29 Mart , 2024, 18:38:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sükürler olsun kizima kardes geliyoo:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 26 Ocak , 2013, 15:17:34

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

26 Ocak , 2013, 15:17:34 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2013, 10:30:20 °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°
Slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers:
7haftalik hamileyim ama diger hamileliklerde oldugu gibi zor geciyo  :sad1: ara ara kanamalarim oluyo her seferinde tamam bitti gitti bebegim diyorum ama sükür bisey olmamis  :nazar: daha bgün hastaneye gittik doktor bakti ilk defa kalp atisinida gördük  :love9: :nazar: :nazar: ama bu kanamalar nerden geliyo bilmiyolar dün kendi doktoruma gitmistim alltan baktigi icin kanama olmustur dedi  :dontknow: :dontknow: hastanede yatmam lazimdi aslinda ama kizimi birakamadim doktor evde hep uzan dinlen kizini kaldirma dedi bakalim idare etcez artik insallah bu dertlerden kurtulurum nolur dua edin  :amin: :amin: :amin: :amin: kimseye dememistim anneme mecbur dedim yardim etsinler diye hakkimizda hayirlisi olsun insallah bu dönemide kizimlan birlikte atlatirim  :amin: :amin: darisi bekleyen arkadaslarin basina  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

Balböceği

Maşallah canım  :opucuk: Allah hakkında hayırlısını versin, inşallah kolay geçer  :opucuk:

Tebrik ediyorum, gözün Aydın olsun.  :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 26 Ocak , 2013, 15:28:09
Maşallah canım  :opucuk: Allah hakkında hayırlısını versin, inşallah kolay geçer  :opucuk:

Tebrik ediyorum, gözün Aydın olsun.  :nazar:
amin cnm saol dualarinizi eksik etmeyinde bu yavrumuda kucagima alayim  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

Hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla kucağına versin inşallah  :amin: olumsuz düşünme sakın kanamalarn geçicek ve çok güzel bi hamilelik geçiriceksin buna inan  :opucuk: dualarımız seninle  :amin:

destina06

Tebrikler Allah tamamina erdirsin  :flowers: Allah yardimciniz olsun :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ђคtเςє - 26 Ocak , 2013, 15:36:27
Hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla kucağına versin inşallah  :amin: olumsuz düşünme sakın kanamalarn geçicek ve çok güzel bi hamilelik geçiriceksin buna inan  :opucuk: dualarımız seninle  :amin:
insallah cnm ya bi kac ayi atlatsam ferahlicam  :amin: sende sagliklan kavus bebisine  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: destina06 - 26 Ocak , 2013, 15:46:30
Tebrikler Allah tamamina erdirsin  :flowers: Allah yardimciniz olsun :amin: :amin:
saol cnm amin insallah seninde bebislerin gelmistir  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

canım tebrik ederim :nazar: :nazar:
inşallah meleğin hep seninle kalır  :amin: :amin: üzülme biçok hamile de burum oluyor diye biliyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 26 Ocak , 2013, 15:49:41
canım tebrik ederim :nazar: :nazar:
inşallah meleğin hep seninle kalır  :amin: :amin: üzülme biçok hamile de burum oluyor diye biliyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk:
saol cnm amin  :amin: evet cok kiside oluyo benimde her hamileligimde oldu 2 tanesi kötü bitti sükür kizima kavustum  :amin: insallah kardesinede kavuscaz beklicez artik napalim Rabbim nasil uygun görmüsse yasiycaz  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ocak , 2013, 15:47:53
Alıntı yapılan: ђคtเςє - 26 Ocak , 2013, 15:36:27
insallah cnm ya bi kac ayi atlatsam ferahlicam  :amin: sende sagliklan kavus bebisine  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

amiin inşallah  :amin:  :amin: bütün bekleyenler  :amin:

seda87

güül cnm sensin demi...ayyy çok şaşırdıım yaaa gözünz aydın cnm sağlıklı hamilelik geçirirsin inş cnm çok sevindiim...
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2013, 15:57:08
güül cnm sensin demi...ayyy çok şaşırdıım yaaa gözünz aydın cnm sağlıklı hamilelik geçirirsin inş cnm çok sevindiim...
evet cnm benim  :opucuk: :opucuk: saol cnm insallah hersey yolunda gider  :amin: :amin: sen nerelerdesin hic ugramiyon oglun nasil iyimi  :opucuk:

seda87

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ocak , 2013, 16:01:06
evet cnm benim  :opucuk: :opucuk: saol cnm insallah hersey yolunda gider  :amin: :amin: sen nerelerdesin hic ugramiyon oglun nasil iyimi  :opucuk:
canm ismin değişmiş ama kızından tanıdım hemen:) tatlım giremiyprum çok ben yaa daha çok faceden bakıyorum artık burdaki kızlarla ordan görüşü
yoruz arada.oğlumda ii teyzesi çok sağol çarşambaya d.günümüz var hayırlıyla :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2013, 20:38:17
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ocak , 2013, 16:01:06
canm ismin değişmiş ama kızından tanıdım hemen:) tatlım giremiyprum çok ben yaa daha çok faceden bakıyorum artık burdaki kızlarla ordan görüşü
yoruz arada.oğlumda ii teyzesi çok sağol çarşambaya d.günümüz var hayırlıyla :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
masallah bizede az kaldi heyecanliyim simdiden  :muzz: :muzz:  insallah ozamanda kardesi bizlen olur beraber kutlariz  :amin: :amin: simdiden dogum günü kutlu olsun pasanin  :love9: :opucuk: :nazar:

kelebegimm

Gulummm Allah yardımcın olsun canım  :amin:
Acaba sendedemi kan pirtilasmasi var acaba ya :icon_scratch:
Hayırlısı olsun Rabbim kucagina aldığın gunleride gostersin :amin: :amin: :amin:

]