çocuk odası için öneriler

Başlatan muhribe, 30 Ocak , 2013, 16:10:41

« önceki - sonraki »

huzur

http://www.ikea.com.tr/urundetay/00168645/mammut_cocuk_sandalyesi.aspx

bunlar güzel değilmi peki.. iki yada 3 tane alsam. arkadaşları olur onlarla oynar belki::)) o arkadaşın evide müsaitti 3 tane almıştı renk renk

muhribe

çok güzel şeyler var ya  :love9:
evin geniş olacak içine sine sine dizayn edeceksin odayı
istanbulda kendi evimdi ama 2 odalıydı oğluma oda yapamadım
burda kiradayım diye rahat davranamıyorum

huzur

bende kiradayım ama inş Allah nasip ederse çocuğuma güzel bi oda yapmak istiyorum. engellenmezsem tabi...
benim hiç odam olmadı :crybaby2: :crybaby2: ona yapıcam

muhribe

benim odam oldu ama çok geçti, lisede falandım, o da kardeşimle ortaktı  :-\
çocuklarımız sefasını sürsün  :amin:

asya81

Allah guzel buyuk genis evler nasip etsin hepimize :amin: bizim evde kucucuk sikis tepis bide avrupa tarafinda bizim is asya tarafinda kiradayiz ev genis sukur ama dedigin gibi kira olunca hic bisey ice sinmiyor

asya81

Cocuklarin baska cocuklarda tek ksikandigi sey oda eminim o yusden elimizden geldigince ozel alan yaratalim nasipse.ailelerimizde yoktu yada fazla kardestik olmadi.hepimizin yarasi odasisli, sanirim

muhribe

napalım adilecim hiçbir şey dört dörtlük olmuyor, Allah şükrümüzü artırsın  :amin: huzur sağlık versin yuvalarımıza  :amin:

ama çok özeniyorum oğlumun güzel bi odası olsun, rahat rahat ders çalışsın, oynasın, arkadaşlarıyla otursun

hiç arkadaş davet edemezdim evimize odam yoktu diye  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

bizim çocuk odası var ama efeye sıra gelmedi kayınvalide kalıyor orda (allah korusun yinedeeee) ölünce yapıcam artık
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

Amin canim.bende cagiramazdim oda olmayinca olmuyor.imrenmesinler kimseye ama sukretmeyide bilenlerden olsunlar :amin:
Guzelfikirler oldu saol canim
Dusunelim daha neler yapabiliriz
Fikir gelirse paylasalim

muhribe

asya81

Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 30 Ocak , 2013, 16:56:51
bizim çocuk odası var ama efeye sıra gelmedi kayınvalide kalıyor orda (allah korusun yinedeeee) ölünce yapıcam artık
Yasi kac validenin nagis oglun ergenlige erer allah omurversin valide daha sende olursa napcan bacim :-ooo

...ŞehzadEfe...

3+1 canım eski tip evleri bilirmisin boyle ortadan camlı falan biz oraya duvar ördük bir oda yaptık diger yere kemer iki oda oldu bide yatak odası benim ev büyük eltişim yaa 110 m2

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: asya81 - 30 Ocak , 2013, 16:59:48
Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 30 Ocak , 2013, 16:56:51
Yasi kac validenin nagis oglun ergenlige erer allah omurversin valide daha sende olursa napcan bacim :-ooo

canım ozaman içerde koltukta yatıcak  :-\

muhribe

eltişim bence yaza doğru efeye oda yapıcam de
valide de koltukta yatıversin ne var yani
eşyalarını koyarsınız bi dolaba
çocuğun temiz güzel bi odası olsun
Allah bilir ama bi daha anne olacak mıyız belli bile değil
hiç olmazsa bunları istediğimiz gibi büyütelim ben böyle düşünüyorum  :dontknow:

asya81

Bende katiliyorum yaza odasini yapin efenin valide koltukta yativersin ne olacak sanki.okadar calisip ekmek getiriyorsun eve okadarda luksu olsun oglunun