AYŞE'nin FETİH süresine yardım edermisiniz KIZLAR

Başlatan ayy, 25 Ocak , 2013, 16:02:59

« önceki - sonraki »

ayy

kuzum bu cumartesi başlıyorum yani bugun.cumada bitecek.cumaya biterse kırmızzıları sanada veririm kuzum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bahsedyim ayşemde öle uzunki benim hikayem ben sana özet geçeyim  :sad1: :sad1: :sad1:
evliliğimin 9 yılındayız ayşem.ilk yıl ikikez hamiş kaldım.ilkini bönreğimdeki taş için kullangım ilaçlar yüzünden kaybettim :sad1: :sad1:ikincisinin kalp atışı durdu ve bi yılbaşı gecesi aldılar benden :sad1: :sad1: :sad1:nasıl zor günler gecirdim anlatmak istemiyorum bile :sad1: :sad1:sonra bisüre korundum sonra yeniden istedik yıllarca olmadı hep kendimde sorun olcanı sandım ama her testim genetik dahil tertemiz çıktı.hatta yaşıma göre gayet iyyimiş(32) sonrasında yumurta takibi iki çatlatma iğnesi vs..sonra gecen sene begenmedimiz devlet hastanelerindeki dr eşimin testinizistedi ve ögrendkikki sayımız azmış :sad1: :sad1: :sad1: direk tüp dediler.bizde 1 ay sonraya yaptıracaktıkki kürle eşimin sayısını 1 ayda yükseltitk ve bir aşılama yaptık haziranda negatif :sad1: :sad1: :sad1:bide ondan önceki aydı sanırım kimyasal yasadım sadece 4 gün sürdü hayalim :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: kasımda tam tüp yapacaktık yegenim büyük bir kaza gecirdi :sad1: :sad1: :sad1: ve tedaviyi erteleyip memelekete gittim bir ay :sad1: :sad1: :sad1:
gelincede kendimi hazır hisstmedim bebeğe.bahara yada yaza erteledik tedaviyi..bu aradada boş durmayayım diye yeniden kür ve macuna başlattım eşime inşllh bi mucize yaratır rabbim bol hazinesinden bizede :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
işte böyle ayşecim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
seninde hikayeni az çok biliyorum inşallah rabbim kimseyi benim kadar bekletmez kimseyide bu acıyla sınamaz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayşecik85

Ayşem çok zor süreçlerden geçmişsin inan çok üzüldüm :( :crybaby2: inşaallah Rabbim bütün bu acılarını unutturacak sevinçler yaşatır çifter çifter, umudunu yitirme, ki güçlü biri olduğunu tahmin ediyorum asla umudunu kaybetmezsin bak bizim gibilere umut veriyorsun hem, Rabbim inşallah bebeklerine bir an önce kavusturur seni

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
hiç kaybetmedim ayşem umudumu bazan tökezlediğim oldu ama çok şükür rabbim sabrınıda veriyor çabuk toplanıyorum herdefasında :amin:
inşallah bekleyen herkese anne olmayı nasip eder rabbim :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

Ayşecim bana da 3 tane yazar mısın okurum inşaallah canım, Rabbim kabul etsin şimdiden

ayy

Alıntı yapılan: ayşecik85 - 27 Ocak , 2013, 09:31:34
Ayşecim bana da 3 tane yazar mısın okurum inşaallah canım, Rabbim kabul etsin şimdiden
ayşecim sadece cuma kaldı seladan önce okunacak.seladan önce okumaya müsait olursan yazayım kuzum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

27 Ocak , 2013, 14:16:38 #20 Son düzenlenme: 28 Ocak , 2013, 21:17:58 ﻪկկ ❤ ☾
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

26.01.2013 CUMARTESİ      1 TANE : ayşe(1)  OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

27.01.2013 PAZAR              3 TANE  : ayşe(1) şule(2) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

28.01.2013 PAZARTESİ        5 TANE :ayşe(3) fatoş(2) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

29.01.2013 SALI                   7 TANE :ayşe(3) emine (4)

30.01.2013  ÇARŞAMBA         7 TANE :ayşe(3) ece (4)

31.01.2013 PERŞEMBE            7 TANE :ayşe(3) sude(4)

01.02.2013  CUMA(seladan önce) 11 TANE : ayşe(5) ayşe(3)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayşecik85

olurum Ayşe, cumadan önce mi okuyacağım, çarşamba falan olmaz mı kafam karıstı, bilmediğim için

ayşecik85

sanırım gün gün okunması gerek, tamam canım sen yaz Allahın izniyle okurum sana da mesaj atarım

ayy

EVET KUZUM GÜN GÜN OKUNMASI GEREK TÜM GÜNLER DOLU CUMAYA YAZIYORUM 3 TANE ÖYLEYSE :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: BİGÜNÖNCEKİ AKŞAM HATIRLARIM KUZUM MSJLA :opucuk: :opucuk:
RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH DUALRIMIZI GÖNDERSİN SIPALARIMIZI :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

tamam canım Allah kabul etsin inşaallah, peki nasıl dualatacaksın özel bişi var mı bende 500 yasini dualatacağım da sormak istedim. Kendim yalvar yakar dua edeyim diyorum, başka ne gibi şeyler olabilir ki?

ayy

27 Ocak , 2013, 14:31:57 #25 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2013, 14:33:35 ﻪկկ ❤ ☾
kuzum ben başlamadan önce 2 rekat namz kıldım niyetimi ettim.öyle ağlamktan dua edebildimmi bilmiyorum.başım secdeye gidince bide kuran okumaya başlayınca ben ağlıyorum tutamıyorum kendimi..niyetimi ettim sıpalrım için rabbim kabul etsin inşallah hepimizin dualrını.zaten niyetimizi biliyor rabbim.ama 500 yasin için nasıl bir duası var bilmiyorum :dontknow: :dontknow: :dontknow:

500 yasinin dışında neler okudun.meryem suresini okudunmu canım
bide hatme başlayabilirsin bende başladım baya oldu.
bide günde 707 YA VARİS çek. gecen tv de nihat hatipoğluda söyledi bunu.

ayşecik85

ben başlattıgımda kırmızıydım o yüzden namaz kılamadım canım, sen iyi yapmıssın, bakalım inşaallah hakkıyla dua ederim ve kabul olur. Hepimizin duasını kabul etsin Rabbim. Bu arada nerelisin ve nerde oturuyorsun canım yaşının 32 olduğunu öğrendim :) ben yıl itibariyle 28 oldum kayseriliyim ama aydında yaşıyorum :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşecik85

meryem süresine reglimden sonra başlayacağım inşaallah canım hergün okunması gerek diye biliyorum.benim devam ettiğim hatimim var canım o yüzden hatim zorlayabilir beni. ama Rabbimin güzel isimlerine de sığınarak tesbihler çekmek istiyorum

Balböceği

Müsait bir günde bende okurum ama sanirm bitmiş, inşallah bu duaların yüzü suyu hürmetine Rabbim çifter çifter verecek.  :amin: