herkesin ilginç bir huyu vardır.. peki sizin ne :)

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 31 Ocak , 2013, 19:39:43

« önceki - sonraki »

huzur

ne takıntılı tiplermişsiniz yaaa:))

şaka şaka..
benim böyle huylarım yok galiba. çokmu rahat biriyim acaba. biraz düşüneyim sonra yazarım

asya81

Aklima dusen ne olursa olsun yapilacak yada olmasada alinip yapilacak mumkun degil uykularim kacar :toothy10: misafir gelecekse bir hafta onceden gerim gerim gerilirim uykularim bolunur nler yapsam diye :toothy10:

huzur

Alıntı yapılan: asya81 - 01 Şubat , 2013, 11:37:47
Aklima dusen ne olursa olsun yapilacak yada olmasada alinip yapilacak mumkun degil uykularim kacar :toothy10: misafir gelecekse bir hafta onceden gerim gerim gerilirim uykularim bolunur nler yapsam diye :toothy10:

bak o bende var. misafir gelecekse aynen günler öncesinden düşünürüm.
yapacaklarımın listesini yaparım.sonra hangi malzemlerle yapılıyor onun listesini yazarım karşılarına.evde olan malzemelere artı koyarım.. eksi olanları alırım..
ama yinede yapacağım zaman unuttuğum şeyler olur :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

~ERVA~

Ay bende çok takıntılı biriyim ya ama bazen sevmîyorum bu huyumu
Akşam yatmadan heryer derli toplu olacak
Mutfakta bulaşık olmucak gecenin yarısı da olsa
Yaparım bunları hasta olsamda yoksa gece asla uyuyamam
Birde herşeyi kafamda planlar öyle yaparım :ehi:

muhribe

mutfakta bulaşık bırakmamak bende de var
bıraksam sabah uyandığımda her yeri böcek sarmış olacak sanırım  :-ooo
çöpü illa çıkarırım kapıcı atsın diye, çıkaramasam da en azından balkona koyarım,
sanki gece mutfakta kalsa o çöp büyüyecek canavar olup tüm evi saracak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Merakla izlediğim bir dizi varsa mutlaka yere oturur çay içerim  :ehi: olmazsa olmaz keyif alamam  :ehi:

Mutlaka tv açık kalacak bakan olmasa bile  ::)

Ürünlerin son kullanma tarihine bakarım, geçerse atarım  :k06:

Ama hepsinden kötüsü plancıyım ne istiyorsam planlıyorsam öyle yaparım yada olacak  :violent1:

bnsroni

Kendimi bildim bileli eşarpla uyurum olmazsa asla uyuyamam o yuzden yatıya gıttıgım yerlerdede mutlaka çantamda olur :k06:

ayy

bide sigaram illa mutfaktaki masamda sandalye üzerinde diğer ayagımda diğer sandelyeye uzatılmış olacak yoksa asla ve asla içtiğim sigaradn hiç zevk almam nerde olursam olayım.hele memlekete gittiğimde iççek yer bulamamm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de süse çok düşkünüm... yeni bir bilgisayar programın incelerken önce   arka plan rengi ve teması değiştiriliyor mu diye bakarım...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim baya var sanirim  :icon_scratch: :ehi: :ehi: aklima gelenleri yazayim  :laughing7:

ilk olarak evde yiyecek kuru esya veye temizlik esyasi en az bi iki tane olcak fazladan yoksa evde hic bisey yokmus gibi hissederim  :suclu: bazen senelik aldigimda oluyo temizlik esyalarini  :-ooo yiyecekleride bitmeden almam lazim  :ehi:

para saklarim ama yerini hep unuturum sonrada bulunca cok sevinirim  :ehi: :ehi:

evi toplamadan uyuyamam  :laughing7:

bide uyurken kapkaranlik olcak yoksa uyumam  :sleepy1:
:nazar: :nazar:

Bluegirl

Benimde var cok şimdi gelmedi aklıma eşimin bi huyu geldi
Arabayı park edip cık cıkladıktan sonra illa kapısını kontrol eder  :k06:
Geçen gece geç vakit geldik eve ayakta uyuyor ama yinede kontrol etmeden geçmez canım benim  :D  :k06:

...ŞehzadEfe...

ilginç huy degilde takıntılarım var benimde bulaşıkları makineye ilk olarak bardaklar,kaşıklar,tabaklar olarak sırayla dizerim sırayla yerleştiririm

her sabah evden çıkarken dualarım vardır belli sıralarda ilk olarak fatiha,ayetel kürsi,salavat okurum okuduğum duaları sonra sırayla babamın tarafından baslarım annemin tarafında ve en son olarak eşimin tarafının ölmüşlerine de gönderirim ama isimler asla şaşmaz  :k06: her gün aynı sırayla

deterjan kokusuna bayılırım temizlik malzemelerinin satılan reyonundan zor alırım kendimi hepsini teker teker koklarım

heee bide yemeği ilk yerken koklayarak yerim kokusunu begenmezsem asla agzıma sokmam efede oyle yiyor bana çekmiş  :laughing7: :laughing7:

herkesiz yaptıgı yemeği yiyemem nefret ederim bu huyumdan su içemem de mesela kimsenin çatalından kaşığından asla bişey yiyemem.bir giydigimi bi daha yıkamadan giymem bu huylarımı pek sevmiyorum ama elimde olmuyor içim kaldırmıyor

daha çok var aklıma gelince yazarım  :k06: :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

ilginç değilde sinir olduğum huyum yatağa girince planlar yapmak ertesi gün yapacağım işlerin misafir gelcekse pastaların ne olacağına kadar düşünürüm...

saat ses çıkarırsa asla uyuyamam karanlık olcak odam

yatarken tüm odaların mutfağın bile kapısını kapatırım
daha vrdırda aklıma gelmiyoooo

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bi tane daha aklima geldi  :ehi: :ehi: tv bakmadan asla yemek yiyemem  :hungry: