28 Nisan , 2024, 20:34:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Huysuz,huzursuz çocuk...

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 31 Ocak , 2013, 08:55:40

« önceki - sonraki »

asya81

Doktordemisti simdiki cocuklar uyarilmis doguyor diye
Yani onceden bebeklerin gozu 40gun acilmazdi simdi fildir fildirlar dedi dogru bu
Onceden safmisiz :toothy10:

...ŞehzadEfe...

valla kızlar insanın karşısındaki biraz anlayışlı olmalı ama oda olmayıncca elimden bişey gelmiyor zor hayat,şartlar,mecburiyetlik
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

öyle eltişim napacaksın, ben bazen diyorum birazcık anlayış göstermek o kadar mı zor ama napacaksın  :dontknow: el mahkum çocuklarımıza bakıyorlar yine Allah razı olsun ama hiç mi genç olmadılar, hiç mi halden anlamazlar  :dontknow:

asya81

Oyle nagihan sartlar boyle gerektiriyor simdilik.boyle gidecek degil ya.zaman neler gosterecek bakalim.huzurunu kacirma bu zamanlar bidaha gelmez az daha sabir cek.allah tadinizi bozmasin saglik versin hersey rayina girer yeterki dik durgiden bizden gidiyor cunku

muhribe

görümcemle aramda soğuk rüzgarlar esiyor  :k06: anlatmıştım ya önceden annesine şikayet etmiş beni aramıyor yengem diye ki külliyen yalan haftada 1 arardım o ise canı konuşmak istediğinde kontörüne kıyamaz beni çaldırır kapatırdı ben geri arardım  :caca:
dün annesiyle konuştu sonra abisiyle konuştu beni istemedi telefona ben de oralı olmadım yiğitle ilgileniyorum diye

asya81

Amaan cokta fifi deseydin canim pek meraklilar sanki sesimize laf olsun.bide cagri atmak ne ola :-ooo

kelebegimm

orasi kesin betülümm buyudukce askda buyuyo galiba :love9: :love9: :love9:
oyy nagisim bak nasil sevio nasil duskunnn sana yerim onu bennnn :love9: :love9: :love9:
ah bi yan yana gelebildekde yesem onlariiiiiiiiii
canim ya hickimseyle aran iyi deilmi anlat sole hafta sonlari bari gitse die oda uyarsin kaynana bunlarda genc arada yanliz birak diye
gerci bu devirde tirnagin varsa basini kasi die bilaf varya tam oturuyo yanim kimsenin kimseye hayri yok :sad1:

]

muhribe

aman adilecim ben çalışıyorum ya para paçamdan akıyor öyle sanıyorlar  :-\ çaldır kapat yenge arasın, bi de üstüne aramıyor desin. bunu duyduğumdan beri aramıyorum valla kusura bakmasınlar aptal yok karşılarında  :sad1:

ayşenurum  :love9: keşke imkan olsa bi gün biz de efe paşamızı görebilsek  :love9:

bence sağa sola laf vermemek en iyisi. beni bazen eltim falan arıyor nasıl gidiyor valideyle diye, iyi valla bi sorun yok diyorum saf mıyım ağızlarına laf vereyim sonra yedi düvele anlatılsın  ;)

asya81

Haklisinbazen laf ariyorlar dedikodu icin en guzelini yapiyorsun iyi hos deyip gececen ilerde yol su elektrik olarak donmesinler.

Balböceği

Onun şimdi karıştırma, dökme nasıl ne değildir diye merak etme dönemi hacı geçici süreç emin ol.  :k06:

Hako'da yaşına kadar sesi çıkmaz oturduğu yerde oynar ağlamaya erinirdi. Öyle derlerdi.  :ehi:

Erken süründü erken yürüdü o zamanda döktü saçtı ama yasından sonra fena oldu. 2 yaşını geçince de sendrom çıktı  :ehi: :toothy10:

Aman daha durun.  :ehi: 2 yaş sendromu gelmeden ikinciyi yapanlara hayret ediyorum başlarına ne gelecek bilmiyorlar.  :toothy10: :toothy10:

asya81

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 31 Ocak , 2013, 13:11:39
Onun şimdi karıştırma, dökme nasıl ne değildir diye merak etme dönemi hacı geçici süreç emin ol.  :k06:

Hako'da yaşına kadar sesi çıkmaz oturduğu yerde oynar ağlamaya erinirdi. Öyle derlerdi.  :ehi:

Erken süründü erken yürüdü o zamanda döktü saçtı ama yasından sonra fena oldu. 2 yaşını geçince de sendrom çıktı  :ehi: :toothy10:

Aman daha durun.  :ehi: 2 yaş sendromu gelmeden ikinciyi yapanlara hayret ediyorum başlarına ne gelecek bilmiyorlar.  :toothy10: :toothy10:
Bende hayranim bu sendromlar bitmeden hamile kalanlara :-ooo dusunsene biri iki yassendromunda uyumaz kudurur o sira ya dogmusturdigeri. Yada hamileligin en agir zamanlaridir :-ooo allah yardim etsin

Balböceği

Bu sendrom ergenlik çağından betermiş  :-ooo artık düşünün  :ehi:

Yok anam düşünmesi bile yıpratıyor beni  :honk:

doğangüneş

Susun lan sınır seyler  :laughing7:
Oğlum 25 aylıkti kızım doğdu ne oldu yani olduk mu
Surunuyoruz hepsi bu  :ehi: :ehi: :ehi:

Nagihan Cnm,benim 2. Oğlanda pek bi firlama :love9:
Üzülme zekasından yapıyor onları zor oluyor cok iyi biliyorum  ama buyudukce düzene girer
Cok uzme  yıpratma kendini
Yıllar sonra Ayy ne kadar abartmıştım diyor insan

Bu arada validelerinizi okudukça kalbim sıkışıyor  :'(
Yasamisim ya iyi biliyorum..gun dogmadan neler doğar kızlar Rabbim büyük hamdolsun
Ben yaşadıklarımı yazsam inanmazsınız ayse yalan söylüyorsun dersiniz :y25:
Cok zulmettiler..nemrutun Firavun'un temsilcileri resmen..

Balböceği

Ben kararsızım bu çocuk konusunda   :'(

Yok yok çevreye bakınca ard Arda tam rezillik terbiye eksikliği oluyor hacı.

Nemrutun firavun temsilcileri  :ehi: tuttum bunu  :ehi:

duygu-begüm

selam arkadaslar benım kızımda 26 aylık ınanılmaz haraketlı mısafırlıge bıle gıdemıyorum utanıyorum cocugu olmayan arkadaslar hemen laf edıyolar walla cok utanıyorum 22 ay emzırdım ama hala gecelerı 3 kere kalkıp aglıyo bana sarılmak ıstıyor  2. cocugu hıc dusunmuyorum kısmet tabıkıde calısmıyorum ama gurbetteyız basımı kasıyacak vaktım yok esım de aksamları ılgılenemıyor tam konusmaya baslamadı aksı de bır cocuk allah yardımcımız olsun..
kızım 2 yasında