27 Nisan , 2024, 23:25:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar regl im geciktimi sayıyım acaba?

Başlatan cigdemcrocus1501, 29 Ocak , 2013, 09:54:17

« önceki - sonraki »

cigdemcrocus1501

sat tarihim 31 ARALIKTI normalde 4 gün onceye yada 2 gün onceye atar yanı 26 gun yada 28 gunde bir olurum şaşmaz.hala olmadım sizce bir gun daha bekliyimmi aşılamamım 15.günü bugün.ayrıca yumurtlama olduktan 14 gün sonramı regl oluyoruz bilen varmı?

asya83

aşılamanın 15. günü demişsin cnm bence bhcg yaptır çıkar mutlaka belirtiler var mı?

masal12

ben aşılamanın 15. gününde evde test yaptım 2. çizgi silik çıktı kan testi yaptırdım negatifi gördüm akşamına da regl oldum :(:(:(
umarım senin öyle olmaz ben senden çok umutluyum canım senin durumun aynur (serserim) un durumunun aynısı... o da polip ameliyatı oldu aşılaması hemen tutmuştu inş seninde öyle olcak.. güzel haberlerini bekliyorum canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: masal12 - 29 Ocak , 2013, 10:03:49
ben aşılamanın 15. gününde evde test yaptım 2. çizgi silik çıktı kan testi yaptırdım negatifi gördüm akşamına da regl oldum :(:(:(
umarım senin öyle olmaz ben senden çok umutluyum canım senin durumun aynur (serserim) un durumunun aynısı... o da polip ameliyatı oldu aşılaması hemen tutmuştu inş seninde öyle olcak.. güzel haberlerini bekliyorum canım  :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah tatlım ya hiç cesaretim yok valla bugn yarın direk kan testi yaptırıcam heralde.

asyacım hiç beliritm yok diyebilirm adet sancısı ve şişkinlik var göğüslerde şişkinlik yok ama bulantı fln yok ,bağrsaklar düzensiz ama onlar regl zamanıda oluyodu.bilmiyorum kesin cıkar kandada nasıl yaptırıcam bilmiyorum..

öykükıvanç

canım test yaptıracaksan yarını beklemende çok anlamlı değil bence bugün imkanın varsa yaptır ve güzel haberlerini bize ver...

asya83

evet bir hamiş haberi alalım keyiflenelim ne güzel olur:)))
inşallah hamilesindir inşallah tüm sabretmelerine ve ümitlerine değmiştir..

cigdemcrocus1501

valla kızlar felaket bir adet sancım var ve şişkinlik bir türlü gelmedi diye düşünüyorum reglim. ztn testi mecbur yaptırcam dr um istiyor ama sağlık ocağinda sabah yapıyorlarmış sonuç ta bir sonraki gün yani bu durmda hamileysem bile perşembe ögrenicem yada bu akşam bi hastaneye gidicem ama akşam hastaneler yaparmı acaba ve sonuç çıkarmı hemen bilginiz varmı ?

ayy

bende aşılama yaptırdıgım ay bir hafata kadar önce gelmişti reglim.15 gün olmuş kan tetsini yaptır artık kuzum belirsizlik yaşama boşuna.güzel haberlerini bekliyoruz inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de 2 aşılamamda aşılamadan  12 gün sonra adet oldum... 3. aşılamamda büyük ihtimalle düşük oldu,  çünkü kanama oldu ama adetimi daha yeni oldum
bence de hemen hastanede yaptır, özel hastane her zaman yapıyor

cigdemcrocus1501

KIZLAR MAALESEF LAVABO GİTTİM AZ ONCE KIRMIZI KAN VARDA İDRARDA ,AMA YINEDE TEST YAPICAM DR KESİN İSTİYOR NE SIKICI HAMİLE OLMADIĞINI BİLE BİLE TEST YAPTIR BİDE İŞİN YOKSA

ayy

inşallah regl degildir canım :amin: :amin: :amin: sen testini yaptır hemen :opucuk:

makaron

kızlar nasılsınız? epeyidir giremiyorum. yerinde mi moraller :)

cigdemcrocus1501

EWET AKŞAM HASTANEDEN GELİYORUM TEST NEGATİF CANLAR,BU AYDA BİR AŞILAMA YAPICAZ HERALDE ÜP MÜ YAPSAK DİYE DÜŞÜNMÜYOR DEGİLİM AMA 6-7BİN LİRA GERÇİ AŞILAMAYA 1500 PARA VERDİK ŞİMDİ YİNE 1500 VERİCEZ .AMA DAHA ZAHMETSİZ İŞTE..RAPOR ÇIKAARMA DETAYLI BİLEN VARMI

ayy

canım çok üzüldüm  :sad1: :sad1: :sad1:beklemeden başlıcaksın sanırım.
ünv hastanerinde veriyorlar raporu.ama sorun neyse ona göre.
sayı sperm 5  milden azsa rapor veriyorlar değilse 3 aşılama şart koşuyolar ve gecen sene konuştıgumda özelde yapılan aşılama vs.saymıyorlar..
eger kadının tüpleri tıkalıysada direk rapor alıyorsun.
fakat herşey çok fazla zamana yayılıyor.inşalah bu süreçte tedavisiz gelir meleğin :amin: :amin: :amin: :opucuk:

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 29 Ocak , 2013, 22:26:41
canım çok üzüldüm  :sad1: :sad1: :sad1:beklemeden başlıcaksın sanırım.
ünv hastanerinde veriyorlar raporu.ama sorun neyse ona göre.
sayı sperm 5  milden azsa rapor veriyorlar değilse 3 aşılama şart koşuyolar ve gecen sene konuştıgumda özelde yapılan aşılama vs.saymıyorlar..
eger kadının tüpleri tıkalıysada direk rapor alıyorsun.
fakat herşey çok fazla zamana yayılıyor.inşalah bu süreçte tedavisiz gelir meleğin :amin: :amin: :amin: :opucuk:
PEKİ AYŞECİM YAŞADIĞIN ŞEHİRDEN ALMAK ZORUNLUMU BU RAPORU VE AŞILAMA ÖZELDEN SAYMIYORLARMI KESİN??SENCE TÜP MÜ AŞILAMAMI GEÇİYİM KARAR VEREMİYORUM