Sükürler olsun kizima kardes geliyoo:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 26 Ocak , 2013, 15:17:34

« önceki - sonraki »

๑ஐtek tabancaஐ๑

hayırlı olsun gülcüm Allah tamamına erdirsin  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Ocak , 2013, 21:30:33
Gulummm Allah yardımcın olsun canım  :amin:
Acaba sendedemi kan pirtilasmasi var acaba ya :icon_scratch:
Hayırlısı olsun Rabbim kucagina aldığın gunleride gostersin :amin: :amin: :amin:
saol cnm amin  :opucuk: ben 2.düsükten sonra baktirmistim kanima bisey cikmamisti zaten ecrindede bastan sorun vardi sonrasinda sagliklan gelmisti  :love7:
Bugün zaten düsük yaptim düsüncesinden gitmistim okadar kan gelince korktum ama sükür simdilik hersey yolundaymis  :amin:  :nazar: ama tersi bi durum olursa Allah korusun  :amin: bu yaz türkiyede en iyi doktoru bulup herseyime baktircam.burdakiler cok anlamiyo ve ilgilenmiyo sende iyi biliyosun.neysem hayirlisi olsun dua edin bize  :opucuk:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kelebegimm

İns ters bi durum olmaz canim :amin:
Benimde ilk 3 ay hep kanamalı gecdi :-\
Progestan kullaniyonussun o kesiyordu benim kanamami
Ah buranın dokdorlari ahhh :caca:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Ocak , 2013, 22:47:00
İns ters bi durum olmaz canim :amin:
Benimde ilk 3 ay hep kanamalı gecdi :-\
Progestan kullaniyonussun o kesiyordu benim kanamami
Ah buranın dokdorlari ahhh :caca:
insallah bisey olmaz cnm Rabbime emanetiz  :amin: bana hic bisey vermedi sadece magnezyum yazdi okadar  :dontknow: hayiirlisi olsun  :amin:

xxcansuxx

tebrik ederim canım inş. sağlıkla bu kuzucuğunada kavuşacaksın ecrin gibi sarıp   sarmalayacaksın  :amin: :amin: :amin:
stres yapma rahat ol bebeğinde göbüşte rahat rahat büyüsün inş. :amin: :amin: :amin: :opucuk:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Ocak , 2013, 14:45:38
tebrik ederim canım inş. sağlıkla bu kuzucuğunada kavuşacaksın ecrin gibi sarıp   sarmalayacaksın  :amin: :amin: :amin:
stres yapma rahat ol bebeğinde göbüşte rahat rahat büyüsün inş. :amin: :amin: :amin: :opucuk:
amin cnm saol  :amin: aramizda zaten bi gün var insallah ayni gün kucagimiza almak nasip olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: simdilik ticket yapmadim hep seninkine bakiyorumm  :love7: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 27 Ocak , 2013, 15:06:46
hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
saol cnm amin  :amin: :amin: sende insallah sagliklan büyüt kizlarini  :opucuk:

__nil__

gülcüm çok sevindim cnm ben en son okuduğumda sen hamile değilmişim test yanlış çıkm ış filan yazışsın tam anlamadım hamileymişmisin meğer???

inş zorlukları atlatırsın tatlım da sağlıklı bir hamilelik geçirirsin rabbim gönlüne göre versin sağlıkla kucağına almak nasip etsin inş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Ocak , 2013, 15:13:01
gülcüm çok sevindim cnm ben en son okuduğumda sen hamile değilmişim test yanlış çıkm ış filan yazışsın tam anlamadım hamileymişmisin meğer???

inş zorlukları atlatırsın tatlım da sağlıklı bir hamilelik geçirirsin rabbim gönlüne göre versin sağlıkla kucağına almak nasip etsin inş
amin cnm saol  :amin: :opucuk: :opucuk: o ay gercekten test yanlis cikmisti adet olmustum ondan sonraki ay hamis kalmisim hic de beklemiyorum hastaydik ailecek hic calisma filan olmamisti bi kac kere haric o da sükür yetmis bile  :) insallah ecrin gibi bu yavrumada kavusurum  :amin: :amin: dua edin  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ecrine hamisken hep midem filan bulanirdi bunda bulanti yok ondanda korkuyom niye bulanmiyo diye  :-\ :-\ :-\ insallah sagliklan büyüyodur  :amin:

mutluluk

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nazlıyarim

maşallah hadi gözünüz aydın.allahım hayırlısıyla kucağına almanı nasip eylesin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...