28 Nisan , 2024, 14:14:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

herkesin ilginç bir huyu vardır.. peki sizin ne :)

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 31 Ocak , 2013, 19:39:43

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

mesela ben yemek yerken illa bişey izlicem normalde hiç açıp bakmıcağım şey bile olsa yemek yerken o bile dikkatimi çeker oturup izlerim  :)

destina06

Bulasik makinesinesi bosaltirken illa biriyle telde konuscam yoksa hic sevmiyom bosaltmayi :ehi: :ehi:

ayşecik85

eve girerken telefonla konusurum ve girince odaları dolasırım :)  :laughing7: :laughing7:

ayy

kızz ayşee bende önce öyleydimm ama gecti şükürrr :ehi: :ehi: :ehi:

bende hiç tv açmam eşim gelir düğmeye basılır o gider ben kapatırım geri...
bide evden çıkmadan illa b ocagı ütüyü fönü kontrol ederiim aceleyle çıkmışsam geri dönerimm :ehi: :ehi: :ehi:
üstelik eşim bedenci ütü yapmam aylarca buna ragmen o ütüye illa bakılcakk :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

daha gelirse aklıma yazarımmm :ehi: :ehi:

nazlıyarim

bende fermuar kontrolü takıntısı var kendimi yoklarım bide eşimi yoklarım he olmadı babamda bundan nasibini alır gözlerim hep orda oluyor bir kaç kez açık gezmişimde kabusum oldu  :toothy10:  :toothy10: hatta bir keresinde eşim çok hastaydı hast.gitmiştik terliyor at gibi neyse işimiz bitti bi arkadaşa geçtik üstüne değiştirmesi için yedek çamaşır getirmiştim yanımda oda değiştirdi içeri girdi anam ben bi baktım fermuarlar açık nasıl atladım adamın apış arasına görmeniz lazımdı herkez şok geçirdi  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

♣ ђคtเςє ♣

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hepimiz alemsiniz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben iş yaparken biri yanımda oturacak benimle konuşacak ben saatlerce temizlik yaparım :ehi: :ehi: :ehi:
tuvalete giderken ya  telefonumu ya bilgisayarımı muhakkak götürürüm :ehi: :ehi: :ehi:
kendimi huzursuz hissettiğim zaman veya gergin parmaklarımı birbirine dolarım ama görmeniz lazım :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ayy canancım bakk ben unutmuşur fermuar takıntısı bendede var ama sedece kendiminkine kız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kabanı kaldırır sokakta çaktırmadan bakarım bazen..ne bakıyon dimi sokakta acıksa bile görünmezzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben acık unuttummu hatılayamadım  ama acık unutan çok gördümmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy

nüküüü vc ye laptop tel.gazete götürenleri hiç anlayamaşımdır :toothy10: :toothy10: :toothy10:
2 dakkalık yahuu bitsde gitsem diye  düşünürüm :toothy10: :toothy10: :toothy10:millet alem yapıyor vc dee gazete müzik tablet minumun malzeme :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ayşenurum anlamazsın anlayamazsınnn :ehi: :ehi: :ehi: 2 dk da işin bitiyorsa zaten anlayamazsın :ehi: :ehi: :ehi: ben girdim mi 10-15 dk da anca çıkıyorum e haliyle de canım sıkılıyor :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

sende haklısın nüküm benim 15 dk sürseydi yanıma arkadaş alırdım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen iyimişsin kızzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu arada 2 gün girmedi nur landırdın kız beni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

laracroftt

evde wcye bırı gırdıgınde sıfondan sonra kulak kabartırım :ehi::ehi::ehi::ehi:
Cıkınca elını yıkıyor mu dıye cesme sesını dınlerım :ehi::ehi::ehi::ehi:
Actıgım paketlerın nezaman acıldıgını aklımda tutarım. Asyanın mamaları,evdekı sut,un,makarna vs. :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Son kullanma tarıhıne 2gun kala olan herseyı doker,atarım ::)

Evden cıkarken koca bı valız hazırlarım asyaya. A dan z ye hersey olur yanımda,savas cıksa bana vurmaz o derece :ehi::ehi::ehi::ehi: garantıcıyımdır :ehi::ehi:

Herseyı kafamda planlar,o sıraya gore gıderım. Once asyayı yıkarım, Camasır yıkarım, o arada yemegı koyarım ocaga ,o pıserken kızı uyuturum vb. Seklınde kafamın ıcınde plan yaparım.  :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi: planıma bırebır uyarım, uyamazsam agresıflesırım

Takıntılı,manyak bı kadınım yanı :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

♣ ђคtเςє ♣

dün gece bişey daha farkettim  :ehi: her gece yatmadan ev kalıp gibi olucak heryer düzenli derli toplu mutfak temiz ocağı bile siliyorum gecenin bi vakti yoksa yatamıyorum  :ehi: hatta gecen gece elektrikler kesildi mum ışığında toz aldım ben  :ehi:  :ehi:

muhribe

:ehi: :ehi: deli hatice  :ehi: :ehi: :ehi:

gece yatarken kombi mutlaka kapatılacak, yoksa zinhar uyuyamam.. geçen yıllarda kuzenimin 19 yaşındaki oğlu doğalgaz sızıntısından vefat etti  :sad1: o gün bugünüdür gece kombiyi açık bırakamam..

arabaya bindiğimde mutlaka ayet-el kürsi okurum, yoksa kaza yapacakmışız gibi gelir..

yemekte mutlaka 3 dilli çatalı alırım kendime, 4 dilliler var asla onları kullanmam, başkalarına veririm  :ehi: niye yapıyorum bilmiyorum  :ehi: :ehi:

bulaşık makinesine bulaşıkları belli bir düzen üzerine yerleştiririm, benden başkası yerleştirmişse ve düzenimi bozmuşsa makineyi boşaltır geri yerleştiririm  :ehi: :ehi: :ehi:

çamaşırları seriyorken iç çamaşırları alt tele sererim, öyle gelişigüzel yapamam, çamaşırlığın karşısına geçer bi bakış atarım düzenli görünüyor mu diye  :ehi: :ehi: :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

:ehi:  :ehi: ahahah bana deli diyene bak  :ehi:  :ehi: 3 dilli çatalda ne  :ehi: hele makinayı boşaltmak kimse yaptıramaz onu bana  :ehi: