Kızlar Yürüteç Konusunda Çok Kararsızım Yardım Edin..

Başlatan esmerim:)), 27 Ocak , 2013, 16:45:53

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar oglusum 7.ayını gectı  :amin:  :nazar:
Eskiden yerde oyuncaklarıyla oynuyordu suanda baya hareketlendı yerde durmak ıstemıyor koyuyorum done done baska yerlere gıdıyor zaten.Hemen bana bagırıyor onunla oynamamı ıstıyor.Bende yanlız ev hanımıyım ısım gucum yemek derken oglusumu yanlız bırakmak zorunda kalıyorum mecburum.
Çocucukta sıkılıyor artık halıyle.Yurutec almayı dusundum arkadasların cocukları hep yurutecte ama okudugum bazı yazılarda yurutecın saglıklı olmadıgını yazıyor ozellıkle erkek cocukları ıcın kısırlık yapabılıyormus Allah korusun.Ama etrafımda cok koyan hatta anneler rahat etmek ıcın cok bıle koyuyor cocuklarını.Oglum ıcın bısey yapmam lazım kendı kendıne oynaması ıcın.Alsam acaba yurutec zaten ben cok durdurmam ama cok kararsız kaldım yurumesınede yardımcı olur dıye dusunuyorum.Bırde mama sandalyesı alan arkadaslarım var ona koyuyolar.sızce napsam sız neler yapıyorsunuz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben 6ayliktn sonra günde 15 dk filan koymaya basladim sonrasinda en fazla yarim saat koydum mutfakta isimi yaparken filn cok isime yaradi sende kullanabilirsin asiri kullanmadigin sürece sorun olmaz  :) benim aldigim yürütec mama sandelyeside oluyodu ama ben gene ayri mama sandelyesi aldim
:nazar: :nazar:

esmerim:))

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 27 Ocak , 2013, 17:26:38
ben 6ayliktn sonra günde 15 dk filan koymaya basladim sonrasinda en fazla yarim saat koydum mutfakta isimi yaparken filn cok isime yaradi sende kullanabilirsin asiri kullanmadigin sürece sorun olmaz  :) benim aldigim yürütec mama sandelyeside oluyodu ama ben gene ayri mama sandelyesi aldim
tesekkurler cnm benım halılarımda bıraz kalın aklıma takılıyor uff ya bı karar vermem lazım bebegımı oyalıcak bıseyler bulmam lazım alıcam galıba yurutec

laracroftt

takılıp dusmesınden cekınıyosan hoppala da alabılırsın
Kapının pervazına asılıo,oyuncaklı seslı olanları var

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: esmerim:)) - 27 Ocak , 2013, 17:40:50
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 27 Ocak , 2013, 17:26:38
tesekkurler cnm benım halılarımda bıraz kalın aklıma takılıyor uff ya bı karar vermem lazım bebegımı oyalıcak bıseyler bulmam lazım alıcam galıba yurutec
benim halilar ince oldundan sorun olmuyo ama sen büyük halin haric ötekileri kaldirabilirsin  :k06:

izemsevi

kararsız kalmana hiç gerek yok kısaca alma benim kızım hiç kullanmadı yaşına geldiğinde yürüdü

asya81

Benim kizim 6aylikti kullanmaya basladim.zaten 10-15dk kullanirsin zaten istesende durmaz.o ara isini gorursun oda yrulur yurumesini geciktirirfelan derler ama bence dogru degil yurumenin onla alakasi yok ben 8.ayina kadar kullana bildim sonrakendini  icinden atiyordu.yasina girdigun yurumeye baasladi :nazar:Oyaliyorda onlari al fazla kullanmamak kaydiyle ama dedimya zaten istesende durmaz fazla icinde

destina06

yürütece bindirmek zaralıymış kalça çıkıklığı falan yapıyo en iyisi hiç kullanma böyle bir derdin de olmaz ;D