28 Mart , 2024, 22:41:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşkımın meyvesi, Canımın parçası ..

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 01 Şubat , 2013, 18:00:29

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

teşk ederiz betül teyzesii  :love9:

tşk ederiz kaynanasıı  :ehi:  :love9: 

beğendiğinize sevindimm  :muzz:

♣ ђคtเςє ♣

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kuzuummmm  :love9: dün yazamadım anca fırsat buldum hemencik geldiim  :k06: dün doktora gittik meleğimm şükürler olsun Rabbime sağlığın gayet iyiymiş. 30 cm olmuş boyun , 650 gramsın  :nazar: 3 hafta sonra gidicez tekrardan  :k06:  hastanemizede kesin olarak karar verdik sonunda  :k06:

minik kuzum beniimm çok tatlıydın her zmanki gibi  :love9: ağzını açıp kapatıyodun bi arada parmağını emdin yerim seni ben yaa  :love9: doktor hareketlerini  hissediyosun  dimi dedi  :ehi: ahh annecim bi bilse yerinde hiç durmadığını sormazdı bana bu soruyo  :ehi: hissediyorum tabiki şu anda bile hissediyorum bebeğimi  :love9:

Babanda bende çok begendindk hastaneyide doktorumuzuda  :hello2: Allahın izniyle 3 ay sonra sana orda kavuşucaz meleğim  :love9:

Annen seni çok seviyo küçük aşkım, aşk bebeğim  :love9:

Aşkk

ayy

°•.ℓανιηуα.•°

:nazar: :nazar: :nazar: oy maşallah canım yaaa  :love9: bildiğin minicik bi insan  :love7: kımıl kımıl oynuyolar . şimdi yeri de geniş geniş oohhhh  :hieyt:

♣ ђคtเςє ♣

oyy teyzeleriii  :love9: çok teşekkür ederiz  :love9: aynen öznurcm küçücük insan bunlar ya hepsi birer mucize  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

Bal kızım benim   :love9: yazamadım bu ara sana ama bi değişiklik yok :) haftaya perşembe doktora gidicez meleğim kontrolumüz var  :k06: büyüdüğünü hissediyorum bu aralar karnımda şekilden şekile giriyosun  :k06: dün gece yatarken baban dedi ki bu fırlama hiç durmuyo mu kıpır kıpır  :k06: sensin o fırlama dedim  :ehi:
Gün geçtikçe dha sıkı bağlanıyorum sana dünyam sen oldun minik aşkım benim seni çok seviyorumm çok az kaldı  gelmene sağlıkla kucağıma alabiliyim inşallah seni yavrum  :love9: Mucizem Rabbimin emaneti sende en güzele emanetsin  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

Bebeğiimm  :love9: dün doktora gittik meleğimm kurban olurum seni vereneee maşallah annecim herşeyin gayet iyi  :nazar:  33 cm olmuş boyun veee artık 1 kg olmuşuzz  :nazar:  başın aşağıya dönmüşş bu ayda istediğimiz pozisyon dedi doktor ablan  :k06:  yüzün o kadar güzel ki annecim minicik burnun var dimdik, dudakların aynı baban  :k06: ellerini kımıldatıp durdun  :love9: canım bebeğim benim herşeyiim  :love9: bugün sana biberon takımı aldım öyle tatlı ki onlarda senin gibi minicik minicik  :love9: sana bir sürü ciciler alıyoruz babanla beraber ananende sana bi sepet yaptırıyo çok güzell önümüzdeki ay gelicek  :love9: odanıda önümüzdeki ay sonu alıcaz  sen gelmeden herşeyin hazır olucak inci tanem aşkımm  :love9:  :love9:

Rabbim sana sağlık sıhhat versin bebeğim o kadar az kaldı ki kavuşmamıza buluşma günümüzü iple çekiyorum seni çok seviyorum küçük sevgilim  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

Kızıımm aşkkıımm  :love9: bugn tam 29 haftalık oldun annecim büyüyosun sen artık karnım kocaman oldu  :k06: 3 hafta sonra doktora gidicez o zman sen 8 aylık olmuş olucaksınn  :muzz: zaman ne çabuk geçiyo bebeğim daha dün gibi seni öğrendiğim gün o yaşadığım hisler ama gün geçtikçe daha güzel duygular yaşatıyosun bana seni hissetmek dünyanın en güzel şeyi  :love9: 
Pazar günü babanla odanı almaya gidicez inşallah  :opucuk: geri kalan herşeyin hazır sayılır bebeğim  :nazar: sepetin bu ayın 24 ünde gelicek, kıyafetlerin hazır, banyo takımların hazır, ananen kaç takıım nevresimler battaniyeler araban için üstüne örtmeye örtüler almış meleğim çok şanslısın  :k06: dayında avizeni,gece lambanı,perdeni almış  :k06: hehe size ne kaldı diyosun dimi  :k06: daha doğmadan kocaman bi sevgi seli seni bekliyo bebeğim Rabbim sana sağlık versin tek duamız bu  :amin:
Allaha emanetsin küçük sevgilim seni çokk seviyorum  :love9:

...ŞehzadEfe...

inci meleğim  :nazar: :nazar: :nazar: az kaldı teyzoşum inş doğdugun zaman hastaneyede gelicem görücem seni
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♣ ђคtเςє ♣

inşallah teyzesii efe abisi gbi bal olursa napcaz bu kızı bilmiyorum  :k06:  :love9:

...ŞehzadEfe...

bizden fırsat bulabilirsen yersin inci meleği ohh bir doğsunda teyzesi neler yapıcak ona  :hungry: :hungry:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♣ ђคtเςє ♣

çatallar bıçaklar çıktı ortaya hehehe :k06: efenın bana tezee  demesi gbi incide sana dicek inşallah  :amin: efemide senide çok seviyorum  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

Aşkıımmmm,yavrummmm  :love7: :love9: seni ne çokk sevdiğimi bir ben bir Allah bilirrr  :love9: bu şarkı ikimizin olsun annecim  :k06:

Senin için yaptığımız hazırlıklar devam ediyo incim, sepetin geldii  :muzz: erkenden bitirmiş yapan kişi getirdiler  :hieyt: öyle güzel ki bebeğim gelin gibii çok güzell yapmışlar  :muzz: içinde seni düşündükçe kalbim yerinden çıkıcak gibi oluyo seni çokk seviyorum aşkım kızımm  :love9:
Geçen hafta pazar oda baktık sana bebeğim bkaç tane beğendik onlardan birini alıcaz  :muzz: becerikli baban odanın duvarlarına kelebekler ve melek kanatları çizicek onun hazırlıklarını yapıyoruz resimlerden beğeniyoruz ayarlıyoruz boyalar alıncak  :hieyt: çok güzel bi odan olucak sevgilim Rabbimin izniyle  :love9:

2 gün sonra kontrole gidicez bakalım bakalııımm nasılmış bnm bebeğim  :amin: sağsağlim kucağıma gel annecim  :amin: kontrolümüzden sonra gene yazarım meleğim Allaha emanetsiin :amin: