağını deniyim 1 çay kaşığı iy gelir belki

<<AyBüKe>>

Canim bende ek gidaya gectigimiz donemde corbasini pisirdikten sonra 1 cay kasigi zeytinyag koyardim.
  Alisma doneminde oluyo boyle yavrulara .
  Bide ben cok zorlandigi zaman kuru kayisiyla inciri cok az suda haslayip onu pure yapip 1-2 tatli kasigi yedirirdim hemen yapardi kakasini :)
  Ama sIk sIk yapmakta zararli. Cok zorda kaldigimda yaptim ben.
  Zaten yapmis senin bebis kakayi :) ins. Bi daha tekrarlamazda rahat yapar kakacigini :)

~ERVA~

Sağol cnm inş
Ya ben zeytin yağını pişirmeden koyuyorum bişey olur mu ki

ayy

canım gecmiş olsun kuzuna :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sanırım yapmış kakasını  :nazar: :nazar: :opucuk:

<<AyBüKe>>

Bisey olmasina olmazda pistikten sonra koymak hem besin degerini oldurmez hem de kabiz olmamasini s
aglar canim.