25 Nisan , 2024, 17:28:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kraft dondy sallanan mama sandalyesi

Başlatan asya81, 30 Ocak , 2013, 11:49:19

« önceki - sonraki »

asya81

Kraft dondy sallanan Muzikli dogumdan itibaren yatak 3 yasina kadarda mama sandalyesi olarak tasarlanmistir.yer darligi yuzunden satiyorum ilgilenen arkadaslar piyasada 450tl civari ben 250 tlye veriyorum

asya81

laracroftt

bende de vardı adılecım  :k06:

Ilk 5ay sadece onda uyudu
Sallanıo ya, sırtını dumduz yatırıyoduk uyuyodu
Gunduz kemerını baglayıp yemek yedırıyodum,kurtarıcımdı benım

asya81

Benim kizda rahat 8 ay onda uyudu hosur husur :toothy10: muzikli ya acip bagliyordum icine sallanma ayarliyor isimebakiyordum simdi ayakta sallaniyor gerci :cildir: yer darligindan satiyorum.bitane daha var mama sandalyesi validede var.onuda alin evden diyor  :cildir: yani sandalyelere bogulduk :toothy10:

laracroftt

ben bı yakınımdan emanet almıstım kullandım gerı verdım ama hakıkaten kullanılmadıgında yerın olması lazım. Mama sandalyesınden cok besık gorevı goruyor. Ayy ne rahattım o donemde :k06:
Ac muzıgını,salla uyusun :ehi::ehi:
Resmınıde koyaydın ya kuzum,alcak olan daha ıyı anlasın. Burda alıcı olmassa sahıbınden.coma falan koy. Mutlaka alıcı bulursun cok guzel bı urun cunku

asya81

Canim laptopun net baglantisini tablete taktik resim bunla cekiliyor ama bununla resim paylasma olmuyor hizli resim acilmiyor.yarin telle cekip kardesimin pc ye atip koyucam resim.dedigin gibi sahibindene koyayim oraya baktim 2.el ben 250 dedim orda 290-300 arasi fiyat vermisler.ben yinede cok isteyene kirarim fiyati

nazo-58

bacı resmini koysana bakem bi.bende alıcam mama sandalyesi bi bakem seninkine.

asya81

serkanyagız

kraftın bebek beşiğini satmadıysanız almak istiyorum ama mesaj yazarsanız sevinirim